Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 22.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Русе?нови  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано10.11.06 23:54



Наскоро посетихме Sky Center в София и минахме покрай един магазин на Kensol, където на едни трансперанти пишеше че уеб адресът им е на www.messalina.bg

Тъй като знам че това е русенска фирма, а и сайтът го потвърди, явно шие дрехи под марката Kensol, доста скъпа и престижна доколкото разбирам (правят хубави женски костюмчета, за жалост на цена започваща от поне 200-300 лева).

Фабриката им в Русе беше в Чародейка доколкото помня, поне според снимките от сайта. А дали имат фирмен магазин съответно с някакви по-народни цени? Доколкото разбрах, българските дрехи на MaxMara примерно ги шият в Благоевград където имат фирмен магазин с цени поне 2-3 пъти по-малки отколкото в лъскавите магазинчета по Витошка и в моловете...

Като гледам доста русенски фирми са се засилили да правят гъзарски дрешки. Аристон С имат някаква марка A'S, която е доста рекламирана из София. Маркам имаха голям лъскав магазин във същият мол. Освен тях да не забравя и Аполон също така..сигурно има и други, но не съм специалист в тази област и не ги знам, недолюбвам особено фешън дрешките и тенденциите..

Та въпросът ми е: имат ли Месалина фирмен магазин в Русе (но не някой лъскав, по Александровска и със съответните софийски цени) ???

Ако има, продават ли там дрехите си с марката Kensol?

Мерси предварително..

Всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа. Чалгарите са на друг VLAN


Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: gat3way]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано11.11.06 11:03



Уважаеми gat3way,
http://www.messalina.bg/shops.html
Гр. Русе
ул. „Александровска” 68
м-н „Марго”
ул. „ Раковска” 9
м-н „Геяна”

Офис: “Месалина”ООД
гр. Русе 7015, П.К. 67
ул. “Зорница” 3
тел.: +359 82 81 77 71
факс: +359 82 81 77 72
e-mail: office@messalina.bg

Само цехът не си казват къде е, но със сигурност ще се намери. Може там да има магазинче на складови цени





Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: Pyceнeц]  
Авторprolet (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 14:04



bulevard Bulgaria do Pe4atni platki tam moje da si kupite ne6to poooo evtinko v grada niamat magazin



Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: prolet]  
Авторkuchkata (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 18:19



Темата е малко старичка,но все ще има хора които се интересуват по този въпрос.Аз днес ходих лично в завода да питам за техен фирмен магазин на сносни цени.Казаха ми за тези двата-Марго и Геана.С много усилия и връзки успях да се добера до склада и да ви кажа цените са си все така високи за джоба на средно статистическия българин.Панталончета от 50 лв на горе и сакенца от 100 лв нагоре.Аз лично да ви кажа имам доста дрехи на KENSOL,въпреки че не ми е по джоба,но изчаквам да пуснат намаленията.Тогава вече цените добиват по нормален вид.Е не съвсем като цените на битака,но все пак говорим за маркови дрехи,а не за китайски боклуци.
И тъй като утвърдена практика за тази фирма е след като свърши сезона и пуснат новите каталози да правят големи намаления (до 50%),то моят съвет е пазарувайте тогава.Иначе фирмен магазин на сносни цени няма да намерите,тъй като стоката излиза от склада с фиксирани цени еднакви за всички магазини.



Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: kuchkata]  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано24.02.07 23:01



да, аз съм много доволна от KENSOL и Месалина. Доста неща съм си купувала от тях. Имат много красиви дрехи за специални случай.
Бившият магазин "Валентина", е разделен на малки магазинчета и едно от тях е точно това в което аз редовно ходя.

Харесвам Аристон и от години също пазарувам от там. Наскоро си купих поло, а през декември си купих костюм, и отделно панталон, сако и блуза.

Материите са меки, удобни, добре са ушити и изобщо...превъзходни дрехи.
Сега има намаление....до 70%, но не е чак голяма далавера.
Панталона който си взех беше 46 лв, а сега е 40лв.

Ако са наложи да си купувате дрехи инцидентно, за специален случай, е хубаво да минете през магазина им в началото на Борисова.

Тази дни прочетох, че известната дизайнерка Жана Жекова, започва работа по новата колекция за А's тоест за Аристон. Така че...ще има нови изненади.

Харесах си и Бобо Зендер, дори ще има фирмен магазин някъде из града, но в магазина на Аристон в самото дъно има щанд само с дрехи от тази марка.
Толкова неща си харесах от там, но за сега си позволих само един спортен панталон за 80лв., след намалението разбира се.

Редактирано от Fruzla на 24.02.07 23:02.



Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Рус [re: Fruzla]  
Автормoдинa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 16:47



Хе хе..това какво е? Безплатна реклама или личен интерес?
Месалина имат магазин в центъра на Русе и там продават дрехите си с марката KENSOL за разлика от Аристон.
Не че Аристон нямат магазин. Напротив имат си хората и там продават "Бобо Зандер"- Прочутата италиянска марка


Доколкото аз знам " Бобо Зандер" е марка на Аристон. Ако се вгледа човек в силуета на дрехите и ако вземе, че ги пробва, веднага ще разбере, че това не са италиянски дрехи. Панталоните са дънести, а ръкавите на саката са тесни и набръчкани (кроено е по БДС с остаряла методика)Същото мога да кажа и за полите, само вижте къде им са сложени свивките и колко са дълбоки. Няма нищо общо с италиянските кройки. Колкото до материите...евтини турски боклуци. Може би само цените им са италиянски.
С нетърпение очакваме да видим изненадите на Аристон. Дано само не се окаже изненада и за самата Жана Жекова..да не може да си познае колекцията.



Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: мoдинa]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 07:10



това ми хареса!То бббббббббббббббббива самореклама ама чак до там ли се стигна?





Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Русе?нови [re: gat3way]  
Автор MeчaнaMeчoвeтe (непознат )
Публикувано28.02.07 08:50



Редактирано от MeчaнaMeчoвeтe на 28.02.07 08:52.



Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: нинa]  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано28.02.07 17:07



каква реклама? не разбирам.

ако кажа, че пия Кока Кола а не Пепси? Нали има потребителят право на мнение?

Иначе предпочитам дрехите на Лаура Биаджоти, Бенетон и "Зара". Това са световни марки, и не пазарувам в България.

Рядко да ми хареса костюм, и да е български. Просто споделих, че Аристон шият добре.

Харесвам стилни дрехи.



Тема Re: Има ли фирмен магазин на Kensol/Месалина в Руснови [re: Fruzla]  
Автормoдинa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 13:52



О, да! Аристон шият добре. Имат добри шивачки хората, но не могат да кроят, ама хич не могат. Обяснимо е, че ги харесваш щом като предпочинаш дрехи с марка "Зара". Въпреки, че парцалките на "Аристон" са бледо тяхно копие. Не знам фирмена стратегия ли е да копират или просто нямат собствени идеи. Не, че това е много лошо де и не че и другите не го правят, но поне да не ни лъжат с високите цени и с измислените италиянски марки.

Народът е казал:

"На лъжата краката са къси"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.