Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 01.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема областана управа  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 21:17



А защо никой не пита нищо областната управителка?





Тема Re: областана управанови [re: цвeти]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 22:46



Защото какво да питаш някой, който е толкова комплексиран, че се е заключил от всички страни и с никого не разговаря?! То бива дивотия в тая наша страна, ама пък толкова....



Тема Re: областана управанови [re: Az]  
Авторняkoи (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 09:41



Ами тя като е комплексарка, не разговаря с никой и стои заключена, какво прави там, каква работа върши и за какво и плащат??????????????????????





Тема Re: областана управанови [re: няkoи]  
АвторHEPBEH (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 18:05



каква работа ли...мете с (много)партиината си метла зради еврофондовете и се мъчи да нареди и некъдърното си мъжле на някоя държавна службичка. КЛАДА за такива като нея



Тема Re: областана управанови [re: няkoи]  
Авторracтpoнoм (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 18:10



Областната имаше магазин за салами, хляб, кафенце и сладкиши. На втория етаж по стълбите имаше галерия. Всичко беше много подредено. Аз си пазарувах с удоволствие от там. Това ежс/у "Приста-оил". Стига сте обругавали госпожата.



Тема Re: областана управанови [re: HEPBEH]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 18:41



Какво се мъчи, като тя го е наредила

Освен това вече не се крият и аспирации към апетитни общински имоти.Знае ли някой какъв ценз има?....като се изключи "студентството" й в момента във военното училище във ВТ



Тема Re: областана управанови [re: racтpoнoм]  
АвторNERVEN (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 23:05



ясно... от едната страна е баничаря, от другата магазинерка някъква. Изобщо пълен професионализъм... хляб и зрелища са му казали хората на времето. опазил ме господ че съм далеч от цялата тази сган



Тема Re: областана управанови [re: NERVEN]  
Авторceлянин (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 23:12



не разбрахте ли ,че е шибана управата?



Тема Re: областана управанови [re: ceлянин]  
АвторNERVEN (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 23:41



Тази моя служителка, от позицията ми на редовен данъкоплатец, редовно ми се хрантути (дано се изучи на етикет като е студенка) до 14.00 че и до 14.30h в нашумели русенски ресторанти. от къде на къде...? Дисциплинарно уволнение на мазнярката





Тема Re: областана управанови [re: цвeти]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 12:42



А може ли някой компетентен по темата да разясни;
1. Каква точно е функцията на областния оправител, какви са негоеите правомощия и преди всичко задължения.
2. Справя ли се г-жа Димова със тези си задължения
3. Лични постижения на г-жа Димова като управител, за добруване и светлото бъдеще на града и областа ни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.