Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 30.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема модераторсконови  
Автор non_anonМодератор (непознат )
Публикувано17.02.07 09:27



Здравейте клубари!
Чета ви всеки ден, по няколко пъти на ден и съм в голямо недоумение.
Активните клубари наспамват и после обвиняват модератор в ненамеса.
dronix пише смислени неща и изпростява чак след доста закачки.
Митака, gat3way, хаха, русенец, guitarist редовно и основно боклучат.
Не виждам причина да се намесвам, щом основните клубари го правят. Явно това е стилът на Русе.
Коментари?



Тема Re: модераторсконови [re: non_anon]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:38



Ние, ако пишехме много смислени неща, щяхме да ги пишем в "ТРУД", в "24 часа". Щяхме да кандидатствуваме за журналя по ТВ канали и Кабеларки. Щяхме да станем нещо, като Юлиян Вучков от "СКАТ". Ние тук си правим някой път и по малко онанизъм за релакс. Защо ни четеш тогава. И ти си явно малко ексхибиционист.



Тема Re: модераторсконови [re: non_anon]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано17.02.07 12:16



Дам,dronix е герой,останалите пак сме лошите.



Тема Re: модераторсконови [re: non_anon]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано17.02.07 12:29



Извинявай, може ли няколко въпроса?

1) От Русе ли си?
2) Смяташ ли че е приемливо модераторът да изразява пристрастия, вместо се грижи за спама?
3) Какво се случи с модераторския статус на твоя колега?
4) Как сама оценяваш своята работа, по шестобалната система?
5) И би ли имала нещо напротив насрочване на нови избори за модератор?

И ако е възможно, би ли споделила възгледите си за това какви теми трябва да се дискутират тук - дали са допустими междуградски меренки на членове, политагитации, политпропаганди и т.н.

Би следвало като модератор, който никой не е избирал, поне да споделиш тези неща

Редактирано от gat3way на 17.02.07 12:37.



Тема ДА!нови [re: non_anon]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано17.02.07 12:53



Напълно споделям тезата на уважаемият модератор.



Аз винаги съм обичал придържането към добрият тон и сносните обноски.

Знаете че съм ценител на изисканите диалози.

Естествено признавам, че провокиран понякога съм се поунасял малко, но все пак апелирам към мир.

Business Park Stara Zagora

Тема Re: ДА!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано17.02.07 12:56



Ти и провокиращ, пак се поотнасяш малко, ей ти го живия пример:



Но просто в тази дискусия си със статут "read-only", нямаш мнение

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN

Тема Re: ДА!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано17.02.07 13:02



Мечко,ако имаше свестни модератори в клуб Стара Загора и клуб Русе още преди 2 години и те триеха на място,съм сигурен че изобщо нямаше да има конфликт - Русе - Стара Загора.Клуб Стара Загора вече си намери свестен мод,ама ние нямаме подобен късмет.Затова все още успяваш да се подвизаваш с анонимките си и да създаваш конфликти.



Тема Re: ДА!нови [re: Mитaka®]  
Автор droпix® ()
Публикувано17.02.07 13:18



А ти да си чувал нещо за двоен стандарт?
Основният виновник за това "търкане" между двата града е gat3way.
Гледал съм архива и конфликта започва тогава, когато gat3way нахлува в клуб Стара Загора и почва да настоява на хипотезите си, че "Русе бил по-голям град" и "по-развит", нещо на което може да повярва само някой психичноболен.
Кризата на gat3way e придружена и с много глупости и джавкане срещу града на липите.

Тогава вече има и ответни реакции. Щото Стара Загора не е Плевен (град, срещу който gat3way е изписал много помия през 2003 г.) и самочувствието на заралии ги принуждава да смажат главата на змията, която дрънка глупости за град с 8000 г. история.
Оттам нататък знаеш развоя...



Тема Re: ДА!нови [re: droпix®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано17.02.07 13:30



Пиле, знам че смисъла на животът ти е да изобличаваш gat3way. В интерес на истината, понеже съм потребител на тези клубове да речем поне 2 години преди теб, всички тези интрижки, помии, мерене на пишки, започнаха с появяването на вашата старозагорска групичка, станала легендарна вече в рамките на няколко форума. Защо не пробвате да си дадете един месец отпуск и да видим колко добре се развиват нещата?



Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN

Тема Re: ДА!нови [re: droпix®]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано17.02.07 13:30



Веднага дойде и пак почна с глупостите.Нека да ти обясня как стоят нещата.
Всички помии ги почна Мечът на Верея,първоначално като Augustra Traqna Sword,къде пишейки и плюейки с регистрирания си ник,къде анонимно представящ се за русенец и още една камара други анонимки.
Естествено се появиха хора,на които не им се понравиха подобни помии.Gat3way е един от тях.Аз също.Малко по-късно се появи ти и почна да подражаваш на Меча.Тъй като пишеше с няколко ника,ти успя да спечелиш изборите за мод на клуб Стара Загора,което много допринесе за увеличаването на конфликта между 2-та клуба.
И пак казвам,ако Мечът го триеха на място още преди години,едва ли някой щеше да е чувал за конфликт Русе-Стара Загора.Може би дори и ти нямаше да съществуваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.