Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 05.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kомпютърните фирми в Русе  
АвторПишмaн PC (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 16:02



Значи аз лично незнам в Русе да има свясна комп. фирма.
Където обслужването и вниманието към клиента на ниво там цените високи, където цените ниски там пък гледат да те лъжат както могат, а аз искам да си купя компютър от фирма в която хората са готини и едновременно с това да не продават на безбожни цени.
Ще ми е интересно да чуя и ваше мнение по въпроса. От къде купувате и защо, или просто мнение за компютърните фирми в Русе. Ето го и моето:

ДАРТЕК - всичко е ОК, ама цените са мнооого високо
АТЛАС К - внимание към клиента, професионализъм, готин сайт, НО високи цени + не обичат да продават АМД поради некви си техни причини....???
ЕЛИКОМ - пълна отврат, предлагат много евтини неща на принципа зимай-зимай после ще му мислим, лъжат, шефа им най-много!
АДРА - ебати смешната фирма, така и не си направиха свестен офис, има един дългуч там дето не съм го виждал един път усмихнат, клиентите го отегчават
SBS - тука пак има такъв дългуч, че и гърбав - нула внимание към клиента. Клиента един вид му пречи да си върши работата.
КАТРИС - Тарикат на дребно - компоненти втора ръка и тем подобни....
ГИС - за пръв път влязох там миналата седмица, хубави първоначални впечатления друго незнам...
ФОРМУЛА 90 - не мога да преценя, но нещо не ми харесва в тая фирма с тоя огромния магазин дето винаги е полупразен....се едно са за малко там или току що са се нанесли....чувал съм че правят проблеми с гаранциите...

Разбира се има и други фирми, но аз давам мнение само за фирми с които съм имал вземане даване.
Споделете и вие!



Тема смешник :)нови [re: Пишмaн PC]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 23:36



Свържи се с който и да е студент от РУ, който е компютърна специалност и ще те уредят с каквото трябва :) Ама ако искаш да си даваш парите, вратата е твоя



Тема Re: смешник :)нови [re: guitarist_]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 23:41



на нас пари не ни ли трябват да си вземаме изпитите при тази корупция



Тема Пропуснанови [re: Пишмaн PC]  
АвторOпapeн (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 01:43



Има един абсолютен клоун г23. Ей, братче , знам кой ме вкара в този капан и някога ще му го върна. Безумни цени и в момента на първия проблем /3 дена след покупката/ започнаха номерата - ама ние сме само представители, ама да видим дали вие не сте повредили нещо, ама гаранцията заради нередовен ток не важи - МОШЕННИЦИ СА ТОВА !!!



Тема Re: Kомпютърните фирми в Русенови [re: Пишмaн PC]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 04:22



Сега сериозно... ако искаш, дай ми ICQ или skype и ще те светна къде да търсиш. Но отсега ти гарантирам, че свястна русенска фирма НЯМА!



Тема Re: Kомпютърните фирми в Русенови [re: guitarist_]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано25.12.06 11:17



Пиши ми на лична ако искаш...
ПС: не зъм питащия по-горе, но и мен ме интересува.



Тема Re: Kомпютърните фирми в Русенови [re: guitarist_]  
АвторПишмaн PC (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 12:37



Аве чакайте малко, кви са тия глупости: "..пиши ми на ICQ, аз ще светна къде.." и тем подобни. Ква е тая тайна, за всички ще е полезно да споделим мнения относно качествени фирми в Русе за комп. части.
Аз да не ти искам упътване за направа на атомна бомба, че е тая потайност.
И говоря за фирми, а не за някакви студенти ентусиасти дето днеска ги има, а утре въри ги търси.
ЗА ФИРМИ ПРЕДСТАВЕНИ В РУСЕ ГОВОРИМ.





Тема Re: Kомпютърните фирми в Русенови [re: Пишмaн PC]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 12:58



Наистина, защо такива тайни разговори за избрани?!

В интерес на истината, от 1998 година работя с фирма Абдера/Адра.

Впечатлението ми е, че се изпипват работите, че могат да ми помогнат да изляза и от най-засуканите ситуации, в които съм попадал. Нямам проблем с гаранциите, защото ми дават компютър с части, които не дават дефект, работят яко...

Без забележки.





Тема Re: Kомпютърните фирми в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Авторkлиeнт PC (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 01:29



Изказвам мое мнение-
Дартек-наистина много високи цени.
Катрис-наистина мошенник на дребно, мой познат се излъга да си вземе конфигурация от него и втора година ходи по мъките, изгоря захранване, видеокарта, мрежова карта, скапан монитор...нямам думи.
Абдера-Адра-от 99 г. си вземам трети компютър ( просто по-нов а не че са се повредили предните) за лична употреба, абсолютно никакви проблеми с частите, и досега нищо не ми се е повреждали или изгаряло, бързо обслужване, цени нормални, 3-4 приятели по моя препоръка си взеха компютри от там до сега никакви оплаквания...това са фактите говорят ...благодаря



Тема Re: Kомпютърните фирми в Русенови [re: Pyceнeц]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 01:29



Не мога на лична, защото откакто съм тук винаги ми е правило проблем с логин-а и затова си карам нерегнат :)

Положението е следното- за съжаление в Русе пазара на компютърни компоненти е плачевен и това е нормално- за 200лв заплата назначават най-некадърните и недружелюбни "специалисти", които смятат, че с реинсталирането на един win98 се изчерпват най-дълбоките познания в сферата. Цените също са адски надути, като тук всичките им кадри ще почнат да пищят колко бил излизал транспорта от софия...

Далаверата е следната, поне аз и всички хора, на които съм помагал, са изключително доволни от резултата- за всеки тип компоненти има фирми из българия, които са или директни вносители, или се славят с НАИСТИНА ниски цени и гаранция за качество. Всички са в софия, но понеже примерно аз съм им редовен клиент, никога не са се лигавили с доставките.

Та единственото, което мога да те посъветвам е да търсиш фирма в софия- повечето имат сайтове с пълен каталог на продуктите. Гаранцията си е гаранция във всички случай- само даваш 4-5 лева за транспорт, но получаваш истински сервиз, а не експерименти от едва-завършили студенти...

Иначе, ако ти трябва нещо конкретно, както ти казах, или остави координати, или поне напиши какво долу горе ти трябва и ще се опитам да те насоча




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.