Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 02.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: цвeти]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 23:27



Ами вървете там да се разхождате!
На мен, като русенка, която няма възможности да се разхожда ежедневно в паркове в чужбина, и която поне два пъти на ден минава по алеите, ми е необходим. Може да не е идеален, но може да стане по-красив, ако се засадят
нови дървета, храсти и цветя. Според Вас, щом нещо не е красиво като в чужбина - то най-добре е да се унищожи ли?





Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: Mитaka®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано08.02.07 23:39



Пак си ме намесил без хабер да имам.Стига с твоята параноя,някой път си сериозен и кажеш нещо интересно ,обещаеш информация,на другия ден си Дон Кихот и вятърните мелници са отвяли паметта ти.



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: цвeти]  
Авториви (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 00:58



Цвети,
Аз съм ходила в Берн, но защо не се сещам за какво говориш. Кажи ми, че ми стана интересно. В Берн много ми харесаха аптеките

да, и реката! Имаше и една малка градинка близо до центара, мисля че ботаническа градинка, до големият мост, който отива надолу, в близост до парламента, с нещо като кълбо на мира беше тази градина и имаше много интересни видове дървета в нея. А беше съвсем малка. Да не би за нея да говориш? Не занм дали описах и аз много нагледно...



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: PБ]  
Авториви (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 01:08



Аз съм съгласна обаче с РБ за нашия парк. И ще допълня и че не отстъпва никак на други паркове, пък били те и чужди. Тук става въпрос за природа, а тя е със съвсем други измерители! Нашият парк е особено романтичен. А в голяма част от парковете, които са така изпипани отвсякъде просто естествеността на природата някак си се губи, да не кажа прекалено поддържани са дори. Може би единствено за придунавската алея си мисля, че ще е добре да сложат повечко цветя, рози например.



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: иви]  
Авторcтиra вeчe (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:15



За площите около Дунавски кът в русенския парк какво ще кажете



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: cтиra вeчe]  
Авторcтиra вeчe (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:25



моля да престанат разни невежи и обхванати от обществената инерция истерички да плюят срещу идеите за облагородяване на т.нар.парк.Колкото и да не ви се иска и колодрума ще изчезне и проекта за парка ще бъде осъществен.И престанете да плюете кмета, защото като гледам нямате здрава алтернатива.Този парк отдавна се е превърнал в увеселителен, така, че идеята да се благоустрои при този си начин на ползване, е повече от добра.Като сте толкова радетели на природата и т.н. вземете залесете нещо или облагородете кея.А що се отнася до нападките към кмета, може да се каже само, че Русе отдавна е препълнен с дребни злобарки от всякакъв род, които мерят главната от сутрин до вечер и бълват клевети където могат





Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: cтиra вeчe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:25



Напротив, аз съм доволна от кмета, защото по негово време се асфалтираха алеите, паркът се почиства редовно и се поддържа. Дори имаше и табели до
по-екзотичните дървета, но къде са сега те? Къде са осветителните тела, които пак по времето на този кмет се поставиха? Бих желала вандалите да са по- малко! А Вие от кои сте?



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: PБ]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 15:31



Аре стига лъга бе ПР на тъпия кмет. Какви алеи се асфалтираха аа, само се закърпиха тук таме, това с дърветата и табелите беше супер, но бе спечелено по проект още по времето на Елеонора! За чистотата толкова пари се наливат, че този парк трябва да лъщи. Този кмет ако е алтернатива пази боже

Я чети русенски глас как е купил гараж от каде е взел парите бе ПР.

http://www.glas.ruse.bg/articles.php?category=3&article_id=4&page=1

или безобразията в парка и тъпите мисли на Йотов по киса


http://www.glas.ruse.bg/articles.php?category=1&article_id=4&page=1



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: fen]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 15:42



Едните мошеници тръгнали да обвиняват в мошеничество други такива. О, колко революционно, не бях виждал никога досега нещо такова. Ебати театъра. Най-забавното е как включват дори градските наркоманчета и лумпени в цялата схема. Смях голям, и ако някой идиот въобще се връзва на подобни глупости след 17 години "преход", значи не е за смях ами за рев. Глупаци сте всичките, жалки при това..



Тема Re: Ликвидират парка на младежта!!!нови [re: samuel]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 12:37



http://www.glas.ruse.bg/articles.php?category=5&article_id=1&page=1

dano gi osadiat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.