Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 09.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Cтара Загора belissimaнови [re: Mитaka®]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 16:35



можеш ли да се закълнеш ,че не съм ти отговаряла на този въпрос като мен.колко пъти ?



Тема Re: Cтара Загора belissimaнови [re: Mитaka®]  
АвторГoчe (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 16:53



Аз фьшън мацката убичаам да я плющя отзад. Га я фана я разсипвам. Мноо яко дупе. Мой тип е га се каа..



Тема Re: Cтара Загора belissimaнови [re: мaцka]  
АвторГoчe (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 17:04



ЯБАААААААА!

Тръзни са, га даам гъзнем!



Тема Re: Cтара Загора belissimaнови [re: Гoчe]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 16:36



от плющене имаш мазоли по дланите,ако всички са като теб ще си купувам краставици от Опан/така ли се казваше/



Тема Клуб Русе: Кош4енови [re: goshidzaki]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 10:56



За Ст.Загора, за русенските улици, за комплексите и още нещо .........


Интересно е да чуем мнене на Истински Старозагорци:






Тема Re: Клуб Русе: Кош4енови [re: JMM]  
Автор droпix® ()
Публикувано17.11.06 18:17



Хахаха.
Ама ти намери с кой да се съюзиш.
Въпросния Истински старозагорец е родом от опанските села. Ако случайно не знаеш къде е този китен край от България - ще ти подскажа - южната част на старозагорския окръг.
Същият този индивид работи в пощата в София и със свито сърце чака поредната вълна от уволнения в БТК.
За съжаление между Истинските старозагорци и Истинските русенци няма никаква разлика.
А ти като истински русенец (без главна буква) не си затваряй очите за изстъпления на някои твои съграждани.
Дали са комлекси, елементарно заяждане или провокация - сам си го категоризирай.



Тема Re: Клуб Русе: Кош4енови [re: droпix®]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 10:50



Мисля че това мнение на Истински Старозагорец е достоен отговор :






Тема Re: Клуб Русе: Кош4енови [re: JMM]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 16:01



преди 3 седмици бях в русе. още на влизане в града апокалипсис-потрошени табели ,наоколо като суходолско сметище,влизаш вграда продължава същото впечатлене все едно след буря и вие се сравнявате с хубавите градове.снощи гледах предаването на м. цветков по нова.няколко русенци ревяха в глас каква мафия управлява града,как невинни хора влизат в затвора заради противопоставяне?! изобщо за какво говорите вие сте мутрешка провинция и затова не се чудя че цели теми изтривате/туй никъде го няма/



Тема Re: Клуб Русе: Кош4енови [re: мaцka]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано18.11.06 16:18



Откога красотата на градове и развитието се определят от табелите на входно-изходните магистрали,които са собственост на Държавна Агенция Пътища?И не ти ли омръзна да се представяш за някой,който не си миланисте?



Тема Re: Клуб Русе: Кош4енови [re: Mитaka®]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 16:18



по рано ми викаше мечо,сега миланист... имам първа братовчедка в русе и като дойда ще ми дадеш ли телефон да ме видиш за да се отървеш от параноята която те гони




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.