Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 20.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенцинови [re: Togava]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.10.06 15:19



Разбира се, Бургас е хубав град.
Но след като построят магистралата най-близкия голям град до Ямбол ще бъде Стара Загора





Тема Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенцинови [re: JMM]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.10.06 15:21



Просперитета на Стара Загора е константа. Неизменима от ядове, гърчове, психични кризи и прочие.
Поредното доказателство е тук. Стара Загора е на трето място в България по свободни работни места. Други притеснения да имаш?






Тема Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенцинови [re: мaцka]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.10.06 15:27



Тази тема е кражба и плагиаство на gat3way от клуб Стара Загора и лично от мен. Подобни плагиатства се наблюдаваха многократно и на други места
Спрете да пишете в тази крадена тема. За всички хвалби, притеснения, укори към Русе отваряйте нови теми.
Глупаво е да правим хавата на изродчето





Тема Re: Cтара Загора belissimaнови [re: JMM]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 15:31



Държа да отбележа, че Стара Загора все пак има присъствие в националните медии. Най-вече в клипа на Георги Първанов. Заедно с Либия и други кризисни точки в българската действителност.

Иначе си прав, обаче най-голямата грашка е че някой тръгва да спори с тези плашипутарници. Оставете ги да си плямпат и не им обръщайте внимание, вярвате ли че Русе или Пловдив или Бургас имат да спорят за каквото и да било с това градче? Стара Загора за мен си е като лайно увито в целофан. Целофанът ще се разопакова в момента в който се сменят общинарите там.



Тема Re: Cтара Загора на сметищетонови [re: мaцka]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 15:32



Ходил съм в Стара Загора през всички сезони и ми е еднакво потискащ. Еснафски панелен град. Не че е гаден, но има поне още 10 такива градове в България. И бие яко на провинция за разлика от Русе или Бургас.



Тема Re: Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенцинови [re: droпix®]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 15:38



Не обичаш истината и това е .....


Пояснявам само за теб.
В линка който ни посочваш става дума за ОБЛАСТИ , а не за ГРАДОВЕ.




Тема Re: Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенови [re: droпix®]  
АвторToraвa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 15:42



Е то и сега СЗ е по-близ от Бургас. Да не се отплесвам но Бургас изобщо не е "зловещо подтискащ" през зимата, а винаги е изпълнен с живот. Затова и ми харесва. И е "обърнат към морето" за разлика от Варна за съжаление.



Тема Re: Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенови [re: xaxa]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.10.06 15:43



Стара Загора има панелки, но не са от 70-те години - стари, грозни и изкъртени, като в Русе.
Обгазяванията 80-те години са превърнали града в призрак.
Западнали индустриални зони, съвсем слабо строителство, грозни панелки на централния площад.
И отчаяни и безработни русенци. Икономистка, работи като чистачка в РУ. Благодаря и, че ме опъти, но жената беше нещастна.
Това е Русе - безперспективен град, затова и ти избяга оттам анонимни идиоте.
Имам още много да говоря, дори ще пусна отделна тема. Дълго време си траех, но явно е дошло време затова. Недоволните люде могат да благодарят само на теб, Милен Рангелов - gat3way



Редактирано от droпix® на 18.10.06 15:44.



Тема Re: Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенови [re: JMM]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.10.06 15:45



Именно защото обичам истината и ми писна от лудия идиот, сега ще напиша подробна тема за Русе - такова, каквото го видях. След нея болният индивид действително ще има повод да се комлексира още повече от Стара Загора.



Тема Re: Не се комлексирайте от Стара Загора, мили русенови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 15:47








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.