Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 18.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Русе не е кошче, а цял кош :)нови [re: BMW]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано13.10.06 20:48



Започва 2027 епизод на венецуелско-българския сериен филм "Мечките не са това,което са".





Тема Re:Поредния ахмакнови [re: droпix®]  
Автор goshidzaki (непознат)
Публикувано13.10.06 21:59



Виж какво моето дете, не знам дали Миглен Рангелов не се казва баща ти, ама не съм влизал във вашето жалко клуб4е и нямам намерение да водя спорове с хора 4иято единствена цел е да убиват време пред компа. Не ми пука дали имате хипермаркети дали сте с 5 4овека пове4е или по малко. Бъди над нещата мой 4овек. Не виждам смисал да си мерим пишките просто щото си жалък импотентен индивид. Какво си се ряазписал тука, хвани си една жена да мирясаш. Стига се дърви на статийките за СТ





Тема Re:Пак си в кризанови [re: goshidzaki]  
Автор droпix® ()
Публикувано13.10.06 22:38



Ти ли ще ме учиш?
Откъде знаеш, че съм дете и другите глупости.
Поне малко да беше сменил стила, Миленчо.
"Хем съм бил импотентен, хем съм се дървил". Навярно това противоречие е в следствие на шизофренията ти.
Нищо, бих ти го натикал до ушите, но разбрах, че си

на психиатрията в Русе и са те наказали в изолатора и ми е жал да се гавря с теб



Тема Re: Поредното плагиатство...нови [re: xaxa]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 01:05



Нееее .... Не ми се струва да има утворена уста, по скоро капак на тоалетна чиния ........ произведена в Ст.Загора ....





Тема Re:Пак не спря да дрънкаш...нови [re: droпix®]  
Автор goshidzaki (непознат)
Публикувано14.10.06 12:13



Абе не 4е съм лош 4овек по принцип, ама айде да се видим някаде в Русе с тебе. Казвам Русе защото много работи се оказа 4е знаеш за тоя град, явно си бил тука, и да ти поразтръскам малко кухата главица, кво ще кажеш

Мисля, 4е си дете защото ако беше възрастен щеше да работиш а не да сееш глупоста си по форумите
Вси4ко хубаво и да си пишеш домашните 4е Дядо Коледа само на добрите деца прави подаръци

Редактирано от goshidzaki на 14.10.06 12:16.



Тема Re:Пак не спря да дрънкаш...нови [re: goshidzaki]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 16:03



русенски бек,като си бабаит що не си пишеш адреса.ще те търсят като сом в русенски лом



Тема Re:Пoоредния разли4ен nick:Dнови [re: мaцka]  
Автор goshidzaki (непознат)
Публикувано14.10.06 18:23



Ооооо муци не бой се ако наистина си мацка за тебе и адреса с 4ервен килим пред вратата и VIP покана ще ти направя, не бой се


П.П. Ей хора не мислите ли 4е темата си идва на мястото, бабозарците по4наха да пишат



Тема Русе в кошченови [re: goshidzaki]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 18:31



пиши когато си трезвен,колкото и рядко да е той



Тема Re: Русе в кошченови [re: мaцka]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 20:17



Как е ,откриха ли вече Планета Пайнер в Стара Загора, да имаш къде да се забавляваш с приятелките от Джамбул?



Тема Re: мечка в кошченови [re: xaxa]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано15.10.06 21:23



Сега трябва да се построи метро директно от Мариците до Планета Пайнер СЗ.

Ама да е най-най на Балканите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.