Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 18.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Директно" по КИС13нови  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано02.09.06 14:39



Някой гледал ли е това "предаване"?

Аз се излъгах и го оставих за няколко минути в четвъртък.Чудех се да се смея ли или да плача.Някаква лелка - Марияна Незнамкояси беше поканила бивш зам. кмет от времето на Митето Калчев.Така сладко си разговаряха на Ти,все едно бяха в селската кръчма.Чак се отвратих от нахалството и фамилиарниченето,което си позволяваше тая псевдо журналистка.Ако това шефовете от КИС13/Кейбълтел наричат журналистика,по-добре да се хвърлят под някой влак.

Редактирано от Mитaka® на 02.09.06 14:41.



Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: Mитaka®]  
Автор alexg (Noone you know)
Публикувано02.09.06 15:02



Канал КИС13 и Кейбълтел са две отделни неща вече. Тоест канал КИС13 си е отделна единица от Кейбълтел :-)

www.pctechtalk.com - What's your issue?


Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: Mитaka®]  
АвторMъpko (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 20:52



Абсолютно си прав. Тази мърла, може да се каже, че за русенските мащаби е нашия Юлиян Вучков. Наша регионална гордост. Гледам я за релакс, защото такъв тъпунгер да се подвизава в ТВ-предаване, надали го има някъде по света.



Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: Mъpko]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 07:45



абе някой знае ли тез ... от КИС а де .. ще ли пуснат Канал 3 да речем... липсва ми Сашко нещо ...





Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: fan]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано04.09.06 09:22



Вината е в КейбълТел, които са се изпокарали с Канал3... Ходи ги черпи някоя бира на обща маса, белким се сдобрят


Има засегнати финансови интереси и едва ли ще е скоро... Пък и за мен Канал3 си е с долнопробно качество.



Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: Mитaka®]  
АвторAйдe дe! (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 11:14



Аз пък що не съм чул никой да харесва русе?! Явно така си се успокоявате там в дълбоката провинция. Много е приятно да "гледа" човек как се дразните. То явн има защо!



Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: Aйдe дe!]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано04.09.06 12:58



По-скоро е смешно това предаване,отколкото дразнещо.

А ти откъде си - от плитката провинция?

Редактирано от Mитaka® на 04.09.06 13:00.



Тема Re: "Директно" по КИС13 [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано04.09.06 14:38



От обгазената въглищарска провинция бе как :) Понеже ни биха по кюмюр и вредни газове на глава от населението, сега войната се води на фронта коя провинция е по-плитка и коя е по-дълбока. Очаквай статистики от НСИ, линкове, сателитни снимки и интервюта взети от къпани хора без противогази





Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: gat3way]  
АвторAйдe пak (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 16:39



От баша съм дрисльо. gate ще да е задникати май!



Тема Re: "Директно" по КИС13нови [re: Pyceнeц]  
АвторNqkoi si (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 23:17



Tam li ba4ka6 4e znai6?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.