Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 18.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Как е Кауфланд..нови  
Автор Kaпaчkaтa oтkpивa ceзoнa (ма ного пуши)
Публикувано20.07.06 19:03



..за откриване във вашия град? Утре ме чака една разходка да ги понагледам там, та да питам.. Има ли табелки или ще си го търся с питане?
А някакви отзиви за състоянието на пътя София - Русе?


А комари има ли?



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: Kaпaчkaтa oтkpивa ce]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано20.07.06 19:25



Пътя София-Русе е 6 точки.Обаче за пустия му Кауфланд няма нито една ориентировъчна табела или билборд,а уж остават 20-тина дена до откриването.Иначе е на лесно място.Виж

.



Тема Много благодаря..нови [re: Mитaka®]  
Автор Kaпaчkaтa oтkpивa ceзoнa (ма ного пуши)
Публикувано20.07.06 20:51



..за картата.. Вече знам, къде отивам..


Благодаря!



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.07.06 21:43



Аз бях вчера експресно за едно денонощие в Русе. Тоя Кауфланд изглеждаше готов, само дето тази новата улица до него, както и паркинга ги правиха още. Билла-та я бяха почнали доколкото видях (срещу Техномаркет Европа в Здравец-север). Само не разбрах тва дето го видях срещу Метро какво беше, - някаква стъклена фасада имаше, както и още една сграда строяха, която мязаше на склад. Малко след нея пак беше разорано и явно ще има друг строеж. Шел са си направили някоя друга бензиностанция, а по центъра имаше доста нови търговски обекти. Олимп също като гледам доста са го подхванали, разни строежи, квартален офис на Райфайзенбанк имало, заведения, магазини, блабла, офиса на Мото Пфое също изглежда ъпгрейднат. Района около ВТУ също беше някаква лудница, напомня на района на студентски град близо до зимния дворец ;) Абе въобще Русе е почнал да страда от някои кофти негативни характеристики на София, за съжаление..

Ама и аз си направих една хубава разходка из града де...

А там на площадката на "втория" Кауфланд какво ще правят? Бях чел някъде че ще е Практикер?

Иначе Пасат-а още не са го срутили тия от другата строителна верига. Изглеждаше доста загрозяващо..

И ебаси строителството дето са почнали, целия център имам чувството че го застрояват. Както и моя квартал - само на моята улица строят поне 5-6 блокчета. Откъде ще намерят толкова желаещи клиенти нямам идея, обаче шумът е отвратителен





Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: gat3way]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано20.07.06 21:48



Kaпaчkaтa oтkpивa ceзoнa, Kaufland е на много лесно място - бул. Липник;)
Не се безпокой - комари няма.
Какво правят пред Техномаркет Европа??? Нима Билла ще е там?



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: Pyceнeц]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 22:01



Там мястото не е ли доста малко за билла.Нищо чудно тези австрийци да направят магазин около 1000кв.м по малък и от АЛ Март



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: :-)]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.07.06 22:06



Вероятно ще ползват общ паркинг със Техномаркет Европа, поне така предполагам де. Иначе въобше не е толкова малко мястото, стига доволно колкото за един от техните супермаркети..



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: Pyceнeц]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.07.06 22:11



Ми имаше булдозери някакви там, беше заградено и правеха някакви работи, не съм сигурен те ли са, четох преди време че Билла точно там си правят нещата, иначе не знам, може да съм се объркал всъщност..



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: Kaпaчkaтa oтkpивa ce]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 22:17



До метро мисля,че правят практикер или бриколажа.Със сигурност е един от 2-та магазина



Тема Re: Как е Кауфланд..нови [re: gat3way]  
Автор valentino_ (разлюбен)
Публикувано20.07.06 22:20



До Декември Пасат-а ще го няма. На негово място ще е "Мосю Бриколаж".
Иначе и на мен ми е много любопитно какво е това срещу "Метро". Вече повече от година го строят.
Това което предполагам аз, че е Билла се намира точно зад църквата на бул. Липник, и ми изглежда почти готово. Но все пак не се е чуло Билла да са почнали строежа си.
Та, ако някой иска може да ни "осветли" по въпросите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.