Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 28.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Друго предложение към модераторите...нови  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:01



..да вземем да направим само регистрирани да пишат?

Тези с няколко пъти променен профил за час директно да ги докладваме на администраторите, таман да им попълним списъка от забранени айпи-та.

Да направим дир-а едно по-добро място свободно от шизофренични дечковци!



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: gat3way]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:05



То и без това 90% от форумите в днешно време са само за регистрирани,именно защото са патили от подобни индивиди.Със сигурност на някои хора няма да се хареса ,но това е единственият начин да се спре тролчето.Иначе има да сменя проксита като за световно и резултатът ще е нулев.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:12



Хм, всъщност някой пука ли му за неговите врели-некипели...ще пише глупости докато му писне. Толкова е тъп че не може да разбере как излага любимия си роден град, с правите улици и явно кривите хора..а и мене си ме кефи как беснее, въпреки че е тъжно да гледаш как с всеки изминат ден се комплексира все повече и повече...но това е положението.

П.П. пък и както се знае...влизаме в ЕС догодина и тогава няма как да си мери пишката с нашата агломерация...сигурно ще си прехвърли комплексите на Бургас и ще ни отърве от досадното си присъствие.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: gat3way]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:21



На мен обаче не ми се гледат глупости,които постоянно пълнят първа страница.Хич няма да му писне бързо,ако се вгледаш в мненията за периода 2001-2005-та ще видиш,че 20-30% от темите и постингите са негово дело и на производните анонимки.В числа това прави около 4-5 хиляди.



Тема Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Авторclick (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:21



Тролчето е gat3way и той е единственият виновник за това положение:)
Не се спря няколко месеца да тролства из форум Стара Загора в един друг сайт и време беше малко да се погостува на селянчето.
В темите няма нищо лошо, нито обидно - само факти от русенски медии.
Много съжалявам, че толкова Ви заболя, русенци за тъжната истина за Русе.

И да е регистран форума - Милен Рангелов - gat3way всеки ден си регистра ново никче, така е безполезно това.
Митака и той участва в инвазиите, макар и по-скрит.
Пръскай слюнки на воля, приятелю.
Колкото и да се напъваш родния ти град пак ще си остане посредствен, най-вече заради живущите в него.
И по-малко обгазен - кеф ти румънски хлор, кеф ти амоняк.
Aма какво ти пука. Който е свикнал на мизерия не му прави впечатление





Тема Re: Друго предложение към модераторите... [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:29



Ми ще се трият...а и колкото и да е забавно да го затапваш, почва да изтъпява, а и мисля че ни е под достойнството да се занимаваме с комплексирани кретенчета от село...така че не му пишете, нека само му се смеем на глупостите





Тема Re: Тролчето си ти Мечконови [re: click]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:32



Мечко,казвал съм ти 100 пъти - ако селището ти беше макар и близко до Русе,в какъвто и да е положителен аспект,то щеше да е очевадно и нямаше да има нужда да го "доказваш" по форумите.Действията ти обаче са ясен индикатор,че нещо те дразни и това нещо е че градът ти все повече и повече изостава по каквито и да е показатели от Русе.Ако имаше малко акъл в тиквата щеше да проумееш,че никога не можеш да сравняваш едно градче като Стара Загора,с град като Русе,разположен на най-голямата ЕВРОПЕЙСКА река(ако не броим Волга).
Така че не ми разправяай врели-некипели.

Редактирано от Mитaka® на 25.08.06 00:35.



Тема Re: Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:33



Не му отговаряй, не падай на селското му ниво



Иначе ако държиш: предлагам кратък 6-байтов темплейт: ХАХАХА
По-добър коментар за шизофреничните бръщолевения няма


Редактирано от gat3way на 25.08.06 00:36.



Тема Re: Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Авторclick (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:39



На тая река са още Лом и Тутракан.
Правилно е да се сравнявате с тях.
И по какъв показател Русе е пред Стара Загора?
Кажи ми моля, че ми е много любопитно





Тема ХАХАХАнови [re: click]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:39



ХАХАХА


Редактирано от gat3way на 25.08.06 00:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.