Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 21.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Друго предложение към модераторите...  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:01



..да вземем да направим само регистрирани да пишат?

Тези с няколко пъти променен профил за час директно да ги докладваме на администраторите, таман да им попълним списъка от забранени айпи-та.

Да направим дир-а едно по-добро място свободно от шизофренични дечковци!



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: gat3way]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:05



То и без това 90% от форумите в днешно време са само за регистрирани,именно защото са патили от подобни индивиди.Със сигурност на някои хора няма да се хареса ,но това е единственият начин да се спре тролчето.Иначе има да сменя проксита като за световно и резултатът ще е нулев.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:12



Хм, всъщност някой пука ли му за неговите врели-некипели...ще пише глупости докато му писне. Толкова е тъп че не може да разбере как излага любимия си роден град, с правите улици и явно кривите хора..а и мене си ме кефи как беснее, въпреки че е тъжно да гледаш как с всеки изминат ден се комплексира все повече и повече...но това е положението.

П.П. пък и както се знае...влизаме в ЕС догодина и тогава няма как да си мери пишката с нашата агломерация...сигурно ще си прехвърли комплексите на Бургас и ще ни отърве от досадното си присъствие.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: gat3way]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:21



На мен обаче не ми се гледат глупости,които постоянно пълнят първа страница.Хич няма да му писне бързо,ако се вгледаш в мненията за периода 2001-2005-та ще видиш,че 20-30% от темите и постингите са негово дело и на производните анонимки.В числа това прави около 4-5 хиляди.



Тема Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Авторclick (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:21



Тролчето е gat3way и той е единственият виновник за това положение:)
Не се спря няколко месеца да тролства из форум Стара Загора в един друг сайт и време беше малко да се погостува на селянчето.
В темите няма нищо лошо, нито обидно - само факти от русенски медии.
Много съжалявам, че толкова Ви заболя, русенци за тъжната истина за Русе.

И да е регистран форума - Милен Рангелов - gat3way всеки ден си регистра ново никче, така е безполезно това.
Митака и той участва в инвазиите, макар и по-скрит.
Пръскай слюнки на воля, приятелю.
Колкото и да се напъваш родния ти град пак ще си остане посредствен, най-вече заради живущите в него.
И по-малко обгазен - кеф ти румънски хлор, кеф ти амоняк.
Aма какво ти пука. Който е свикнал на мизерия не му прави впечатление





Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:29



Ми ще се трият...а и колкото и да е забавно да го затапваш, почва да изтъпява, а и мисля че ни е под достойнството да се занимаваме с комплексирани кретенчета от село...така че не му пишете, нека само му се смеем на глупостите





Тема Re: Тролчето си ти Мечконови [re: click]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:32



Мечко,казвал съм ти 100 пъти - ако селището ти беше макар и близко до Русе,в какъвто и да е положителен аспект,то щеше да е очевадно и нямаше да има нужда да го "доказваш" по форумите.Действията ти обаче са ясен индикатор,че нещо те дразни и това нещо е че градът ти все повече и повече изостава по каквито и да е показатели от Русе.Ако имаше малко акъл в тиквата щеше да проумееш,че никога не можеш да сравняваш едно градче като Стара Загора,с град като Русе,разположен на най-голямата ЕВРОПЕЙСКА река(ако не броим Волга).
Така че не ми разправяай врели-некипели.

Редактирано от Mитaka® на 25.08.06 00:35.



Тема Re: Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:33



Не му отговаряй, не падай на селското му ниво



Иначе ако държиш: предлагам кратък 6-байтов темплейт: ХАХАХА
По-добър коментар за шизофреничните бръщолевения няма


Редактирано от gat3way на 25.08.06 00:36.



Тема Re: Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Авторclick (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:39



На тая река са още Лом и Тутракан.
Правилно е да се сравнявате с тях.
И по какъв показател Русе е пред Стара Загора?
Кажи ми моля, че ми е много любопитно





Тема ХАХАХАнови [re: click]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:39



ХАХАХА


Редактирано от gat3way на 25.08.06 00:44.



Тема Re: Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: click]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 00:45



Недей,че ставаш смешен и се излагаш.Да си чувал,че на Дунав са разположени освен Лом и Тутракан Белград,Будапеща и Виена и още много други големи и красиви градове?


А пък показателите в полза на Русе са много:
-население
-водни ресурси
-икономика,ако изолираме ТЕЦовете от СЗ
-архитектура
-транспорт
-образование и още много други.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: gat3way]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:46



Не мисля, че предложението е добро.Вярно е, че повечето хора тук пишат регистрирани, но новаците обикновено пишат нерегистрирани, и не е ясно дали ще станат редовни членове ако трябва да се регистрират.

Според мен просто модераторите трябва да реагират малко по-бързо и категорично на изблиците на неуравновесените. Мисля, че трябва да има нов модератор, който чете редовно клуба и поддържа връзки _извън_ клуба с поне няколко от редовните му членове. По този начин дори и ако не чете редовно клуба, ще има кой да го информира, че има работа за него.



Тема Re: Тролчето Милен Рангелов - Свиркатанови [re: Mитaka®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:47



По-добре само с "ХАХАХА", няма какво да се обясняваш на някакво тъпо гоче





Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: l]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.08.06 00:49



Мисля че избрахме този вариант...не е лош, но изисква периодични актуализации





Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: gat3way]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:52



Доколкото знам никой не познава (и не поддържа връзка) с новия модератор, а vivanov не се е появявал от месеци и вероятно е изпаднал в някоя черна дупка.



Тема Re: модераторите...нови [re: l]  
Автор non_anonМодератор (новак)
Публикувано25.08.06 07:59



Реално съм тук денонощно.
Dir.bg и аз в частност сме против полицейщината.
Уверявам ви, че членове на клуба правят основния боклук.
Ако един юзър не иска да се сдържа и на едно отговаря с 10 ... ако това даже не е един, ами са половината пишещи в клуба? Какво?
Аз го възприемам като стил на клуба. Със съжаление.
Въпросът е повдиган и обсъждан.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: l]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.08.06 08:07



дефинирай "поддържа връзки". има си бележки за целта. само в редки случаи има смисъл интернет познанствата да се прехвърлят в т. нар. реалност.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: модераторите...нови [re: non_anon]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 12:19



Да,пак лошите клубари сме виновни че не искаме да имаме трол в клуба.
И тук ли са виновни клубарите?







Ако се чистеше редовно,нямаше да я има цялата помия и сигурно още много потребители щяха все още да пишат тук.Или трябва клуба да опустее съвсем и Мечо да си пише сам,както е прави в много клубове без мод?И в крайна сметка защо някакъв трол от друго населено място трябва да налага стила в клуба?

Редактирано от Mитaka® на 25.08.06 12:23.



Тема Re: модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.08.06 13:47



> "Ако се чистеше редовно,нямаше да я има цялата помия и сигурно още много потребители щяха..."
ако част от редовните не се навирахте да отговаряте на всяка тъпня щеше да има смисъл да се трие.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: модераторите...нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 13:52



Толкова ли е трудно с едно натискане да се заключи или изтрие тема?Нима има значение колко постинга има вътре?



Тема Re: модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 15:04



о да и после всички бълвали в тъпата тема да нададат вой до небесата че видите ли модът бил трил скъпоценните им мнения
заеби
някой като не може да си контролира сфинктера мода му крив че не забърсал
аре

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: модераторите...нови [re: ha!]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 15:18



След като не си сигурна,че темата е за триене просто я заключи.
И това за сфинктерите вече става безинтересно,честно.



Тема Re: модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 16:43



в клуба който модерирам се пише много и общо-взето се справям
за реакциите няма кой-знае какво значение темата заключена ли е изтрита ли е
аз не виждам проблем в модераторите а в невъздържаност на някои юзъри
като случа на спам го прескачам не стъпвам в него не обсъждам не го раздувам до тема с десетки мнения
разбирам че има разни хора с разни нужди
и в тази връзка - щом клубарите от клуб русе пишат в някоя тема то тя значи е желана и не е за триене
но това явно си е моя лична логика

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 16:52



Имах предвид реални познанства на хора, които случайно (или не съвсем когато става за клуб на град) пишат в един и същ форум.



Тема Re: модераторите...нови [re: ha!]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 16:52



Ами ако знаем че ще изтриеш дадена провокативна тема,никой няма да пише в нея и да отговаря.Обаче това не става - темата си стои със седмици и трола си я помпа сам.
Ако прочетеш мненията от вчера ще видиш,че доста потребители се изказаха в полза на своевременното триене - valentino, |, JMM, gat3way и аз естествено.
Не съм видял никой да е против това,но все пак може и да има някой който да му е кеф,като влезе в клуба да вижда глупости.



Тема Re: Друго предложение към модераторите...нови [re: l]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.08.06 17:13



ако съм разбрал правилно това за познанствата - каква ще бъде разликата за триенето и заключването на теми спрямо случаите, в които юзърите не се познават или контактуват твърде рядко извън интернет?

аз смятам изпращането на бележки до модератора за достатъчно по отношение на спам/флууд в съответния клуб. това съм го правил в клубове с регламент, който се спазва. тук не е ясно дали има някакъв регламент, но дори и да има, то той се нарушава най-вече от двамата, които дават зор да се трият и заключват теми. ти си го казал на единия вече, де.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.08.06 17:30



като престанете вие да помпате подобни теми, модератора може да започне да ги трие. за момента провокативните теми са най-активни, като около половината от мненията в тях не са пуснати от Провокаторите ви ("ви" == gat3way & Митака).

прочети си пак ей това изречение:
> "Ами ако знаем че ще изтриеш дадена провокативна тема,никой няма да пише в нея и да отговаря."

давай сега да наплашим всички русенци с триене, че най-после да се сетят да спрат да се дърлят с прииждащите тълпи старозагорски юзъри. подобна последователност е някак глуповата.

---
а пък относно евентуалното недоволство от триенето - преди няколко месеца на един юзър му спряха достъпа до клуб. причината беше, че почти всички ревяха стрещу него. и няколко дни след забраната започнаха да реват защо го били баннали модеарторите. видиш ли - това било нарушаване на правата на човек да си пише в клуба! на някои наистина не може да се угоди!

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: модераторите...нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 17:59



Не виждам,как постинга ти променя нещо.Както вече казах, 5 потребителя сме се обявили за това да се вземат мерки.Когато видя адекватни мерки срещу трола,тогава ще спра да се потдавам на провокации.



Тема Re: модераторите...нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 18:26



Мисля че допускаш грешка в разсъжденята си. Не търсете вината в "gat3way & Митака".
Това е все едно, да се правиме че не забелязваме драсканиците наречени "графити" по стените на сградите, полицията също да не взема отошение, и ако възмутени хора демонстрират гражданска позиция, то ние да се противопоставяме, и всичко това в очакване драскачите сами да спрат, след като никой не им обръща внимание.
Тази позиция не е правилна, и в клуб Русе е редно да се дискутират теми за град Русе, а не да слушаме на кого пишката му била по голяма от нашите.
Ако не се поддаржа ред, то не е и необходимо наличието на Модератор.



Тема Re: модераторите...нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 18:38



Не бива да се гневите на "gat3way & Митака". Това което прави впечатление, че са по емоционални и отстояват позиции в мненията си, но това не ги прави нежелани събеседници.



Тема Re: модераторите...нови [re: Mитaka®]  
Автор droпix® ()
Публикувано25.08.06 18:56



Митака, какви са тези теми, които цитираш?
Човек влиза за първи път от няколко месеца и заварва купища боклуци.

Не съм чел темите, но преди време имаше един т. н. от теб трол, който цапаше по доста старозагорски форуми - сайта на stz.bg, един се представяше за чочко и бълваше помии за Стара Загора и т.н.
Авторa на тези теми по-всяка вероятно е gat3way.
Него озаптете.



Тема Re: модераторите...нови [re: droпix®]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано25.08.06 19:03



Не съм писал нищо против теб.Тролът е Мечко,това е пределно ясно.



Тема за да не отговарям три пъти:нови [re: JMM]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.08.06 23:22



* Микака: "Когато видя адекватни мерки срещу трола,тогава ще спра да се потдавам на провокации."
докато в тема има активност, то тя не е за триене. и за да няма тън-мън: става дума за активност от страна на редовни участници от Русе, а не за един юзър, говорещ сам със себе си.

* JMM: "...полицията също да не взема отошение..."
участието на клубари в безмислен спор с чуждоклубари не е аналогия на гражданска позиция срещу графитите, а драскане на графити върху чужди графити. примерът ти е неудачен. за да хване дикиш тая работа е нужно да се оставят "провокативните" теми без участие от ваша страна. в този случай темата няма да бъде счетена за активна, защото вътре няма да са писали 5 различни юзъра, а само един говорещ със себе си. едва тогава ще имате основание да изискате от модератора да спре да дреме и да се заеме със своевременно триене.

* JMM: "Не бива да се гневите на "gat3way & Митака"."
никой не се гневи на Митака и gat3way. ако бяха нежелани събеседници => нямаше да има събеседване с тях.

помислете преди да продължите нататък.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: за да не отговарям три пъти:нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 09:09



Това е откровен популизум за което говориш. Да очакваме нещата да се саморегулират, и навлеците в клуба (последно досаждаше един паразит - droпix - какво ли дири в Русе) да им стане безинтересно и да си заминат. Това определено няма да се случи, и ето защо регламента на клубовете в ДИР-а изискват наличие на модератор, и съответно неговото активно участие.



Тема Re: за да не отговарям три пъти:нови [re: JMM]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.08.06 09:32



> "Да очакваме нещата да се саморегулират, и навлеците в клуба [...] да им стане безинтересно и да си заминат."

измисляш си. никога не съм твърдял подобно нещо.

има ли смисъл да си цитирам собствения постинг и да сложа bold на няколко места специално за теб, защото явно си ги пропуснал?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: за да не отговарям три пъти:нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторJMM (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 10:20



Предлагаш ли въобще някакво решение на проблема или се упражняваш в "клубна риторика". Какво в крайна сметка би решило проблемите според теб?



Тема Re: за да не отговарям три пъти:нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано26.08.06 13:04



Хубаво,спирам да пиша по въпросните теми.Да видим дали ще бъдат изтрити.



Тема Re: модераторите...нови [re: non_anon]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано10.09.06 18:22



Сама видя,че с неотговаряне резултатът е същия.Така че,ако обичаш вкарай малко ред.



Тема копирайте от Ст.загоранови [re: gat3way]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 21:10



направете така,че само регистрирани да пишат



Тема Re: копирайте от Ст.загоранови [re: мeчo]  
АвторTaнac (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 22:09



Регистрирани къде? В психодиспансера ли?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.