Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 08.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема срещанови  
Автор non_anonМодератор (непознат )
Публикувано22.07.06 10:07



Утре, неделя, 23ти юли, 17 часа, дясната самостоятелна маса в градината на Саундгардън.



Голяма грешка е датата - ами тези със служебния интернет!
Срещата на 30ти - другата неделя. Ще има резервация.



Редактирано от non_anon на 22.07.06 11:39.



Тема Re: срещанови [re: non_anon]  
АвторBaльo Tyнинra (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 11:39



Може да дойда. По вероятно не де, но все пак има няква малка вероятност... Аз преди съм идвал на една форумна среш'та (Кредор се ебава, zатва пиша така шт), но като иzключим ТАфрикански, другите май не се вясват тук вече (то и аz почти де, като иzключим новото ми форумно превъплъш'тение на квартален гъzар, иначе преди бях Slex, ма темата zа Ботев ми прецака донякъде несериоzността на тролирането). Тка че ако дойда сигурно няма да поzная никой, освен по масата, както и никой мене, понеже нямам Голф, коет не пречи zаформим спор zа Истинската муzика, та тва ме навежда на мисълта, но тая среш'та не е на Планета?





Тема Re: срещанови [re: Baльo Tyнинra]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано22.07.06 12:48



Якууууу! Аз мисля да си зема фордче и с помощта на българското инженерно влакно ще го тунинговам до Голф 2!!!

Естествено, няма да има точно същите характеристики, ама с някоя друга лепенка Ремус и ВеРеЦе ще дигна конските сили с 10-20. Ти като по-опитен да знайш де продават скоростен лост със зарче и плюшено куче на което се кандилка главата за задната седалка? Ами кой модел сиди-та стават да ги закача под огледалото за обратно виждане? Някоя фирма за тунинг дето слагат спойлери изотзадзе да знайш? Иначе мисля да изръчкам половината задна седалка и да си сложа акумулатор и тонколонка кенууд. Мноу яко ще стане! Като сложа и една неонка отдолу, ще има да се режем по Волов!!! Бързи и яростни маафака!



Тема Re: срещанови [re: non_anon]  
Автор lachistein™ (камбион)
Публикувано22.07.06 14:20



може да намина

мечтай космато

Тема Re: срещанови [re: non_anon]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано22.07.06 17:01



И аз ще се постарая да дойда,ако нямаш нищо против разбира се.



Тема Re: срещанови [re: Mитaka®]  
Автор lachistein™ (камбион)
Публикувано22.07.06 17:51



е има си хас да има

мечтай космато

Тема Re: срещанови [re: lachistein™]  
Авторnon_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 18:17



Обърнахте ли внимание на редакцията на темата?
Принципно няма проблем да е всяка неделя, от 17 часа, на дясната ъглова маса в градината на САУНДГАРДЪН

.



Тема Re: срещанови [re: non_anon]  
Авторn_a (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 18:45



Готово! Масата вдясно е запазена за сбирка на клуб Русе. За тази неделя и за другата неделя.





Тема Re: срещанови [re: n_a]  
Автор lachistein™ (камбион)
Публикувано22.07.06 18:56



коя неделя е официалната среща

мечтай космато

Тема Re: срещанови [re: gat3way]  
АвторBaльo Tyнинra (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 21:24



Лост със зарче може да си купиш от пазара на коли до Спротното, има ги няколко вида от по 5 до 25 лв. по принцип между тях няма разлика, освен цената, естествено, препоръчвам ти да си земеш тва от 25, понеже ше бъде по газарско. Най газарско обаче е един приятел да ти го напрай, тва ше стане без пари, ама трябва да си се доказал в рейсърските среди, не е само до кинти, престижа е по важен.

Тва със задната седалка не го прай, в багажника има достатъчно място, стига да нямаш газова, коет по принцип не е проблем, щото тя се маха - ако не друго за тва пазар втора ръка винаги има, даже може да си избиеш част от парите за колконката. Иначе правилно си се насочил към кенууд, тя става и само още две три марки. Някви ламери се хвърлят на сякви боклуци, само щот са големи и лъскави, с тва може да впечатлиш някой и друга осмокласничка, ма ако е за пред някой дет разбира ше станеш за смях.

БТВ, Вин Дизел мноо яко как се появи накрая в Токио дрифт, без него серията беше някак си постна, пък тва тука надува филма с два плюса, плюс беше и тва с дрифтовете дето ги правеха, ма ако го напрайш с Голф изглежда даже още по яко. Бе, по добро от втората серия определено, ма първата си остава класика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.