Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 14.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Долу БТК!нови  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано31.07.06 17:03



БТК за пореден път доказаха,че са най-антисоциалната компания в света.Ето я и поредната простотия сътворена от тях:

БТК затвори кафе - сладкарницата на Телевизионната кула



Баничаря вместо да сънува трамваи няма е зле да вземе мерки срещу произвола на БТК,които са решили да се гаврят с един от символите на града ни.Наложително и ние, гражданите на Русе да вземем отношение и да противодействаме по всякакъв начин срещу този произвол.



Тема Re: Долу БТК!нови [re: Mитaka®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.08.06 08:15



БТК е анти отвсякъде.

offtopic: тия от ruseinfo.net няма ли да си разкарат кретенския надпис:Вашия браузър не поддържа Java Script или е изключен. Моля разглеждайте сайт с браузър поддържащ Java Script за да може да работи пълноценно. ще разреша жаваскрипта на кукуву ляту.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Долу БТК!нови [re: Mитaka®]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 09:03



То това е отдавна. Аз ходих предния месец и ми казаха, че от месец вече била затворена, което би направило 2 месеца. Но какво мога да направя?



Тема Re: Долу БТК!нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано01.08.06 09:28



Въй, недей така, ще пропуснеш гъзарията ajax :)



Тема Re: Долу БТК!нови [re: TK3C-Pyce]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.08.06 11:08



така както ви (останалите доставчици) прецакаха с каналните мрежи, така ви прецакват и с кулата.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Долу БТК!нови [re: gat3way]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.08.06 11:09



за

ли става дума?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: Долу БТК!нови [re: TK3C-Pyce]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано01.08.06 13:15



Аз за последно ходих преди около 4 месеца.Живея близо до Кулата и в последно време ми правеше впечатление,че барът не свети,но си мислих че е в ремонт.А то какво се оказва - че на помиярите от БТК им скимнало да го затворят.Не мога да разбера логиката - как така Кулата ще е собственост точно на БТК,а не примерно на БНТ или на МО?



Тема Re: Долу БТК!нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 14:45



Хайде хайде, и ние да бяхме, и ние щяхме така да правим. Да не си кривим душиците сега...



Тема Re: Долу БТК!нови [re: Mитaka®]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 16:23



Blah, тъкмо мислех утре или вдругиден да заведа децата да погледнат града отвисоко. И на мен щеше да ми е интересно, не съм ходил там откакто бях ученик преди петнадесетина години...



Тема Re: Долу БТК!нови [re: Mитaka®]  
АвторШpayб (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 14:36



Инициативата е похвална! Това е стратегически обект и отдавна трябваше да се забрани достъпът на всякакви външни лица. Знайно е, че именно тези места са най-желаният обект за терористични атаки. Още повече, че обектът не е никак безопасен за посещения, особено от деца. Родители и учители масово водят децата си и като заседнат в кафенето, персонала вместо да си гледа работата, завръща изгубени деца от аварийни стълбища, площадки, зали и др.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.