Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 22.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Таксинови  
Автор jiraf4eee (непознат)
Публикувано08.07.06 22:24



Кажете какво такси да хвана от автогарата, което да не ми отреже главата със сметката

Nqkoi mi e otkradnal ediniqt botush i ako widq utre nqkoi s tri botusha da mu misli!


Тема Re: Такси [re: jiraf4eee]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано08.07.06 23:02



Скивай тук:


Всички тези фирми са лицензирани и карат на една и съща цена.По принцип точно под автогарата има много мошеници,затова гледай за такси на някоя от тези фирми.Ако не намериш там,пробвай на пиацата до ЖП гарата - на 50 метра западно от автогарата.В краен случай си извикай по телефона,на същия линк има тел. номер на всяка фирма.



Тема 8108 - точните такситанови [re: Mитaka®]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 11:06



Аз с тях пътувам. Не лъжат. Както и другите големи вериги. Просто гледай да не попаднеш на малкото, но нерегламентирани, които дебнат пред автогарата.
На самата автогара имат право само те да се качват (точните таксита), така че ако ги вземеш от вътре, нямаш проблем. А и лесно се познават - по червената пирамидка отгоре

Никой друг няма такава.



Тема Re: 8108 - точните такситанови [re: Pyceнeц]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано09.07.06 11:15



ПП: щях да забравя, ама не влязох регнат и не мога да едит-на горния пост;)
Има едно табло в самата автогара - там, където ще те стовари автобуса. На това табло пише "Точните таксита". Приближаваш се плахо, натискаш бутона и хоп... след мъничко при теб пристига такси


А и на клип отговарят - набери и затвори 082 8108. Начини много



Тема Re: Таксинови [re: jiraf4eee]  
Автор Footman (hoolie)
Публикувано09.07.06 15:31



Нз, аз редовно си викам такси "Сити", нормалния им телефон е 8140.

- - - - -



Тема Re: 8108 - точните такситанови [re: Pyceнeц]  
Авторjiraf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 20:20



Blagodarq na vsi4ki
to4nite taksita mi svyr6iha rabota






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.