Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 02.07.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Чакай сега,нови [re: Бaтko]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 16:46



Не можах да разбера - ти мислиш, че провайдерите са виновни за всичко?!?! Нека дам 2 аргумента:
1. Ако провайдерите спрат сървърите, дори за 1 ден, то потребителите ще ги линчуват! Повярвай ми!
2. На НСБОП им е най-лесно да отидат при провайдерите и да ги тормозят. Да не са луди да ходят по домовете и да ловят ъплоуд- и даунлоудъри. Но от известно време не го правят. Запитай се защо
Ползването на фрии сървъри ще спре тогава, когато се промени мисленето на българина, а не тогава, когато НСБОП искат. И те вече са го разбрали. Затова и вече се организират фестивали на интелектуална собственост и др. мероприятия, които да обяснят на обикновения човечец ПО ПОДХОДЯЩ ДОБРОНАМЕРЕН НАЧИН, че това е незаконно.

П.С. А ти дето така разпалено критикуваш пиратлъка можеш ли да заявиш пред всички "Аз никога не слушам музика без да съм си купил оригиналното CD, аз никога не гледам филм, освен на кино, оригинално DVD или по телевизията и АБСОЛЮТНО ЦЕЛИЯ софтуер на компютъра ми е легално закупен и имам фактури за всичко!"? Или в сивото общество черното лесно става бяло и обратно? :)



Тема Re: Чакай сега,нови [re: TK3C-Pyce]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано24.06.06 11:07



Как да и отговоря на това " Ако провайдерите спрат сървърите, дори за 1 ден, то потребителите ще ги линчуват!"...... като не мога да кажа "Аз никога не слушам музика без да съм си купил оригиналното CD ....."

Само казвам, че е престъпление ... и конкуренцията става нелоялна.

Имам бегли наблюдения върху качеството на услугите на тази фирма .... нищо лично нямам срещу нея. Не ползвам нейните услуги и нямам намерение да ги ползвам .... засега. Но това не е за тази тема ....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Чакай сега,нови [re: Бaтko]  
АвторTK3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 13:39



Както и да е. Аз винаги съм казвал, че мнения има много и във всяко има по малко истина. Но едно е сигурно - фри-сървърите ще изчезнат тогава, когато хората променят мисленето си по европейски. Европейски страни - малко сървъри. Балкански и азиатски страни - много сървъри :) А за Америка няма да говорим. Те са от друга планета.



Тема Re: WiFi покритие на граданови [re: TK3C-Pyce]  
Авторguano (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 20:47



Имайки предвид прежалимото качество на "услугите" които предлагат недолюбваните момци от networx, настоящата безумна идея предизвиква цял куп разнообразни емоции, вариращи от леко гъделичкане под лъжичката и се стигне до едноминутен истеричен кикот.
Не че нещо ама ... вие сериозно ли ?



Тема Re: WiFi покритие на граданови [re: guano]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано03.07.06 13:49



Ти кога запоследно си им ползвал услугите?

Далечната 199*...



Тема Re: WiFi покритие на граданови [re: TK3C-Pyce]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано03.07.06 19:38



Идеята не е лоша,но мисля че малко изпреварвате времето.



Тема Re: WiFi покритие на граданови [re: Mитaka®]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 20:22



Идеята е много добра, ако я реализират както трябва. Не мисля, че има особен смисъл ако разчитат само на съществуващите потребители. WiFi-то ще е изключително полезно за хора, живеещи временно в града -- туристи и командировани. Според мен фирмата трябва или да започне да продава временни акаунти, или най-добре да се договори с основните хотели в Русе да предлагат на клиентите си услугата срещу заплащане.

Друг е въпросът какво ще е качеството на услугата ако имат само 100 АР-та. Скоро четох, че Майкрософт инсталират 1000 АР-та за да има WiFi на кампуса им. Все си мисля, че Русе има по-голяма площ от кампуса на Майкрософт :)



Тема Re: WiFi покритие на граданови [re: l]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано03.07.06 21:40



Тва нали бяха ония АП-и със линукски фърмуеър за които писаха? Как не ги е срам :)




Тема Re: WiFi покритие на граданови [re: Pyceнeц]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано05.07.06 19:24



Ми аз точно по впечатление от преди 4-5 години издивявам като видя кола на Нетуъркс.
Ебати търпението, което трябва, за да казваш всяка седмица на някого в продължение на годинr, че другата седмица се очаква да му пуснеш кабел...



Редактирано от TAfricanski на 05.07.06 20:09.



Тема Защо не поработиш там?нови [re: TAfricanski]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 20:05



Тогава ще разбереш за какво става дума.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.