Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 25.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: sisito]  
АвторMимeтo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:36



Абе хора, от няколко дена съм в Русе. Кажете ми къде човек може да се наебе, като хората? Ме не яденето и плюскането не ме интересува.



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: Mимeтo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано20.06.06 17:53



отиваш на "Митака", разголваш цици, събираш десетина не много пияни и се надяваш поне на пет от тях да им стане ;)

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор lachistein™ (оброчен)
Публикувано20.06.06 18:47



на "митака" ходят само импотентни сдуханяци бе
къде го пращаш загорялото диване



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: sisito]  
АвторBaльo Tyнинra (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 19:22



Е аре сега, къв е тоя хленч, ако си пич ще си направиш готиното навсякъде, щото ти ги случваш нещата. Ако е за ядене, кръчми в Русе бол, избираш някоя и айде вътре, само дето музиката не е много вървежна, в смисъл чалга си е, обаче обикновено са някви чичковци на някви йоники, може да има и певица, обачеее, или е няква 35+ или изглежда се едно е от Техникума по незнамсикво от някво село и е дошла тука на практика. Е, после може да си отемеш от чалга - Планета, тва, онва, на другите места също има, ама чалгата си е за маса, щото след тва на дискотека е добре да има и черно, Ищар, ей такива, сещаш се, просто щото готините хора се кефят на сяква музика, не трябва да си като кон с капаци. Само едно ще ти кажа, НА МИТАКА НЕДЕЙ ДА ХОДИШ, там са някви метъли, не е истина просто, стил 1987 с ъпгрейд, иначе много я хвалят тая кръчма, обаче не се заблуждавай, там е или за тия горните дето ти казах или за някви безпарични дето за левче по-малко порцията не им пука за музикалното оформление.



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: Baльo Tyнинra]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано20.06.06 19:59



Благодаря за перфектната поучителна лекция за това какво да обичаме и какво не.
"готините хора се кефят на сяква музика, не трябва да си като кон с капаци"
"някви безпарични дето за левче по-малко порцията не им пука за музикалното оформление."
Супер много са напрай, ама ти излезе тъпо.

На Митака ходят всякакви хора. Обединява ги това, че не искат да дават луди пари за нещо, което не струва толкова. Кухнята е прилична. Мястото е дупка, не бих го нарекъл ресторант, но си е приятно за компания. Просто зависи какво търсиш. Музиката не ми харесва, ама наистина умея да я игнорирам.
Митака не е за сноби!



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано20.06.06 20:08



на Митака не е чак толкова евтино. отдавна мина времето, когато голяма водка и натурален сок бяха 1 лев общо. а проблема с музиката е в озвучителната техника. откак съществува (май от "Телевизията" беше) качеството е като на ВЕФ.

и от известно време се чудя коя музика е по-смотана - чалгата или съвременния рап и негърски поп. напоследък "апсурт" водят класацията за бездарни пишльовци.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: пицинови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторMaлka пицa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 20:37



ФОРТЕ се казва онова, дето не работи в неделя.



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: TAfricanski]  
АвторBaльo Tyнинra (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 20:39



Ха, че аз да съм казал, че Митака е ресторант - не съм. Пък метъла не е музика, тва е дрънчене някво, иначе така е, сяква музика трябва да се слуша, ама да е музика все пак, плюс тва чалгата трябва да взема превес, иначе не е много вървежно. Аве, дано дойдеш и ти един ден на тоя акъл, щото някои и с възрастта не зацепват ;)



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: Baльo Tyнинra]  
АвторCтapa джaнтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 20:42



Сам каза, че човек не трябва да е кон с капаци. Обаче за мен чалгата не е музика, а неистов вопъл на тунинговани брантии. По-добре траш, отколкото курвенски стон.

А на МИТАКА не става за ядене.



Тема Re: къде си струва да се ходинови [re: Cтapa джaнтa]  
АвторBaльo Tyнинra (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 21:20



Само едно ще ти кажа - махнах си газта на Голфа, щото нямаше място за субвуфера отзаде в багажника. Така че прай си сметката кво аудио имам само, цепи асфалта. И въпреки тва, ако набича Металика '86 ше стана за смях, кел файда от аудиото, дет се вика - на гол тумбак чифте пищови. Сам се сещаш ква ще е разликата ако дъни Савах на Ищар или Втора цедка. Или пък Обичам курви, ама тя още не е станала известна и за тва не я пускам много, щото никой няма да знае кво слушам, даже и да му се кефи.
И в тоя ред на мисли, да ти кажа, проблема на метъла не е само естетически, в смисъл, че някви с дълги коси дърпат някви жици само, тая музика няма network effect ако се сещаш кво искам да ти кажа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.