Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 26.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bivshata 13-ta ulicaнови  
Авторela (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 16:01



Moze li nqkoj da mi kaze kakwo predstavlqva v momenta bivshoto zavedenie "13-ta ulica".Cuh, che e stanalo na diskoteka. Ako nqkoj e hodil tam da dade otziv za cenite, puskat li chalga, (zashtoto ne mi ponasq) i vuobste kak e tam kupona?



Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: ela]  
Автор Плaшимиp (wanted)
Публикувано26.04.06 16:35



Я сега преведи на български. Писането на латиница е вид чалга.



Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: ela]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 13:47



Ами аз съм ходил един път, кръчмата горе не ми хареса, иначе долу беше общо взето добре. Пускаха всякаква музика, вкл. и малко чалга, не знам дали беше, защото поздравяваха футболистите на "Дунав" (същия ден бяха били като гости Несебър 3:0) или и по принцип си е така. Няма вход, в смисъл да се плаща, обаче трябва да имаш предварителна резервация. Сега, дали на тебе ще ти хареса - то си зависи от човека, аз не мога да кажа, че съм се размазал или нещо от сорта, но като за дискотека за за мен беше ОК, като имаш предвид, че по принцип не съм "дискотечен" тип.



Тема Re: bivshata 13-ta ulica [re: Slex]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 22:12



bili ili biti



Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: ela]  
АвторДEHДИ (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 15:06



Бившото в момента се казва "ОФИС"и в началото като го откриха беше супер,но сега заприлича на всички останали дискотеки в Русе.Няма ли кой да им каже,че чалгата не се връзва с останалата музика.Нали затова обособиха специални "клубове" където кючекът е на почит.



Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: ДEHДИ]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано28.04.06 15:24



Мене лично в Русе ми харесва Стилисимо...доста добро клубче, липсва му може би повече място за танци и по-известни диджей които да идват да пускат...




Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: ela]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 11:42



Biv6ata "13-ta ulica", sega Club "Office" e nai-obiknovena 4algajiinica.Ne znam za6to sobstvenicite sa re6ili, 4e tova ime 6te otiva na 4algajiinica i 4e "club" se vrqzva s taya muzika.Ima nyakolko istinski cluba v Ruse, no "Office" ne e ot tyah."Stillisimo" e dosta posten i smotan(kato interior) club, no si ima po4itateli.Mnogo dobqr club e "Kanape" - vsi4ko tam e izpipano.Zaslugava si da se vidi.Malko sa v Ruse dobre napravenite zavedenia.



Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: xoxo]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано30.04.06 12:55



Канапе е доста добре като обстановка, но музиката не е нещо особено - или някакъв лигав полукомерсиален хаус отпреди 4-5 години или ретро... Иначе идеята със видеостената стил БигБрадър е доста забавна аехха.




Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: gat3way]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 12:51



Estestveno az, kato 4ovek na vqzrast;), obrq6tam pove4e vnimanie na interiora.Predpo4itam da si pia pitieto v priatna obstanovka, otkolkoto v sme6na.Za6toto STLLISIMO e napraveno po po4ina "napravi si sam" i to s 2 levi rqce.Vsi4ko e vqzmogno nai-evtinoto, sqotvetno i nai-smotano.Za muzikata ne moga da izkaga mnenie, za6toto tia stilove ne me vqlnuvat.Nikoga ne sqm im bil fen, makar 4e gi predpo4itam 100 pqti pred 4algata.Po princip osnovnata idea na edin club ne e da bqde myasto za tancuvane(za tova ima diskoteki s po-golyam dansing, drug e vqprosa, 4e v Ruse ima mai samo 4algoteki), a myasto za razpuskane, kqdeto moge6 i da potancuva6, ako gelae6.



Тема Re: bivshata 13-ta ulicaнови [re: gat3way]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 18:47



Къде се намират тези две заведения Канапе и Стилисимо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.