Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 28.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема цени фризьор  
Автор vzlatev (русенец)
Публикувано29.03.06 22:29



Някой има ли представа колко струва мъжкото и дамското подстригване в салон "Коса и Стил" в комплекс Евас.

Мерси за информацията!

-----------------------------------


Стартирай в Русе!

Тема Re: цени фризьорнови [re: vzlatev]  
АвторFukla (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 22:36



Diana Petkova mi e pravila pri4eska za 30-tina lv. V interes na istinata ne se haresah,no sum 4uvala dobri otzvi za salona.



Тема Re: цени фризьорнови [re: Fukla]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано29.03.06 22:52



работи скъпо и бавно, опитай при Николай. новото студио по скобелев.



Тема Re: цени фризьорнови [re: nia72]  
Автор vzlatev (русенец)
Публикувано29.03.06 22:55



Къде се намира по-точно студиото на Николай. И съм чувал, че той взема доста скъпичко около 10 лв. за дамска прическа, но надявам се мъжката да е по - малко Но пък работел качествено...знам ли

-----------------------------------


Стартирай в Русе!

Редактирано от vzlatev на 29.03.06 22:59.



Тема Re: цени фризьорнови [re: vzlatev]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано30.03.06 10:24



по скобелев, малко по нагоре от заведението - пристан на ъгъла, то има табели и пише студио. има и телефон, може да се обадиш и да попиташ.работи качествено и много бързо, което е предимство....успех в избора



Тема Re: цени фризьорнови [re: nia72]  
АвторKokona (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 11:53



Преди няколко дни се подстригвах при Дияна - Коса и стил. Взе ми 10 лева. Ученичките й вземат по 8 лева. Бавна е, но подстригва наистина майсторски. Като недостатък на салона отчитам, че след подстригването изсушава леко със сешоар, без четка, така че клиентът се излиза с готова фризура. За такова нещо се доплаща отделно и то не е въобще евтино, за дълга коса е 15 лева отгоре.
Моля да ми дадете координати на Николай и да ми кажете, дали той си свършва наистина работата докрай?



Тема Re: цени фризьорнови [re: Kokona]  
АвторГoлямa kипpa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:27



Аз не съм доволна от Диана. Преди години ходих при нея за първи и последен път.
Ходя при Ваня Рачева - салонът й е на спирката до Втора поликлиника.



Тема Re: цени фризьорнови [re: Kokona]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано31.03.06 00:41



при николай - подстригване 8 лв и си тръгваш с прическа. за мен е перфектен и, най голямото предимство за мен - много е бърз.знам че като ида и сядам, рядко съм чакала най много 5 мин да довърши някой.за мен си изпипва работата до край



Тема Re: цени фризьорнови [re: nia72]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано31.03.06 07:46



> "...най голямото предимство за мен - много е бърз..."
какви сте такива днешните жени, бе? ходенето на фризьор и др. не служи ли вече за обмяна на клюки?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: цени фризьорнови [re: vzlatev]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано31.03.06 21:32



Az sum dovolen, po 6 leva e, s izmivane na kosata maj mi izleze 7, na nivo e, moga da go preporucham, no sigurno ima i po-evtini koito sushto postrigvat dobre ....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.