Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 28.09.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хотели в Русенови  
Автор droпix ()
Публикувано17.03.06 14:47



Другата седмица ми се налага да пътувам до Русе, затова искам да попитам за някаква актуална информация за хотелите в града и цените им.
Става въпрос за двама човека.

Предварително благодаря за информация.



Тема Re: Хотели в Русенови [re: droпix]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано17.03.06 15:06



Ами зависи какъв хотел търсиш.Лятото търсих хотел за приятел,и най-доброто съотношение качество/цена беше в х-л Ювелир,3 звезден,на 500 м. от идеалния център на Русе.Мисля,че цената беше 20лв за единична стая,за двойна предполгам,че няма да е повече от 30 лв.Най-добре се обади и попитай за условията:
Хотел "Ювелир"
Русе 7002
ул."хаджи Димитър"26
тел:082/823 536,823 532,088/827 02 97

И ако имаш време и желание да се видим прати 1 ЛС.Това последното съвсем сериозно го казвам.



Тема Re: Хотели в Русенови [re: Mитaka®]  
Автор droпix ()
Публикувано17.03.06 15:11



Мерси за инфото.
Търся в интернет, ама никъде няма информация за цените.
Иначе към теб съм малко резервиран, заради темите, които пускаш в клуб Стара Загора.
Но това, разбира се, може да се промени.



Тема Re: Хотели в Русенови [re: droпix]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано17.03.06 15:21



Наистина в много редки случаи може да се намери инфо за цената на даден хотел в интернет.Това се дължи на много фактори,които не ми се изброяват сега.
А за темите в клуб Стара Загора съвсем честно и отговорно ти заявявам за пореден път,че не съм писал нищо от времето,когато там царуваше Меча.Твой проблем си е,че не вярваш.



Тема Re: Хотели в Русенови [re: Mитaka®]  
Автор droпix ()
Публикувано17.03.06 15:27



Хайде сега, не се оправдавай.
Бил съм модератор и знам за какво става въпрос.



Тема Re: Хотели в Русенови [re: droпix]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 16:06



Предполагам би разказал защо не си модератор сега?



Тема Re: Хотели в Русенови [re: droпix]  
Автор r-ru (непознат)
Публикувано17.03.06 17:16



Знам за един хотел, който се намира на центъра и нощувката не е скъпа.Стаите обаче са само за 3-ма човека. Цената за стая мисля че е 40 лв. и условията до колкото знам са добри(имало и телевизор в стаятя). Намира се до "Молен Руж" и до механата "Ловна среща"(по-точно някъде отзад)



Тема Бистра&Галина или Дунавнови [re: droпix]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 17:46



Според мен тва са най-добрите хотели за кратък престой в града... може и Рига, ама те са малко... абе има хубав изглед към реката



Тема Re: Бистра&Галина или Дунавнови [re: guitarist_]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано17.03.06 18:36



http://www.ruseinfo.net/category.php?5:142
Зависи от цената и типа гости:)
Препоръчвам "Ана палас", "Бистра и Галина", "Дунав", ноо... може и да е соленко. Виж и другите по-малки знайни и незнайни хотелчета



Тема Re: Хотели в Русенови [re: droпix]  
Автор nukewind (ПИЧ)
Публикувано17.03.06 21:34



Дроникс, препоръчвам ти х-л Дунав. Излиза дебело, но е точно на центъра. Предпочитан е и от чужденците, които гостуват в Русе.
Надявам се престоят ти в Русе да ти хареса. Ако имаш желание да пием някъде по бира остави ли ми лична бележка!

--Signature--
Дръжте се с хората така, както бихте искали те да се държат с Вас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.