Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 18.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Енергоспестяваща крушканови  
Автор Плaшимиp (wanted)
Публикувано10.03.06 10:15



Здравейте! Трябва ми енергоспестяваща крушка с жълтеникав цвят. В един магазин ми казаха че имало някъде, но не успях да се справя при търсенето. Може ли някой да ми каже къде може да се намери такова нещо в Русе. В Метро няма, проверих и по някои магазини по центъра. Благодаря предварително!



Тема Re: Енергоспестяваща крушканови [re: Плaшимиp]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано10.03.06 12:33



Проверявал ли си в "Бим Колор"?Имат голям магазин за всякакви видове осветителни тела в Автогара Юг,скоро откриха втори на Александровска срещу сградата на Банка ДСК.



Тема Re: Енергоспестяваща крушканови [re: Mитaka®]  
Автор Плaшимиp (wanted)
Публикувано10.03.06 14:37



Ще проверя. Мерси.



Тема Re: Наясно ли си какво търсиш?нови [re: Плaшимиp]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 16:52



Ще те открехна леко- има енергоспестяващи крушки,които светят в светлосиния спектър и такива които светят в жълтеникавия спектър.Последните се делят на две : за нормално осветяване и такива ,които прогонват насекомите в радиус на няколко метра.Те светят малко по-жълто от другите.Има и такива които просто светят като жълти крушки.Най голямо разнообразие и най евтини са в магазина,намиращ се по ул."Константин Иречек" малко преди редакцията на в-к "Утро" и "24 часа".Ще познаеш магазина по необичайна за този род магазини реклама - една мацка в бански около 150см.До този магазин има още един, в който също можеш да провериш.



Тема Re: Енергоспестяваща крушканови [re: Плaшимиp]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано13.03.06 18:03



Бягай от китайски енергоспестяващи крушки! Пълен боклук! И май повечето крушки в студения спектър са китайски.
Не знам в Русе, но на Метро в София винаги има крушки Аро - по 10, 17 и 21 Вата. Едно време имаше и по 27 Вата, но отдавна не съм виждал. Бива ги и Philips (в Унгария май се правят) - на Техномаркета. Там има и миньонки енергоспестяващи.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Енергоспестяваща крушка [re: Блaryн]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано13.03.06 20:14



зимата 2001 г. купих една енергоспестяваща крушка 32W. причината не беше енергоспестяването, а честото изгаряне на обикновените крушки - по една или две всеки месец, без значение дали е маркова или не. та, енергоспестяващата до миналата зима работеше. ако имам възможност ще проверя тия дни дали все още работи. цената й тогава беше 16 лева, но не помня марката.

Satan`s Defloration Incorporated


Тема Re: Наясно ли си какво търсиш?нови [re: cлyчaeн]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 12:49



В магазина ,където те пратих има крушки от най-различни производители.Колкото до едно от мненията за китайските крушки,ще кажа че вече пета година една такава свети всяка нощ по 8часа пред нас и още е в ред.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.