Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 13.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да ползувам www.skype.comнови  
Автортeлeфoн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 17:54



за да мога да избирам мобилен телефон в САЩ? И на каква честота са там мрежите? Дали например Nokia 6230 може да се включи там в техните мрежи или трябва друг апарат, с друга честота. На кого трябва да преведа паричен превод, за да имам възможност да говоря? Кого да попитам? Може би ми е малко странен въпроса, но може някой да знае и да ми помогне. Благодаря. Сигурно отговора е интересен и за други колеги. Благодаря.



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: тeлeфoн]  
Авторcъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 11:21



Този въпрос не е за русенския клуб. Тука цари пълно невежество, защото участниците в него са необразовани пубери и чекиджии. Обърни се с питането си в специализиран клуб или към колегите от София или Стара Загора.



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: cъвeтниk]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано31.12.05 12:15



Да, оня индивид беше доктор по комуникации ли кво беше...CCNA/CCNP/CCIE/CCND/CCDP/blahblah...+изкарани курсове за клетъчните комутатори на сименс/моторола/ериксон+работи в НАСА+преподава в USA...той е милиардер от Стара Загора и ще ти каже защо и как...аееееее



Тема Re: Как да ползувам www.skype.com [re: тeлeфoн]  
АвторSkypist (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 15:09



За да ползваш GSM в USA трябва апарата ти да работи на 1900Mhz!!! По-вече от 5 год. ползвам роуминг с Мtel в USA без проблем, но тарифата е доста дебела !!! Горещо препоръчвам Skype-то, ползвам го вече година и съм много доволен! За да ползваш SkypeOut т.е. PC=>TLF трябва да си купиш SkypeOut кредит за 10 или 25 евро. Извади си от която ти е удобна банка Visa-elektron карта (евро) и купуваш кредита от сайта им за секунди. Когато времето е "облачно" за БТК винаги използвам Skype-то дори за междуградски разговори в БГ - просто е по-евтино!!! Ако имаш конкретни въпроси - давай! Успех!



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: Skypist]  
Автортeлeфoн (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 15:41



Благодаря ти много за съвета. Така ще направя за Visa и превода на сумата. Имам друго питане, Трябва ли да добавям някакъв цифров код пред номера,който набирам тук напр, / телефона тук е в мрежата на Мобилтел /, но собственика заминава за САЩ? Или си набирам същия номер ,все едно, че собственика на телефона е тук в България? Дано да съм се изразил правилно и разбираемо.



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: тeлeфoн]  
Автортeлeфoн (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 16:52



Аз имах преди време едни слушалки Verbatim и ги включих отзад в компютъра.Отидох на Master volume , и позвъних на тестовия номер.След сигнала броих до 9 и обратно. После си чух записан гласа. Това ли е настройката. Не чувам звук в слушалката. Или не съм мушнал кабела/не този на микрофона/ ,а другия с черен цвят или поради това,че захранвам една аудио системка за по-добър звук ми блокира сигнала в слушалките. Дали съм на прав път?



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: тeлeфoн]  
АвторSkypist (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 17:10



Ако набираш през Skype-тo винаги се използва следният формат независимо в коя държава си: +xxxyyyzzz...z, където xxx е код за държава, yyy е код за областта или мобилен код(без нула!), zzz...z e тлф.номер!
Ако моб.тлф. с БГ карта е в USA набираш +3598yyzzz...z!
==============================
Ако набираш от БТК или твоя моб.тлф(ти си в БГ) до друг моб.тлф (който е с БГ карта) набираш го така както в БГ независимо в коя държава се намира (стига да е в роуминг)!!!
По-този начин ти плащаш тарифата както все едно се обаждаш ако е в БГ, а другия поема на своя сметка роуминга!

Дано да съм бил полезен!



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: тeлeфoн]  
Автор Бopиcлaв (sagittarius)
Публикувано31.12.05 17:31



Провери из настройките на windowsa i volume control дали нещо не се е разместило, поне при мен като пускам Skypeto и все ми се изключва микрофона, незнам защо става така, виж и при теб дали не става нещо такова. Все пак увери се че слушалките/микрофона са ти изправни, добре натикани букси, отзад на панела май пише кои вход за какво е.



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: Бopиcлaв]  
Автортeлeфoн (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 18:18



Точно така става и при мен. В квадрата за микрофон се маркира /mute/, че е изключен , но аз позвъних на тестовия номер при маркирано положение за изключен микрофон и въпреки това ми записа гласовото броене на числата. Ще направя отново проби ,но наистина самоволно се превключва.



Тема Re: Как да ползувам www.skype.comнови [re: Skypist]  
Автортeлeфoн (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 18:22



Надявам се , че си най-полезния до тук. Аз съм още съвсем чирак. Ако си от Русе и успея да проведа разговорите си, ще те почерпя в Арт-клуба/Дома на културата/ с бира на корем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.