Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 20.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отнемам модераторските права нанови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано19.12.05 00:27



виванов, тъй като човекът, комуто той, поради наивност, или нещо друго, се е предоверил и е дал парола и юзърнейм, е злоупотребил с тях.
Затова, до изясняване на ситуацията, или за по-дълъг период, отнемам правата, за да превентирам подобни, или по-големи ексцеси.
При необходимост, ще се проведат избори за нов модератор на клуба, или ще се назначат служебни докато дойде въпросният момент.

Редактирано от Kиpo на 19.12.05 00:37.



Тема Re: Отнемам модераторските права нанови [re: Kиpo]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано19.12.05 12:32



Нещо не мога да разбера стратегията на администрирането ви.Човекът съгрешил веднъж и веднага му отнемате модераторските права.В същото време поощрявате безвластието в голяма част от клубовете,където разни анонимковци пускат обидни теми.Доста хора се отказаха да пишат тук,заради спама,с който преди време беше пълен клуба.Но както излиза,за вас е било забавление да гледате отстрани сеира ни - щом не предприехте никакви мерки в продължение на повече от година.
И как изведнъж от 2 модератора не оставихте нито един?



Тема Re: Отнемам модераторските права нанови [re: Mитaka®]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 13:33



кой е сега модератора на този клуб?? Преди модератора май не влизаше много често тук. Може би трябва да е някой, който често влиза в клуба и има време да се занимава с модераторството му, защото иначе клубът става все по-малко активен.



Тема Re: Отнемам модераторските права нанови [re: Mитaka®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.12.05 14:51



лихтенщайн може би са го махнали, защото (според достоверни източници) напредва в класацията на флудърите, а както се знае - част от тях са с дебели връзки в Управлението на дир.бг!


Satan`s Defloration Incorporated


Тема Кирчо , по спокойно бре !нови [re: Kиpo]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 19:15



Баси администратора и чудото. Появява се отнякъде си и баси божественото самочувствие дето извади
/същото ли е като се погледнеш в огледалото ?!/

Като са произтекли проблеми ограничете правата на човека до там ! Клуба въобще е далеч от вътрешните ви недуразумения!

п.п. Нали се сещаш на кое ми дреме ако ме баннеш ?



Тема Re: Кирчо , по спокойно бре !нови [re: ***]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.12.05 21:05



шото па на некой му дреме накаквотосесещаш за тва че ревеш за нещо :))

Satan`s Defloration Incorporated


Тема Re: Отнемам модераторските права нанови [re: Kиpo]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано19.12.05 21:18



Виванов мисля че се доказа като един успешен модератор на клуба. Не разбирам какво престъпление толкова е свършил за да оставите един от най-големите клубове без модератор за да може разни мечове да го пълнят с глупости и да гонят редовните посетители...

Абе що не си гледате тъпченето на sql-и и прочие машинописка работа ами сте тръгнали да раздавате правосъдие ебаси..



Тема Re: Отнемам модераторските права нанови [re: Kиpo]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано19.12.05 22:54



Не си спомням някога да съм имал правото на давам юзърнеймове и пароли на когото и да е, камоли да съм го сторил.

Знам че на втория модератор на клуба са отнети правата, но аз него не съм го назначавал за такъв, клубарите тука го избраха и АДМИНИСТРАТОРА му даде правата, мене в това отношение никoй не ме е питал за каквото и да е, бях съгласен да има и втори модератор, а какви са тия глупости в момента.

Питам се КОЙ избира и дава права на АДМИНИСТРАТОРИТЕ, очевидно още непълнолетни и отдаващи се на пубертетски нрави след като са се скарали с някого.

ДО АДМИНИСТРАТОРА: ЗАНАПРЕД ДА МЕ ПИТАШ ПЪРВО ЛИЧНО КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА И ПОСЛЕ СИ ПРАВИ КАКВОТО ИСКАШ.



Тема Отнемайте, но не порицавайте предварително!нови [re: Kиpo]  
Автор тok (инж.)
Публикувано20.12.05 00:40



Здравейте!

Бихте ли ни дали някакви подробности за "злоупотребата"... Ако някой е злоупотребил с неговите права, то е доста вероятно да го е направил благодарение на недомислици във собствената ви система.

Аз съм клиент на вашата услуга "Поща+" вече 3-та година. Ползвам един единствен акаунт за клубовете и за ел. поща (не съм ли наивен).
Кажете как така "Поща+" е сигурна услуга, при положение че:
- при влизането ми в клубовете няма опция за използване на SSL...
- в web интерфейсът ви към "Поща+" опцията за SSL е деактивирана по подразбиране...

vivanov има голям авторитет и то не само в този клуб.
В случай на злоупотреба сте в правото си да заключите акаунта му, но не бързайте да го обвинявате, особено в "наивност"...

Цветан Тиханов



Тема Абе оставинови [re: тok]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 10:12



Дир.Бг откакто промениха интерфейса на търсачката все по-зле вървят... вече ми е през оная работа за тоя форум като гледам какви нещастници се "грижат" за него

Даже отговора ми изтрил- браво- сигурно се чувства велик и класи над мен...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.