Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 12.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 08:51



Дано удържиш на думата си - отдавна те посъветвах да го направиш...

Успехи и на теб!



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: lachistein]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 08:55



Нали? Можеше сам да се сетиш - имаш сили



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: TAfricanski]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 09:01



Що си мисля че предложих на някой да се видим и веднага ми скочи модератора?
По неанонимно то това...
А ти самоличност искаш да имаш и един ден ще го постигнеш, но не е това начина - губиш ценно време за реализацията си
За баниците вече ти отговорих, но и тук си прав - на път са да станат множествено число (щото аз мислех една де...)
Пък като ти е писнало от отворковци - вземи се гръмни(е ще са само с един по-малко, но си е далаверка)



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор lachisteinМодератор (Simply Baroque)
Публикувано03.11.05 10:25



предупреждение за бан:)


My Worship

Тема Re: RIPнови [re: TAfricanski]  
Автор21O1O (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 12:10



Чувстваш се длъжен да отговаряш на риторични въпроси щото си умен!? Уточнявам, че не ти е ясно: риторичният въпрос, освен че не търси отговор, е израз на недвусмисленост и красноречие. И то толкова често/широко използван, че е смешно да се приема като демонстрация на умствени способности, още по-малко пък на отговарящия. Странно предизвикателство си си намерил.
Че си несериозен не знаех. Благодаря, че го сподели. Ако ми се наложи, ще го имам предвид.
Един път казваш, че си беден пубер, после – не било баш тъй. Това си е твой проблем. Обяснявай се колкото си искаш.

И поогледай ми ника, поразсъждавай… може да излезе, че да използваш мъжки род не е уместно (ама хич).




Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: lachistein]  
Автор21O1O (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 12:17



Виждам, че от известно време си имате закачка с Rock star и горе-долу схващам идеята, но не мислиш ли, че това е прекалено? И не си ли малко пристрастен? Мъъъничко.



Тема Re: Рок старнови [re: TAfricanski]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано03.11.05 12:51



Само да вметна че темата ужким беше за клуб Сфера...съвсем не съм очаквал така да се размива от метълските комплекси на някакви елементи с его-проблеми. Така че ако има някой да казва нещо по въпроса за Сфера да казва, ако не - мисля че най-добре е темата да бъде заключена. 100 поста на тема "кой е по-по-най" не е имало от времето на Мечко&компания.

То си е решение на модераторите, де, но според мен такива глупости няма смисъл да стоят тука...тоя пич ако наистина имаше някакъв проблем да беше направил две крачки по няколкостотин километра и да ме беше ошамарил, както и всеки друг който не споделя меродавното му мнение. Глупости никой не иска да чете...



Тема Re: Рок старнови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 14:34



Знаех си... мъжка дума - "няма да отговарям"
това казвам и аз - стига с глупостите, досаждате



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.11.05 19:40



Ох, някаква висша сила не иска да ти отговарям. Снощи тъкмо написах отговор и Дир се бъгяса и не можах да го пусна, днес пак написах отговор и стана токов удар точно преди да го постна, от него изгоря суич и до сега нямах интернет...

"Ами то си е така - в къщи слушкаш - в Дюни си се лигавиш... и сега ти е мъчно че няма къде да ти минава номера." - очевидно няма да спреш да ме цитираш неточно и да изопачаваш думите ми, така че с това повече няма да се занимавам.
"И за заведенията продължаваш да се заблуждаваш... пък за клиента - още повече! почети още..." - значи все пак хората правят заведенияот любов към спорта, а не за да изкарват пари от клиентите? Малко Маркс трябва да почета явно.
"Мислите ти не чета, нямам и желание - стига ми че се занимавам с напъните ти за изява тук." - ясно защо циклиш едно и също и не отговаряш адекватно на това, което пиша.
"Пък бъди мъж (време ти е)" - Благодаря за съвета. Тръгвам да се пиша доброволец във войската незабавно!
"от една баница страшно няма" - е тогава кво ме занимаваш с глупости?
"що да не ти бия" - защото в нашето общество не е прието хората да се бият, особено зрелите, улегнали, интелигентни мъже. Има и още причини, но не желая да слизам до нивото ти да заплашвам непознати по интернет. Смешно е. Въпреки че на мене някакси повече ми отива на възрастта и акъла да го правя, отколкото на тебе.
Кой иска да го бият? Ако поставяш нещата ти да ме биеш, а аз да те гледам, естествено, че не искам!
На разбирател на какво се правя?
И откога в България наказанието за "правене на разбирател, когато си един келеш" (ей тва отношение ме подразни у теб, не друго) е баници по улиците? И откога ти си инстанцията, която го налага и прилага?
"вярно, не си тъп и вярвам че ще се развиеш" - благодаря за оценката.
" но в случая не си намерил с кого да се разправяш." - на мен пък ми се струва, че доста добре си се разправяме. Защо да не си подходящ да се разправям с теб?
"а не е толерантно да обсъждаш какво е станало с Дюни (ти почна темата) без да помислиш че точно ти засягаш някого с това..." - нараних ти чувствата, като казах, че искам Дюни? Много съжалявам! Все пак не мисля, че е нетолерантно от моя страна да твърдя, че едно заведение ми харесва повече от друго.
Ама за гаджето не си прав! Провери по повод на какво го споменах за първи път, ти какво ми отговори, аз какво ти отговорих... Просто питах дали не харесваш хлапетата (като мене ), понеже някое такова, по твое мнение, ти е откраднало гаджето. Не съм казвал, че ще ти го вземам аз или нещо такова. Това, че ти реши да ме нахраниш и да кажеш, че не мога, доведе до моя отговор да обясня... Не съм искал да те обиждам, тук е прието някой, като обижда безпричинно, да го питаш дали не са му взели гаджето. Нищо лично, никаква "закачка" не е имало. Просто прочети назад...
И кой точно ти е на две крачки, това друга заплаха ли е и ти наясно ли си, че аз не вися постоянно пред Паметника?



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.11.05 19:49



Защо мислиш, че съм изпаднал в несвяст?!
За коя работа има наредба?
Определено смятам, че "ма"-то допринася за експресивността на изказването ми.
Радвам се за твоите приятели! Аз пък имам приятели на твоята възраст и, о, каква изненада, на тях не им се правя на отворен!
Че нямаш предразсъдъци си е лично твое мнение.
Винаги се старая да търся проблема у себе си, макар че невинаги ми се отдава. Все пак аз съм си такъв и не мога да се променя, така че и проблемът да е у мене, нищо не може да се направи.
И кое ще продължава да ми се случва?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.