Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 11.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Рок старнови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 22:09



Ми ето, всеки да си прави сметката какво пие и какво слуша. Поне откъм музика аз вирея на всякаква среда (най ми е гот на тишина), така че остава въпросът какво пия. А то на заведение не е водка.
Въпрос на вкус.

Нямам нищо против да има различни заведения, нямам нищо против Рок стар, просто ми липсва Дюни. Ако щеш сантиментални чувства имам към него...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 22:24



Айде айде, и ти обиждаш.
Не смяташ ли, че щеше да е по-безопасно за мен да си буча с разни "динозаври" с друг, анонимен ник? Защото аз съм всичко друго, но не и инкогнито тук. Много е лесно да се напиша "Само Дюни" или "Мийте си косата" и да ни ме намериш някъде снимка (в което не вярвам, щото мисля, че вече нямам хостната никъде, ама щом казваш... Дай линк поне да се видя, моля!) и да ми се правиш сега на отворен и да ме заплашваш с баници. Въпреки че изрично те помолих да не ме заплашваш, понеже не сме в еднакво положиние. Ти си просто някой, дори не знам дали си всеки път един и същ човек, пък аз имам самоличност тук. Честно, писнало ми е от анонимни отворковци в нета.



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 22:41



Ма ясен ли съм ти? Ма целия ли? Още молко ще кажеш, че не се обръщаш пренебрежително към мен!
"Просто децата няма какво да правят по кръчмите..."
"Да, сега си ми ясен"

Пък иначе комплекси си имам бол, ама го осъзнавам и гледам да не си ги избивам чрез другите. Не говоря пренебрежително за никого, опитвам се да съм безпристрастен в оценките си, гледам да не обиждам хората зареди нещо, които не зависят от тях. Никога не бих нарекъл някого "пафкащо извънземно" просто защото съм разбрал, че е доста под моята възраст и си имам изградени предразсъдъци за тази възраст.



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 22:54



"Майка ти те кара... ами да... то до една възраст е така... слушкай я"
Подигравай се колкото искаш, ако искаш, обяснявай и че АЗ избивам комплекси.
Уау, и защо да не прави заведения заради МЕН? Не приемам толкова лично нещата, но все пак при пазарна икономика всяка стока се прави заради клиента, където "клиента" е събирателно за всички потенциални потребители. Или греша?
Айде да оставим гаджето ти на мира, когато повзигнах въпроса за него, не говорех буквално. Щом си въобразявам, въобразявам си. Ти ми четеш мислите. Аз дори не знам какво си вяобразявам, ма си въобразявам!
"а какво да те заплашвам - намерих ти снимка (като ти бие някой една баница по улицата - сети се за мен)" - или сам си противоречиш, или това е ирония. Във всеки случай нека повторя, явно има нужда - не ме заплашвай.



Тема Re: RIPнови [re: 21O1O]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 23:09



Между другото, ако не си разбрал, хората, които задават риторични въпроси, правят това, за да подчертаят колко са умни. И когато тези хора задават тези въпроси на мен, аз се чувствам длъжен да отговоря, защото те го правят, за да изглеждат по-умни от МЕН. Предизвикателство просто.
Ако не си разбрал, моят отговор не беше насериозно, а беше ироничен.
А пък за това колко съм беден и какво мога да направя - да кажем, че не е богат този, който има пари, а този, който ги харчи. С други думи спазвам строга фискална политика. Още обяснения ще ми искаш ли?



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 23:11



С гевреци ли ще го налагаш тоя съвет? Или с пица на парче?



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 23:18



Където "простотия" е всяко едно мнение, което по някакъв начин противоречи на теб или на твоите разбирания за света.
Ти си крайно нетолерантен, според мен.



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор lachisteinМодератор (Simply Baroque)
Публикувано02.11.05 23:48



интересен съвет:)


My Worship

Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: TAfricanski]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 08:38



Ами то си е така - в къщи слушкаш - в Дюни си се лигавиш... и сега ти е мъчно че няма къде да ти минава номера.
И за заведенията продължаваш да се заблуждаваш... пък за клиента - още повече! почети още...
Мислите ти не чета, нямам и желание - стига ми че се занимавам с напъните ти за изява тук.
Пък бъди мъж (време ти е) - от една баница страшно няма, що да не ти бия? Като не щеш не ми се прави още на разбирател щото си си един келеш - вярно, не си тъп и вярвам че ще се развиеш, но в случая не си намерил с кого да се разправяш.
а не е толерантно да обсъждаш какво е станало с Дюни (ти почна темата) без да помислиш че точно ти засягаш някого с това...
"искам си дюни"
"аз пък си искам рок стар кафе - и в момента го имам, а ти си реви - няма дюни"
за гаджето... - ами тя баницата ти е затова един ден като си имаш и ти ще видиш че не е приятно да се закачат по този начин.
а самият факт че още отговарям показва че съм доста толерантен (пак напомням че сте ми на две крачки)
лек ден



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: TAfricanski]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 08:47



Ама ти нещо май изпадна в несвяст,а?
То си има и наредба за тази работа - нали поназнайваш от правните гледни точки
Поне почна да говориш книжовно на "ма" - абсолютен артист!
имам приятели на твоята възраст и без да се правят на отворени са доста по-начетени, ориентирани какво искат и т.н. - нямам предразсъдъци - на теб ти е удобно да си мислиш че проблема е в другия
но си прав за нещо:
НЕ ЗАВИСИ ОТ ТЕБ
само свиквай с мисълта че това ще продължава да ти се случва...
(а това е един от комплексите ти - но пък се лекува, опитай)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.