Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 11.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: RIPнови [re: TAfricanski]  
Автор21O1O (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 10:08



Не виждам как ще стане - досега рева, че си беден пубер и с 2 лева закусваш цяла седмица... Между другото, ако не си разбрал - въпросът беше риторичен.
Успех!



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор lachisteinМодератор (Simply Baroque)
Публикувано02.11.05 11:07



е инициативата беше в теб...макар че не одобрявам и язвителния тон на събеседника ти:)

ами чудесно, тогава пиши по-често 'регистре'- по- представително е, ако не друго:)


My Worship

Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: lachistein]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 11:24



Съветът ми е да си по-обективен като вземаш страна, и е само съвет.



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.11.05 12:18



yeah, that's it, Mr. High Tower

Нека защитим нашето изконно право на рок-клуб...с баници по улиците



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 12:40



Май пак нещо не разбра... ама пък как не ми се обяснява... почети внимателно кой кого закача (ако искаш разбира се) - въпроса въобще не е за рок клуб... простотията е навсякъде - и както забелязах от дума не разбира
въпреки че чете книжки, поназнайва чужди езици и очевидно има компютърна грамотност... което само я доразпространява...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.11.05 13:00



Очевидно тези неща имат голямо значение за тебе. Ами какво да ти кажа..не те познавам, но статистически погледнато вероятността и образованието и стандартът ми на живот да са по-високи от твоите е доста голяма. При положение че вероятно съм и няколко години по-млад. Вероятността да съм хммм по-грамотен компютърно от тебе вече наистина е прекалено висока. И какво от това, мислиш ли че ще тръгна да се бия в гърдите ? Не аз обяснявам колко недорасли, недообразовани и неадаптирани към живота са другите, колко са прости и т.н. Не аз обяснявам как ще шамаря децата по улиците Не аз си набивам на другите начина на живот като единствено нормален и не обвинявам различните от мене че са наркомани, некъпани извънземни и прочие.

Абе имах един колега-екстремист като тебе. И той слуша само рок и ги ръси подобни приказки за единствения начин на живот, единствената музика и за недорасляците, абе направо все едно него слушам като ти чета постовете. Не знам музиката ли така ви изкривява (съмнява ме) или този начин на мислене е присъщ на цялата там рокаджийска субкултура, нямам идея... Ама отстрани погледнато е смешно доста...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 13:09



Е, пак не си разбрал, но виждам че си се понапънал...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 14:09



За образованието и бас хващам - нищо че имаш време да гониш...
за стаднарта... може пък да ти се намали... има начини
а значителната компютърна грамотност...... виждам за какво я ползваш... страхотия!
та какво остана... а екстремист - не си... само без негри, евреи и кучета (ама то е от една книга бе човек!)
та така... и без това не разговарях с теб - не ми се пречкай, леко нагличък си вече - мистър голям разбирател (не го знам как точно е на китайски)
защото точто ти се вреш, коментираш и от време навреме (докато не мастурбираш в летящата си тоалетна чиния) обиждаш другите (че и не се усещаш) - твоето също е само гледна точка... и то не кой знае каква
айде, почини малко



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.11.05 15:55



Имаш болезнена нужда да се самоизтъкваш...само че не мисля да ти помагам за това. Избивай си комплексите на някой друг, аз каквото съм имал да кажа съм го казал. От мене толкова, повече няма да ти отговарям.

Айде успехи в живота...



Тема Re: dru5нови [re: пecxo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.11.05 22:02



Ми то тва е якото на Клубовете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.