Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 12.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Рок старнови [re: пecxo]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 13:43



Е, това е!
Ходя на митака, ходя и на арта
Ходя и раздърпан, и с метълски фланелки...
Нали се сещате че заради няколко тъпака на такива хора им лепват етикета "наркомани"
Направиха ми забележка, няма да коментирам цените, че ще е реклама, но няма такава бира - 2 лв. (а от арта е с - 10 стотинки)
и да ви кажа, поомръзнахте ми - вие първи коментирахте Дюни, сега кво? Другите да нямат мнение...



Тема Re: Рок старнови [re: Rock star]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 14:02



Моето мнение е, че трябва да има повече разнообразни заведения, които да не са тип барчета, а по-скоро клубове, места за пиене привечер.
Моето мнение е и, че Дюни си беше дупка и затова не ходех там, макар че някои хора ми допадаха и все пак лятото се отбивах заради народа.
Наистина може доста да е пропаднало преди да го затворят, но за това си е виновен и шефа, че не е имал политика, да взима пример от Митака, който чупи, червен картон и чао



Тема Re: Рок старнови [re: Rock star]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано31.10.05 14:11



Ами не знам...

Метълските фланелки по моите вкусове са доста мизерен начин да се облечеш...

А тия дето лепват етикетите "наркоман" са ми доста тъпи...щото доста често се оказва че човек, който всеки ден лочи спирт го лепва на някой който пуши да речем марихуана веднъж месечно, при което цялата ситуация е от смешна по-смешна... Дори си мисля че редовната употреба на алкохол прави от хората тъпи пънове, които си мислят че мнението им е меродавно. Освен че ги прави импотентни, хаха.

Както виждаш всичко е въпрос на гледна точка. И твоята не е кой знае колко специална, просто следващата такава...



Тема Re: Рок старнови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 14:17



Тук вече почти с всичко съм съгласен - ето можеш и с по-малко думи

оригинална фланелка е около 30 евро пич, тия от натъмно ги зарежи



Тема Re: Рок старнови [re: Rock star]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 14:33



Бе всеки да си ходи както си иска, да си друса, да си пие(но да знае, че според доклад на Световната здравна организация 100гр концентрат са равни на саска и алкохола е тип наркомания, така че всички сме в кюпа), важното е да има някой горе и между саските или чашките да свършва и нещо наистина полезно и да има някой горе.



Тема Re: Рок старнови [re: пecxo]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 14:41



Не ви ли се струва странно, как понякога хората разсъждават приблизително еднакво, а се заражда спор?



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано31.10.05 19:20



Не мисля, че Дюни може да се сравни точно с пейка.
По-скоро бих го сравнил с моята си стая, ама не такава, каквато ме кара да я поддържам майка ми, а такава, каквато АЗ я искам.
Ми и аз си говорих със сегашния собственик, нямам никакво понятие какви проблеми си има заради "предишните клиенти" (има проблеми заради мен?!). Аз не "поддържам" нито едно заведение, защото те са направени, за да работят за мен, а не аз за тях. Още по-малко, понеже било "единственото истинско нещо-си".
По-чисто и топло от? От кея? Верно. По-добре е от кея във всяко отношение, освен цените.

Нямаш нищо против никого, ама раниш с кофите. И има само един вариант да не мога да ти открадна гаджето (всъщност два, ама другият е да нямаш гадже), обаче за него наистина ще ти се извиня, че го помислих.

Би било доста мило от твоя страна да не ме заплашваш. Става ли?


Каня те да се регистрираш, понеже обичам да знам, че си пиша с този, с когото си мисля!



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор lachisteinМодератор (RASPUTIN)
Публикувано31.10.05 19:22



аз съм модератор:)


be the worshipper of the day

Тема Re: RIPнови [re: 21O1O]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано31.10.05 19:28



Ми имам такива планове...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор lachisteinМодератор (RASPUTIN)
Публикувано31.10.05 19:31



а колкото до глупостите- важното е те да не засягат достойнството на потребителя...пък и gat3way отдавна е заявил присъствие в клуба, освен това е регистриран, което в известна степен го привилегирова, колкото и непремерено да звучи


be the worshipper of the day


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.