Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 12.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: TAfricanski]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 08:05



Забравете за Дюни, детската площадка си я направете на друго място, а като ти се стои в мизерия, може просто да не се къпеш... Аз не ходех в Дюни заради такива като вас "пафкащи извънземни", ето ви нова версия, защо е затворил Пешо...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: TAfricanski]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 09:11



Az pak mislia 4e iako e stanalo v Rosk star, posterite sa super!



Тема Re: Клуб Сфера?!? [re: Rock star]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано28.10.05 12:14



Ще си замълча, за да не се обидиш.

Много обичам съзнателни и общественоотговорни индивиди като тебе, хаха



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 13:27



Разсъждаваш правилно - да беше си и замълчал...



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: Rock star]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано28.10.05 13:54



Точно така, отивам да се овъргалям в калта, да се напуша и после да се кача в летящата чиния и да мастурбирам на спокойствие.

Какво ще правим на Земята като Дюни затвори Да вземем да си ходим на Алфа Кентавър?



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: gat3way]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 15:44





Редактирано от lachistein на 28.10.05 16:42.



Тема Re: Клуб Сфера?!? [re: Rock star]  
Автор lachisteinМодератор (RASPUTIN)
Публикувано28.10.05 16:43



можеш да прекратиш:)


be the worshipper of the day

Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: friziorkata]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 22:31



Аз пък не мога да разбера какъв е проблема някой да се напуши отвън и да си седне вътре...:) Е, вярно, че вече няма да е кочина както преди т.е. да се бият, да си пушат вътре, да пият на аванта...жалко...лятото ставаше, доста народ от старата генерация се събираха там през отпуската.



Тема Re: Клуб Сфера?!? [re: ha!]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано29.10.05 00:53



Ааа, е как шсе кефят без пари, като там все пак беше заведение и алкохолът се плащаше? И ако е фалирал, аз не се чувствам виновен, щото оставях доста значителни за себе си суми там...
Кирил, не е забранено да водя статистика на цените на бирата. Нали?
Rock star, така и не разбрах какво точно против меге имаш. Да не би някое извънземно като мене да ти е откраднало гаджето или просто се дразниш така, както аз се дразня, като видя пишлемета 6 клас с цигара?

Аз не ходех на Дюни заради музиката, Рок Стар не ме дразнят с постерите... Разликата е друга, но не знам каква.



Тема Re: Клуб Сфера?!?нови [re: TAfricanski]  
АвторRock star (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 10:48



Разликата е че това е заведение, а не пейка на кея, където може да правиш каквото си искаш...

Познавам сегашния собственик и знам какви проблеми има заради предишните клиенти - затова се дразня. А в момента това е единствения истински рок-клуб в Русе и е тъпо да не го поддържаме. Най-малкото там е доста по-чисто и топло...

Иначе нямам нищо против никого, а гаджето ми няма как да откраднеш, повярвай... може да ми се извиниш че даже си го помислил

Не съм лош човек, иначе щяхте да видите в неделя кой е по-свирепия лъв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.