Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 25.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: пecxo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.09.05 13:44



Пешо, Лъкищайн го познавам и мога да те уверя, че не е никаква пенсия!
Човекът подхожда отговорно в ролята си на избран чрез гласуване модератор и не си прав да се отнасяш така към него!
"Това е форум и всеки може да си пише каквото си иска" - никой не те подвежда под наказателна отговорност, а само те предупреждават, че както ти можеш да пишеш, така и те могат да трият.
"не виждам какъв е проблема, че съм си измислял глупости" - и аз, и ти не обичаме провокаторите. И аз измислям глупости, но рядко ги пиша тук.
"А ти се вземаш на сериозно в този форум" - ако не се вземаше на сериозно, щях да съм първият, който вика "Оставка!"
"За разлика от вас моята самоличност е най-разкрита тук, така че за какви мечове ми говориш не знам" по повод "Писанията на песхо не се различават по дух от тези на Меча, манафче и другите тролове" - някъде да пише, че ти си техен клонинг? Не.



Тема Re:нови [re: TAfricanski]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 14:00



Аз визирах най вече I. Писали сме си нещо с гейта, само ние си знаем к'во. Писанията не са нито анти-Русе, нито някой от форума. Просто ти сам каза, че не си в час на писанията и приех, че не ти е весело, като не съм искал и да развеселявам вас, смешно е на гейта и фуутмена щото знаят за какво става дума. Но други герои, просто трябва да се обадят и да се изкажат, а тоя I държеше да ме обиди.



Тема Re: Iнови [re: пecxo]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 16:31



> Темата е: "ей, гейтуей!", не е "ей, I" или някой си там щайн.

За персонални разговори има email и бележки.

> И избягвай да ме квалифицираш, за да не дойда на някоя среща и да ви
> изненадам.

Хехе, значи ти ще си пишеш каквото искаш, ама аз да не го правя :)
Трудно можеш да ме изненадаш на някоя среща, защото не ходя на такива (по принципни и географски причини)

> Това че си пълен сухар и нямаш чувство за хумор си е твой проблем.

Изобщо не ми е ясно какво е това чувство на хумор, да се надсмиваш над другите. Явно съм сухар, но такива хумористи като теб и дебелашките им шеги изобщо не ми харесват.



Тема Re:нови [re: пecxo]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 16:37



> Аз визирах най вече I.

Не знам кой е този I, предполагам, че говориш за мен, l :)

> Писанията не са нито анти-Русе, нито някой от форума.

Писанията ти са обидни за други градове и биха могли отново да разпалят караниците между клубовете. И точно по това си приличаш на мечовете.

> Но други герои, просто трябва да се обадят и да се изкажат, а тоя I
> държеше да ме обиди.

Когато искам да обидя някого, го правя директно. Мнението ми не беше отправено към теб, а към модератора.



Тема Re:Iнови [re: l]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 17:24



Така съм решил - така съм писал, що трябва някой да ми дава съвети за мейли и бележки или пък да се регистрирам?
Колкото до враждата между Русе и Варна на футбол, тя датира от много отдавна. И има много хора на това мнение.
Хумора винаги се крепи на надсмиването над някого(в определени моменти може да се надсмиваш над самия себе си) или нещо. Въпросът е да не се примисваш на бедни, болни, инвалиди. Ето, това за мен не е морален хумор. А това, че съм иронизирал наркомании и корупция плюс политическа лумпенизация е бял кахър.
Напомняш ми на онези "възрожденци", които навремето са хулили Ботев, а той им се е подигравал във фейлетоните си как ли не и ги е наричал по всякакъв начин. Само че фейлетоните сега са класика, а ония моралисти никой не си ги спомня, освен чрез фейлетоните. Нямам намерение да се правя на Ботев, нито да превръщам Спартак Вн в класика, но за мен това си беше едно литзабавление, в което има и доста истина. Както и простащина, но какво пък...на мен не ми дреме.



Тема Re: ей, gat3wayнови [re: пecxo]  
Автор lachisteinМодератор (gierig)
Публикувано07.09.05 18:09



казах си "стига":)


enough pleasure


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.