Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 29.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема publi4ni domoveнови  
АвторNqkoi si tam (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 18:05



abe 6to za grad e ruse. Nali sme bili izvestni s mnogoto prostituciq. Emi az sym pytuval mnogo v evropa i ne znam, ama tam moga da vi kaja vyv vseki po izvesten grad pone 5 publi4ni doma, a v ruse uz deto jiveq ot 100 godini nz nito edin. 6toto nqma ili az ne znam?



Тема Re: publi4ni domoveнови [re: Nqkoi si tam]  
Автор lachisteinМодератор (култ)
Публикувано28.08.05 18:19



имало е:) дори пилончетата пред входа, напомнящи за предназначението все още стоят


издигнете ми храм

Тема Re: publi4ni domoveнови [re: lachistein]  
АвторNqkoi si tam (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 18:24



emi da moje i da e imalo. ama sega neka nqkoi da mi kaje de ima 4e vesnicite pi6at li pi6at. basi 4e ia az da zema da zaqvq 4e sym razbil publi4en dom. ae kajete kyde ima 4e da ida i da go razbiq:) ta da stana izvesten



Тема Re: publi4ni domoveнови [re: Nqkoi si tam]  
Автор GBlO (доброжелател)
Публикувано28.08.05 19:54



как да няма публични домове, ми я общината, съдъ, топлофикация, янерго водно, всички са публични и всеки може да влезе да си свърши работата, а на някой като им хареса всеки ден са там. За служителите там няма какво да си говорим, всички гледат да те оправят професионално



Тема Re: publi4ni domove [re: lachistein]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано28.08.05 22:53



Знам за коя сграда говориш! Там в тясната уличка до Евас, нали?
БТВ ако случайно реша да си търся платена любов, и аз не знам къде да я търся...



Тема Re: publi4ni domoveнови [re: TAfricanski]  
Автор rumi-ka (непознат )
Публикувано28.08.05 22:58



Уличката до "Евас" е "Олимпи Панов". Как очакваш да има официално обявени публични домове, след като те не са разрешени в България? Иначе историческите факти казват, че първият публичен дом в България е бил в Русе.



Тема Re: publi4ni domoveнови [re: Nqkoi si tam]  
Автор Бpъм-Бpъм (яко избръмчал)
Публикувано29.08.05 20:39



"Шанс"-а по Волов какво мислиш че е ? А май и бившия клуб медик сега комплекс "Принцес" (или нещо такова) и за него се чуват подобни работи.

" Don't hate the player , hate the game ! "


Тема Re: publi4ni domoveнови [re: lachistein]  
Автор Бopиcлaв (sagittarius)
Публикувано29.08.05 22:47



В някакво русенско издание наскоро четох че точно тази сграда НЕ е била публичен дом, имаше и историята на сградата май е била и банка?! Ако случайно се сетя къде съм го чел и повече подробности за тази сграда ще пиша, че сега говоря малко наизус



Тема Re: publi4ni domoveнови [re: Бpъм-Бpъм]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 14:26



Как къде бе? Дома на учения беше станал публичен дом. Но го разбиха. И на българо-съветската дружба беше бардак, но и него го разбиха. Но ако си плащаш във всяко диско има щатни изпълнителки. Русенки от "елитните" гимназии като руска и английска пък заработвали по хотелите. Идете при Жани на Рая, той ги разбира тези неща. Хахаха!



Тема Re: publi4ni domoveнови [re: Бopиcлaв]  
Автор valentino_ (разлюбен)
Публикувано03.09.05 15:19



Точно тази сграда си е била публичен дом. Не виждаш ли пенисите на входа й. По-късно е станала банка. Мисля, че е Хеброс банк.
Хрумна ми една идея: Защо не я направят музей?
Първият публичен дом в България!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.