Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 15.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Съдействиенови  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано06.08.05 13:03



Доказано е, че гражданите с най-висок коефициент на интелигентност са не кои да е а русенци. Логично е заралии да са неуки. Освен това в последно време освен със серен диоксид ги обгазяват и с райски газ (като типичен пример е манафче-идиотче), което води до силни мозъчни изкривявания.
И по-лошо ще става.




Това е пост в клуб Стара Загора от така нареклия се Мечът на Приста.
Вярвам,че по-голямата част от пишещите сте разумни и интелигентни хора,ако можете - повлияйте му.
Уморително е всекидневно да четеш дивотии в клуба.....



Тема Re: Съдействиенови [re: Axиeв]  
Автор alexg (Noone you know)
Публикувано06.08.05 13:13



Съгласен. Мечоподобните клонинги, изтъкващи непрекъснато единия или другия град нямат място в нормалното съществуване на клубовете.
Но се съгласи, че и манафа е един от тях. Дразнител и половина. Абе такива няма да спрат да се появяват за съжаление. Комплексари от градски тип - състезатели по всякакви точки: Мечът обичаше хипермаркетите, Русенската кама гледам пък избива откъм газ.... тъжно.

www.pctechtalk.com - What's you issue?


Тема Re: Съдействиенови [re: Axиeв]  
Автор valentino_ (разлюбен)
Публикувано06.08.05 13:19



Нищо лично, но това е факт.
Русенци са с най-висок коефициент на интелигентност, а старозагорци са с най-нисък.
Що се отнася до Меча, не мога да помогна.
Животът е шарен.



Тема Re: Съдействиенови [re: Axиeв]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 13:23



И ние не искаме да има конфликти,но за съжаление не можем да повлияем на този човек по никакъв начин.Подобна бе ситуацията в нашия клуб преди Мечо да изчезно безследно - всекидневен спам от него и клонингите му.Кажете на някой от мод-овете да му сложи бан и това е.



Тема Re: Съдействиенови [re: valentino_]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано06.08.05 13:31



Дори ми е обидно да коментирам това,което наричаш факт.....според мен интелигентността няма географски измерения.
Въпросното манафче е пълен фантом анонимник,незряло дете,което никой не познава и не е виждал......
.....та това ми беше мисълта донякъде,ако познавате krassio,aко е присъствал на клубни срещи(защото нашите "мечовидни" не са,няма и да дойдат),опитайте се да му обясните смисъла и принципите на градския форум.

Как е в Русе,тук се задава Потопа откъм запад?



Тема Re: Съдействиенови [re: Axиeв]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 14:54



Колкото вие можехте да контролирате вашия Меч, толкова и ние можем да контролираме нашия :)

Единственото разумно решение ми се струва модераторите на клубовете да си поговорят малко и да решат някакви общи действия срещу хорат, които ходят да тролят в други клубове на градове. Би било интересно да се поекспериментира с бан от всички градски клубове за троловете рецидивисти.

Иначе не съм съгласен, че има някаква особено голяма разлика в разпределението на интелигентни хора по градове. Работил съм с няколко старозагорци, и смятам, че бяха изключително интелигентни.



Тема Re: Съдействиенови [re: Axиeв]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано06.08.05 18:33



Според мен оправия няма, докато не стане някоя ексцесия ще е така...



Тема Re: Съдействиенови [re: alexg]  
Автор Meчът нa Пpиcтa™ (Пристенец)
Публикувано06.08.05 19:50




Винаги ще има мечове. Поне законът на физиката го твърди:
На всеки удар с меч отговаря обратен по посока и равен по сила удар с друг меч.
Не мисля, че който и да е посетител от зарата тук може да отрече, че именно Русенци изкарахме най-висок резултат на националните тестове за интелигентниост. Това автоматично прави българина с русенска кръв по-интелигентен от останалите.
Относно райския газ - погледнете манафа и кажете, че не са го обгазили с такъв.
Иначе и втория факт е на лице - зарата наистина я обгазяват. И не съм го констатирал аз като факт а заралийското РИОСВ



Тема Re: Съдействиенови [re: Meчът нa Пpиcтa™]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано06.08.05 19:55



Мисля,че коментара е излишен,изводите оставям на вас..........



Тема Re: Съдействиенови [re: valentino_]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 23:07



> Нищо лично, но това е факт.
> Русенци са с най-висок коефициент на интелигентност, а старозагорци са с най-нисък.

Кой е правил изследването? Къде е публикувана методологията му? Къде са публикувани резултатите?

Нали се сещаш, че с неправилна методология може да се докаже всичко. Ако някой беше правил такова изследване в последната фирма в която работих в България, определено щеше да се окаже, че старозагорци са по-интелигентни от русенци (шефа ми, изключително умен човек, беше старозагорец).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.