Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 28.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: що за клуб е това?нови [re: тyидa]  
Автор alexg (Noone you know)
Публикувано16.07.05 20:05



Така ще е само ако другите редовни членове решат.

www.pctechtalk.com - What's you issue?


Тема Re: що за клуб е това?нови [re: тyидa]  
Автор lachistein (Величество)
Публикувано16.07.05 20:11



и откъде разбра:)


Коронацията предстои.

Тема Re: що за клуб е това?нови [re: lachistein]  
Автор тyидa (непозната)
Публикувано17.07.05 11:40



Ами така авторитетно ми обясни как всички нарушители ще бъдат трити и наказвани, че помислих, че сте го избрали А ти що се мръщиш, м?



Тема Re: що за клуб е това?нови [re: тyидa]  
Автор lachistein (Величество)
Публикувано17.07.05 11:42



защото аз съм другият кандидат:)


Коронацията предстои.

Тема Re: що за клуб е това?нови [re: lachistein]  
Автор тyидa (непозната)
Публикувано17.07.05 11:47



не знаех




Тема Re: алекснови [re: тyидa]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 21:53



Изказванията ти за дел и бан са първите в предизборната кампания. Човек с концепция си. Добре, добре!:)



Тема Re: туиданови [re: тyидa]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 21:58



Ами драга туида, вместо само да гледате затъпяването на дискусиите и заглавията наистина е най-добре да се включите. Те така хората у нас само гледат по изборите какво се случва, не участват, после недоволстват, че пак тъпаци ще ни управляват. С две думи, за да има качество трябва да има качествени хора.



Тема Re: туиданови [re: пecxo]  
Автор тyидa (непозната)
Публикувано17.07.05 23:07



Драги песхо, сега ще си призная, че съвсем спонтанно попитах що за клуб е това преди да съм прочела, че вече има предложения за втори модератор. Аз съм "за". Не мога обаче да взема отношение по въпроса кой да е, не ги познавам. За мен, както и за всички останали е важно да се пише тук за теми, засягащи града ни не по начина, по който досега се е правило. Съжалявам, но vivanov не си е бил на мястото



Тема Re: туиданови [re: тyидa]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 11:10



Въпросът не беше за модератора, а за туй, че читавите не влизат или само гледат, заради което форума олигофренясва както и обществото ни, защото т.нар. читави предпочитат да емигрират, да не гласуват, да не им пука и т.н. Отделно, че тук влизат 2-3ма идиоти, които не са от Русе и няма какво да правят по цял ден и като погледнеш постингите направо ти призлява. Наистина трябва да има някакъв дел на някои теми като "западащото" Русе, обгазеното "Русе" и т.н.



Тема Re: туиданови [re: пecxo]  
Автор тyидa (непозната)
Публикувано18.07.05 14:02



Прав си:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.