Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 16.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ?!нови  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 19:47



Що за гларуска държава станахме?!Случи ми се следното - днес реших да обядвам в Ям-Ям(до сградата на SG Експресбанк).Когато стигнах там обаче,заварих бележка със странния,поне за мен,надпис "Уважаеми приятели,излизаме в лятна ваканция.Очакваме ви отново на 15-ти септември!" или нещо подобно.Толкова бях изненадан,че нямах време да се ядосам.Докато вървях ми просветна,че това е поредният опит за "Стани богат" на морето.Нямам нищо против това,но да си стоят там и да не се връщат.Ние тук да не сме някакви "допълващи хора" втора ръка.На есен,ще изискват от мен да съм тръпнал цяло лято в очакване на тяхното завръщане.И когато хората на есен не посещават въпросното заведение защото са се ориентирали към друго заведение,което е толкова "глупаво" че да не отиде на морето,русенци ще бъдем обявени от Ям-Ям за "бедни" и "тъпи".Според мен това е адски тъпа практика,но за съжаление не е единичен случай,нещо от рода "Тука има - тука няма".Аз съм възмутен от подобно проява,вие какво мислите?



Тема Re: ?!нови [re: Mitaka]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 21:16



По-добре яж дюнери на Ам-Гъл.
Ми к'во, спадът в Русе през лятото е факт, така и така никой не се е начупил за Ям-Ям, но разбирам принципно за какво да говориш. Пазарна икономика, това е. В конкретния случай явно без липса на подход от поредната измислица, превъртаща парите на някого като тези закусвални. Честно казано според мен на никой не му дреме какво ще ядеш, те не чакат на твоите или моите 2-3лв.



Тема Re: ?!нови [re: Mitaka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.07.05 14:42



Добре, Ям-Ям е на Фурнари бе!



Тема Re: ?! [re: TAfricanski]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 21:01



Ям-Ям е верига от заведения за бързо хранене в цялата страна и най-вече в София.Предполагам,че в Русе е на принципа на франчайзинг,но нямам представа кой е собственика.Това няма никакво значение - има значение,че искат да формират някаква клиентела и когато успеят им казват - "Чао,отивам другаде защото ми е по-изгодно,ще се върна когато си искам,а вие глупаци да ме чакате ей!!!"



Тема Re: ?!нови [re: Mitaka]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 21:34



Mda, tova che ne sa umreli za nashite 2-3 leva e yasno, inache biha li postapili taka???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.