Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 24.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Форумът умря!нови  
АвторAss Watcher (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 10:50



Защо?

Редактирано от vivanov на 01.07.05 01:17.



Тема Re: Форумът умря, както и градът!нови [re: Ass Watcher]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано29.06.05 11:18



Защото спряхме да ти обръщаме внимание, така и не се сети да си промениш похватите, еххх

Твоята тема гаранция ще поеме пътя към /dev/null....манафунгерче :)



Тема Re: Форумът умря, както и градът!нови [re: gat3way]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано29.06.05 11:29



Това за града ще го отмина с мъл4ание.Колкото до твърде преждевременно-
обявената смърт на форума,мисля,4е хората имат просто нужда от кратка пауза след разгорещаването на страстите около изборите,което сигурно леко ги е изтощило на енергийно ниво.А по принцип,форумът е дале4 по-смислен и интересен отколкото доста други,в които съм влизала и бързи4ко съм се изнасяла омерзена(да не говорим за софийския,което е жалко,защото от години съм русенка,живееща постояно в София и както проблемите на Русе,така и тези на София живо ме вълнуват)...



Тема Re: според мен [re: Josefine]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 14:28



Няма уморени хора. В истински смислените дебати участвахме десетина човека. Другите бяха платени путки. Казвам го отговорно, защото в предизборните щабове ПиАр експертите измисляха какви ли не неща, затова влизаха едни и същи с 15 000 различни ника и пишеха, че съм бил мутра от ВИС, имал съм бизнес със Софиянски и Каракачанов(понеже ги защитих в някаква степен) и тям подобни глупости...На мен ми предлагаха да пускаме по форумите теми за ДПС и да разбиваме "врага" в смисъл да спорим сами със себе си под различни никове и тезите на ВМРО да побеждават. На което не се навих естествено. Сега тези анонимни боклуци ще умрат виртуално и дискусиите ще се поизбистрят.
Друг е въпроса защо част от юзърите капитулираха? В целия им ням протест се случи това, че Атака и ДПС имат над 50 депутата. За тях гласуваха близо 700 000 българи, някой българи в кавички. Гордеете ли се със себе си сега, протестиращи? Вашия протест се изля в канала и никой не му обърна внимание. Даже неща да си хабя думите заради вас, вие сами се превърнахте в безгласните букви на живота. Вие сами си построихте света на Царя, Доган и Волен Сидеров и ще живеете още по-нещастно в него.
И на мен ми е тъжно. И на мен ми е обидно. Но следващия бъд драги ми щрауси, които предпочитате да си ровите главите в пясъка, ги извадете преди хиените да ви захапят голите задници в пустинята. Преди хуя да се изпразни в путката и да оплоди поредната политическа инфантилност.



Тема Re: Форумът умря, както и градът!нови [re: Ass Watcher]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано29.06.05 15:00



Защото е лято, температурите са над 30 градуса и причината аз да пиша тук сега е, че моята температура е над 38...
Тоест през лятото форумният живот замира, хората са по паркове, градини, кафенета, кръчми, механи, бирарии, почивки, екскурзии...
А това за града го приемам като някакъв художествен похват.



Тема Re: според меннови [re: пecxo]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано29.06.05 15:13



Ама ти май наистина си се ядосал!Колкото до мен,гарантирам за себе си,4е у4аствах в 4аст от полити4еските дискусии тук поради простата при4ина,4е тази тема ме вълнува.Освен това съм русенка,макар и неживееща в Русе,а и тук наистина можеха да се про4етат някои интересни неща.По регионалните за града теми и проблеми не се 4увствам достатъ4но компетентна-тях ги приемам пове4е за сведение.За около месец ще отсъствам от България,така 4е ще бъда леко затруднена да ви 4ета.Но,умната,ей и няма нужда от толкоз много ядове! И дано до4акаме нормално правителство(въпреки 4е елементарната логика подсказва,4е трябва да сме по-скоро скепти4ни).Най се притеснявам да не запо4нем пак да живеем интересно!



Тема Re: Форумът умря, както и градът!нови [re: TAfricanski]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:14



Това не е причина Ахмед Доган да е на власт. Представяш ли си. Обсадата на Търново. Лято е. Хората са по паркове, градинки, курорти и въоще не ги ебе за обсадата.



Тема Re: Форумът умря, както и градът!нови [re: пecxo]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано29.06.05 15:20



Ама,4ове4е,разбирам твоя патос и съм съгласна!Но би трябвало да зву4и траги4но,а то запо4ва да зву4и коми4но!Имам предвид специфи4ния художествен на4ин,по който си изградил последното си изре4ение!...Аз,общо взето,имам все по-малко идея как реално ще бъде подреден полити4еския пъзел,наре4ен следващ кабинет.Имам гор4ивото 4увство,4е не този миш-маш от партии беше най-доброто,което можеше да и се слу4и на България то4но сега.Но явно експериментът,наре4ен народен вот,продължава.



Тема Re: да не би да няма за какво?нови [re: Josefine]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:33



Да не би да няма за какво? Мутрите? Мутрите са в нашите души. Ние ги възпроизведохме с общественото си неучастие, с обществения страх, в обществените сделки с нашия дявол-апатията и съмнението. Ние несъстояхме държавата, защото Те ни го вмениха. И сега само шушукаме. За поредното урудче Атака. До поредното урудче, което ще сътворим. Не обвинявам конкретно някого от тук пишещите, но ми направи впечатление и ми прави впечатление по форумите как цари оплювателството, многознайството, философстването, но ЗАщО САМО ТУК?



Тема Re: Форумът умря, както и градът!нови [re: Josefine]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:46



Защото е смешно. В такива ситуации изходът е да се смееш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.