Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 28.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ФК Дунавнови  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 21:24



„Дунав” започва подготовка на 20-ти, очакват се 8-10 попълнения

На 20 юни футболистите на „Дунав” ще започнат подготовка за първенството на „Б”-група, което започва в началото на август, съобщи за „Русе нюз” президентът на клуба Севдалин Петров.
Известен е и новият наставник на тима, каза още Петров. Това е бившият треньор на "Славия" Георги Харалампиев. Досегашният наставник Енгибар Енгибаров ще бъде играещ помощник-треньор и в същото време ще учи, за да може да получи лиценз „А”, без което не би могъл да застане начело на отбор от професионалните групи.
До края на месеца футболистите ще тренират в Русе, след което ще отпътуват за подготвителен лагер на планина в Априлци. Калоян Янков и Емил Иванов са потвърдили желанието си да останат в родния клуб и се очаква да края на месеца да подпишат професионални договори с „Дунав”. Вероятно в тима ще бъдат привлечени 8-10 попълнения, каза още Севдалин Петров.

P.S. Следващият път когато някой реши че ще закриват отбора,нека преди това провери информацията си pls.



Тема Re: ФК Дунавнови [re: Mitaka]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано14.06.05 21:59



Значи пак ще сме на лагер в Априлци, предполагам там ще играем отново контроли, бих искал най-сетне да изиграем някоя контрола в Русе с отбор от "А" група, но дали ще е възможно?

Иначе скоро трябва да се тегли жребия до колкото знам.


@Mitaka: Imash predvid RuseInfo.net, nali? Ne se seshtam za Ruse news ...



Тема Re: ФК Дунавнови [re: vivanov]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 00:33



Vivanov,взех информацията от страницата на Нет(Нот)уъркс.Мисля че те се подвизават и под името Ruse news.



Тема Re: ФК Дунавнови [re: Mitaka]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано15.06.05 14:08



Mozhesh li da mi dadesh link?

Zashtoto syshtata novina beshe pusnata i na RuseInfo.net, mersi.



Тема ФК Дунав 1919 Русенови [re: Mitaka]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано15.06.05 14:10



По изследване на запознати с историята на българския футбол излиза че Дунав Русе съществува от 1919, бил е преименуван няколко пъти докато му се връща първоначалното име през 1957.

Така излиза че сме далеч по-стари, от колкото досега беше предполагано.



Тема Re: ФК Дунав 1919 Русенови [re: vivanov]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано15.06.05 14:14



Аз това го четох в една футболна енциклопедия...и ми беше интересно защо на сайта пише, че е от 57-ма...не знам и аз...



Тема Ето го [re: vivanov]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 14:54





А сайтът на много ми харесва,има всякаква информация за града и най-вече новини,които доста често се update-ват.Моето мнение е че сайтът Ruseinfo.net е най-полезният русенски сайт.

И аз съм чел че Дунав е създаден доста преди 1957 г.,но за да се задоволи его-то на софиянци(за да се чустват че техните отбори са най-стари),за официална година на създаването му се приема именно 1957 г.



Тема Re: Ето гонови [re: Mitaka]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 16:44



Какво значение има кога е създаден клубът? Ти като си му фен какво те бърка дали е създаден 1957 г. или по-рано. Аз иначе съм фен на Локото де, но и Раковски много ме кефеха навремето, въпреки че бяха новосъздаден клуб - просто играеха атрактивен футбол и това ме караше да ходя на мачовете им и да викам за тях (освен че са от Русе де).



Тема Re: Ето гонови [re: Slex]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано15.06.05 19:06



ehh Lokoto, a dano se vyzrodi skoro, Dunav ima nuzhda ot silna gradska konkurencija.

I az pochti ne izpuskah mach na Rakovski.

Vse pak trjabva da sme najasno s istorijata na kluba ni, za da mozhem oshte po-dobre da se identifizirame i gordeem, a istinata e che otbora syshtestvuva ot 1919, i njama kakvo da go premylchavame.



Тема Re: Ето гонови [re: Mitaka]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано15.06.05 19:07



Mersi za linka i dobrite dumi za RuseInfo.net i az puskam novini tam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.