Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 01.07.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Обобщение++нови  
Автор тok (инж.)
Публикувано27.05.05 13:06



Здравейте!

Това е обобщение на резултатите от

, което инициирах преди около месец и половина в клуба.



Сред редовните посетители преобладава мнението, че клубът се нуждае от по-засилен контрол. Особено показателен е отговорът на втория въпрос - 86% от нас смятат, че всякакви обидни/провокативни теми трябва да се трият задължително. Предполагам, че същият резултат щеше да се получи и относно обидни/провокативни мнения (ако бях задал въпросите по-общо).

Много пъти сме дискутирали тези проблеми. Имаше сериозно предложение и обсъждане на евентуални кандидатури за втори модератор, но така и не се стигна до някакви решителни действия.

Ще направим ли нещо или само ще мрънкаме? Доколкото си спомням единственият предложен, който не оттегли кандидатурата си и срещу когото никой нямаше нищо против беше alexg.

Нека в тази тема редовните посетители изкажат мнението си за и/или против изборът на втори модератор (alexg или други кандидатури)... Считате ли, че идеята за засилен контрол е плод на някакво временно настроение? Ако не е прибързано решение следствие на емоцията, това означава ли, че в момента страдаме от безразличие?

Поздрави,
Цветан Тиханов

Забележка: Моля отговаряйте като регистрирани потребители, за да имат мненията ви тежест ако се стигне дотам, че темата се представи пред администраторите на Дир.бг.

Редактирано от тok на 27.05.05 15:22.



Тема Re: Обобщение++нови [re: тok]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 14:12



Ами при мен не е временно настроение (поне що се отнася до клуб "Русе"), а също така подкрепям alexg за втори модератор.



Тема Re: Обобщение++нови [re: тok]  
Автор lachistein (Ungeheuer)
Публикувано27.05.05 16:36



и аз нямах нищо против кандидатурата си:)


Коронацията предстои.

Тема Re: Обобщение++нови [re: тok]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано27.05.05 17:52



Да, трябва да се пипа твърдо!
Нямам нищо против избирането на нов модератор. Като сте казали alexg, нека бъде alexg...



Тема Re: Обобщение++нови [re: TAfricanski]  
Автор lachistein (Ungeheuer)
Публикувано27.05.05 18:01



Не ме разбирайте погрешно, но евенуалният модератор трябва да разполага с достатъчно време за "клуба си", a тъй често спрягания за такъв alexbg не е толкова редовен посетител.


Коронацията предстои.

Тема Re: Обобщение++нови [re: lachistein]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано27.05.05 18:05



Това, че не пише, не значи, че не влиза.
Нямам представа колко време има alexg, но ток беше писал, че има възможност да влиза по няколко пъти на ден.


Редактирано от TAfricanski на 27.05.05 18:19.



Тема Re: Обобщение++нови [re: тok]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 22:05



Аз нямам нищо против vivanov,дори съм доволен от неговото модериране,но явно няма достатъчно време за се справи с постояния спам.Така,че подкрепям идеята за втори модератор.За мен няма значение дали ще е alexbg ili lachistein,стига избраният от тях да има възможност да наглежда често клуба.



Тема Re: Обобщение++нови [re: Mitaka]  
Автор lachistein (Ungeheuer)
Публикувано27.05.05 22:36



изберете мен, изберете мен:))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: Обобщение++нови [re: lachistein]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 02:12



Аве ей надуто лапе такова!
Къде си тръгнало да нахалстваш.
Предпочитаме Alexbg.



Тема Re: Обобщение++нови [re: lachistein]  
Автор alexg (Noone you know)
Публикувано28.05.05 08:32



Лъчко - активността на потребителя не се определя от броя постове. Предполагам го знаеш. Имам достъп до клубовете и влизам поне по 3 пъти на ден (сутрин, през обедната ми почивка и вечер като се върна от работа). Случва се доста често и през останалото време да имам някоя минутка да разцъкам. И естествено се случва да не мога да вляза понякога, но вярвам ме разбираш.
Редовен потребител !=Брой постове ;)

www.pctechtalk.com - What's you issue?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.