Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 29.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДРОНЬО ЗаВалийскинови  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано08.05.05 22:51



И така, дами и господа,

Привет!

Днес това малко момченце, на което след името му сложиха флагчето "М", днес се осмели да ме банне най-подло, без видима причина.

Радва ме само едно нещо, че тоя... не знам как да го нарека.... нещастник ще си докара голяма беля с мен. Защо ли? Ами, защото IP-то, което се осмели да сложи в най-позорната черна листа, далеч не означава пълен бан.. Щастливец съм аз. Освен кабелен нет си имам и dialup с плаващо IP.

Еххх, Дроньо, Дроньо... дръгливо магаре си остана и това е.

Официално те приканвам да махнех тоя бан и да ми се извиниш.

За какво ме банна ли тоя цървул? Защото малкото момченце с току що наболи мустачки не обича някой да му говори на въпреки в поверения клуб. Защото в последно време взе да си ги измисля едни, а аз му казвах истината и това много го дразнеше. Ами нормално... за човек без мустаци и прясно изстискани пъпки по комплексираната муцунка

Дроньо, за да получиш отговор на всички въпроси, сваляй забраната от моето IP. В противен случай се ангажирам лично да говоря с администрацията на Dir.bg и да им предоставя като доказателство всички мои теми поствани до сега и съответно нашия спор. ИМАМ ГО! Ако все още ти се иска да бъдеш модератор те съветвам да ме послушаш и да проявиш уважение!

СЛАВ



Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: Cлaв]  
Автор lachistein (бубалаза:))
Публикувано08.05.05 22:56



:)))))))), изглежда въпросният модератор много се е афектирал днес.
Ти гледай заради подобни, твърде "ангажирани" с град Русе теми да не получиш втори бан:)))))))

Коронацията предстои.




Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: lachistein]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано08.05.05 23:00





Аааа, без намеци..

Приличам ли ти на такъв, който сее глупости по форумите?
Обиждал ли съм някога Русе? Върне се малко назад в темите!



Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: Cлaв]  
Автор lachistein (бубалаза:))
Публикувано08.05.05 23:05



Вярно, че не си, но някоя и друга пиперлива шегичка никога не е излишна(почти никога:)))))

Коронацията предстои.




Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: lachistein]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано08.05.05 23:10



Ааа, Лъчко... не така

Не така, че и аз съм афектиран

Шегувам се. Нямаш си идея колко съм весел, че Дроню селяка се е ядосал. Рядко ядосвам хората, затова



Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: Cлaв]  
Автор lachistein (бубалаза:))
Публикувано08.05.05 23:14



Личи ти.
Я сега кажи кой клуб е по-хубав- този на Русе или на Стара Загора?
:))))))))))))))))))

Коронацията предстои.




Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: lachistein]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано08.05.05 23:24



Във всеки клуб ще бъде хубаво, стига да липсват персонажи, които развалят въздуха и клубната атмосфера като цяло.

Не обичам да чета кой е по-красив, кой е по-голям, кой е по-богат. Знаем си хала. И точно това се опитвам да обясня на някои хорица, но те си знаят тяхното.

Както и да е. Харесвам Русе като град. Чакай малко... с тебе ли щяхме да ядем шкембе чорба или с някой друг?



Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: Cлaв]  
Автор lachistein (бубалаза:))
Публикувано08.05.05 23:27



Въпросът се отнасяше до клубовете, но всеки за каквото си мисли:)))

Шкембе чорба?Съмнявам се.

Коронацията предстои.




Тема Re: ДРОНЬО ЗаВалийскинови [re: Cлaв]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 23:31



И времето на Дроньо,ще отмине,както времето на динозаврите.Той е срам за всички модератори в ДИР-а и е пример как не трябва да се управлява един клуб.Чудя се само как Лутър стои и гледа отстрани на простотиите които Дроникс върши.



Тема Re: абе те тия...нови [re: Cлaв]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 23:31



Абе те тия постват по цял ден във форум Стара Загора "знаете ли че..." "Милиарди очакват Стара Загора"..ама нон-стоп. Официално инвестициите в България доскоро бяха за към милиард, тия говорят за десетки само в СЗ. Едва ли не всички гледат само към този град, а това въобще не е така. Бих ги посъветвал като са толкова напредничави да си спретнат по прилични официални страници на града. И да се поучат от сайтовете на нашата община и областна управа. Даже може да поразгледат и снимките,за да сравнят колко неща нямат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.