Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 16.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Снимки от Дунава и Русе(днес)нови  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 19:58



Днес случайно, като отворих сайта на nOtworx попаднах на една брошурка, в която пишеше, че днес корабчето Рожен ще разхожда безплатно русенци по Дунава :) Понеже беше към 14:00 това, а последния курс беше в 15:00, набързо се групирахме 5 човека и бяхме там :) Цялата разходка беше много приятна и благодарим на Българско Речно Плаване и екипажа на Рожен, че организира тази разходка. Надявам се да има повече такива развлечения, щото разходките по реката, като се абстрахираме от мисълта за мръсотията, излята вътре, се много красиви! Ето малко "графичен материал" от днес


































Тема Re: Снимки от Дунава и Русе(днес) [re: guitarist_]  
АвторCaблятa oт Cтapa 3aropa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 21:03



Ний имаме още по-големи и дълбоки реки от вас, русенци. Ние сме най-големия град в старазагорско и най-умните в старазагорско. Особено АЗ.



Тема Re: Снимки от Дунава и Русе(днес)нови [re: Caблятa oт Cтapa 3ar]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 06:12



Нека Дроникса и другия малоумник Меча да видят снимки



Тема Re: Снимки от Дунава и Русе(днес)нови [re: пecxo]  
Автор Mapceл (усамотен)
Публикувано07.05.05 10:54



Благодаря на китариста за снимките. Много ми липсва Дунав...и градът също...

искам да попитам друсаше ли много лодката?Имам предвид, прилоша ли му на някой?

Смисълът на живота е да търсиш смисъла на живота.


Тема Само хамалите живеяът на портовете!нови [re: пecxo]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано07.05.05 11:21



Е кво да гледам баси смешните и жалки снимки. В САЩ най-големите отрепки живеят и работят като хамали по портовете. Грозен пейзаж. Грозни панели и кранове това се вижда. Грозни складове за скрап и други помии! Русе вилидж е хамал сити / товароразтоварница на България/! Баси и се гордеете с тези бордеи?? Мен щеше да ме е срам да извадя на показ такива жалки снимки! СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Само хамалите живеяът на портовете!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано07.05.05 11:24



П.С.

ДУНАВ е септичната яма на цяла Централна и Изтчна Европа! Тежки метали, отрови, фекалии. Това е жалкият Дунав. А Русе е върху мучурлиият му кален бряг! ЖАЛКИ СТЕ!


Хапят ли комарите власчета? По блатистите райони мноо се въдят тея гадинки!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: глупако Мечнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 12:39



Комините са от румънския бряг глупако.
Ти голямо пристанище без кранове да си виждал? А там се развива бизнес за милиони, бизнес който Ст.Загора няма как да развива. И ще видим докога ще твърдиш, че било помийна яма след като порта е оценен на стотици милиони евро, предстои да се приватизира, да се отдаде на концесия брега със зона за туризъм в градката част-плажове,хотели,заведения и промишлена извън Русе. Тогава ще видим Заричката колко е развита.
Колкото до крайбрежната улица там са къщите музеи на баба Тонка, Захари Стоянов, етнографския музей и двореца на княз Батемберг плюс къщи на много богати хора и няколко елитни заведения. Това показва колко си тъп и ограничен и колко те е яд. И преписваш наготово от няколко старозагорски сайта като папагал колко развит град сте, ама не сте чак толкова.



Тема Re: Снимки от Дунава и Русе(днес)нови [re: Mapceл]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 13:42



Ами не, няма как да лашка толкова. Иначе ако беше на морето, 100% някое хърбаво момиченце щеше да изпищи



Тема Ми Дунава не минава през с. Заранови [re: пecxo]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 13:50



Остави го Мечо да се къса от яд, че градчето му няма никакво значение за Б-я, а Русе има не само национално но и международно значение все пак от делтата до Шварцвалт преминават МНОГО пари. Толкова, колкото не може да си представи. И всичките преминават, искат или не искат през Русе

Не знам дали забелязва мечо на 2 от първите снимки 2 "скромни" корабчета с 5 звездни ресторанти. Суис куолити, ко да прайш- не знам какво правят швейцарски кораби тук, но са много красиви!



Тема Re: Снимки от Дунава и Русе(днес) [re: guitarist_]  
Автор {P}eTeNtSeTo (nuaHucTka)
Публикувано07.05.05 14:31



Да,наистина беше много хубаво.Дано има повече такива развлечения

Visit

- the best band in town.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.