Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 12.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Rusenki sa THE BEST!!!!!! Miss BG 2005 - Rusenka!!нови  
АвторGuitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 23:02



I ne samo 4e e Rusenka, no u4eh v edno daskalo s neq i e super gotino momi4e :) Mnogo se radvam 4e sred vsi4ki momi4eta izbraha na6enka! 4estito Rosi, i uspehi za natatyk!

Tva gornoto e za nqkoi obrazi deto vikat 4e rusenki bili grozni ;)


No v kraina smetka ot celiq konkurs moje da ima samo edin izvod- BYLGARSKITE MOMI4ETA SA NAI-KRASIVITE NA SVETA!!!!!



Тема Re: Rusenki sa THE BEST!!!!!! Miss BG 2005 - Rusenka!!нови [re: Guitarist_]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано26.03.05 23:12







Тема Re: Rusenki sa THE BEST!!!!!! Miss BG 2005 - Rusenka!!нови [re: Guitarist_]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 23:33



Ami mnogo se radvam na tazi novina!Zna4i izliza,4e nai-unite hora i nai-krasivite jeni sa ot RUSE



Тема Re: Rusenki sa THE BEST!!!!!! Miss BG 2005 - Rusenka!!нови [re: :-)]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 00:21



То това си се знае от край време!:) Въпреки, че конкурсът беше голяма пародия... Но си имахме 3 участнички де;)



Тема Re: Rusenki sa THE BEST!!!!!! Miss BG 2005 - Rusenнови [re: Guitarist_]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 00:39



> No v kraina smetka ot celiq konkurs moje da ima samo edin izvod-
> BYLGARSKITE MOMI4ETA SA NAI-KRASIVITE NA SVETA!!!!!

Още един мит. Не ви ли писна да се самозаблуждавате?



Тема Ей, все някой трябва да се изсере >:(нови [re: l]  
АвторGuitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 00:51



Има научно обяснение ЗАЩО българските жени са толкова красиви(говорим и като чар, и като гъстота(брой красавици/общия брой)). Нарича се смесване на расите. Помисли колко раси са "минали" през тези земи- и всеки си е оставил гените. И явно еволюцията си знае работата, щото се вземат добрите качества само :)

А ти стига си срал в хубавите постинги! Намери си хоби, работа, гадже... нещо което да правиш, за да гледаш по-весело на живота!



Тема Re: Ей, все някой трябва да се изсере >:(нови [re: Guitarist_]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 01:05



Като не искаш някой да се "изсере", не се изказвай неподготвен. В момента съм в настроение да ви начуквам канчетата като се правите на много велики :)

А останалото е "бла-бла-бла". Значи викаш в България има по-голямо смесване на расите от Южна и Северна Америка? Не ме разсмивай.



Тема Re: Ей, все някой трябва да се изсере >:(нови [re: l]  
АвторGuitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 01:15



Ми по-голямо е, и от по-красиви раси- там в южна америка бият на цигани респ. циганки :)


Абе като не си доволен от БГ върви в анадола, там е перфектно за такива като теб, знаеш ли колко бързо ще заобикнеш родината!



Тема Re: Ей, все някой трябва да се изсере >:(нови [re: Guitarist_]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 01:19



Казах Южна и _Северна_ Америка. Ти разбира се си бил и в двете Америки и си проверил лично колко са красиви жените там :) Я кажи защо след като са толкова красиви българките, досега не са спечелили в никой международен конкурс.

Моето твърдение е, че процента на красиви жени навсякъде е приблизително еднакъв. В Анадола не искам да ходя, защото съм на доста по-добро място :) А родината си я обичам, не обичам такива като теб дето се изказват неподготвени :)



Тема Кой неподготвен- май тинови [re: l]  
АвторGuitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 01:34



Как да не сме печелили бе- Мис свят конкурса сме го печелили даже повече от един път доколкото знам!!! А за Северна америка не ми говори- там всеки трети тежи колкото другите двама взети заедно!!!! Там са дебелаци всичките!!!! Аз лично красива американка не съм виждал. Ти ако си- ожени си се за нея и бъди хепи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.