Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 27.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Трябва ли да се трият провокативните теми?  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано08.03.05 20:41



Приканвам регистрираните участници в този клуб да си кажат мнението.

Не искам да критикувам виванов, но мисля, че отношението към тези простотии трябва да бъде доста по-твърдо.

На всички ни е ясен източника на тези комплексарски изяви.

Искате този форум да заприлича на един друг форум, чието име няма да споменавам?

Мислите, че за тези глупости има място тук и че най-многото, което може да се направи е темата да се преименува/прати надолу, за да я видим на следващия ден отговорена от някой келеш, чиито ник започва с 'Меч...' ?

Аз пък не мисля така.

Нека това да бъде един вид гласуване, в което да вземат участие редовните, регистрирани потребители. Изкажете си мнението, дали това е форума, в които искате да влизате и дали трябва банда келеши от някакво забутано село да прехвърлят нравите си тук. Дали трябва тези теми да се трият и авторите им да бъдат банвани. С две думи има ли нужда от по-репресивни мерки.

Аз съм ЗА репресивните мерки, защото това не може да се търпи повече.

И мисля, че ако повечето потребители на този форум изкажат някакво определено мнение, то модераторът трябва да се съгласи с него - все пак ние сме го излъчили.

Не искам това да прозвучи като опит да се конфронтирам с него, напротив, мисля че той е най-удачният модератор на клуба.

Обаче такива глупости не бива да се толерират повече.

Какво мислите?

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано08.03.05 21:09



Трябва, ей сега изтрих около 10 мнения, които повечето от вас не са видели, и това само днес!



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: vivanov]  
Автор lachistein (нещо си там...)
Публикувано08.03.05 21:44



Аз съм за.

Pulchra res est homo,si homo est.


Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
Автор no1inParticular ()
Публикувано09.03.05 00:05



Аз може ли да се пиша за редовна и да си изкажа мнението?Така де, русенка,регистрирана, интересуваща се... и не пишеща във форума,защото ми писна от провокативни теми...и от детинщини...от глупости и т.н. Писна ми да виждам никовете и мненията на хора,които освен да хулят и да се заяждат, не допринасят на културния диалог...А дори някой мнения да не са конкретно заяждания, въпреки всичко са не на място...
В същото време част от моите мнения също дразнят посетителите на клуба и това ме кара да си мисля, че трябва да имаме търпимост един към друг и уважение...но в рамките на нормалното. А тук някой хора просто минават всички граници. Защо трябва да съм многословна след като мога да кажа просто и ясно- бан за всеки,който след неколкократни предупреждения продължава да пречи... НАРОЧНО.



Тема Отг: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
Автор тok (инж.)
Публикувано09.03.05 00:07



Имате и моята подкрепа.

Една идея: Нека да се създаде клуб "Общоградски", който да поеме някои от функциите на сегашния общ клуб "Стара Загора"... Нека там да няма цензура и всеки, който иска да пише или да отговаря на провокации да е добре дошъл. Предлагам, като допълнение, в панелчето с инструменти на модераторите да се добави бутонче: "Премести темата в Общоградски"...



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
Автор Florian ()
Публикувано09.03.05 08:42



И аз винаги съм бил за по-репресивна политика!



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми? [re: gat3way]  
Автор shaman (Мислещ различно)
Публикувано09.03.05 09:52



Всяко мнение не по темата, откровена глупост или заяждане ТРЯБВА да бъде трито НЕЗАБАВНО !
Ако модератора (сори виванов) няма възможност да посещава форумите по-често - да се назначи още един, за който се знае, че влиза тук регулярно !

Забравих.. не да се заключват а да се ТРИЯТ !


MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire

Редактирано от shaman на 09.03.05 09:52.



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми? [re: shaman]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано09.03.05 11:32



Аз не мисля, че имаме нужда от втори модератор. Виванов си върши работата много добре и няма нужда от някой друг, който да да му помага.

Проблемът е съществуването на голям брой грешно конфигурирани проксита из интернет, както и малоумници, които сканират за такива и после ги публикуват на разни 'хакерски' сайтове. В крайна сметка разни мечове и подобни се възползват от идеята и това затруднява банването на айпитата им.

Ако трябва да сработи идеята ще стане един дълъг списък от забранени адреси, нещо безсмислено и недотам ефективно.

Има обаче и по-лесен вариант - да се направи така, че само регистрирани потребители да могат да пишат във форума и да се забранят определени никове. Това обаче би създало ядове. И все пак не мисля, че е лоша идея. Така автоматично разни твърди песимисти, мечове, манафчета и т.н келеши ще бъдат лишени от възможност за изява. Такова е положението в клуб Варна доколкото знам и там провокативните и идиотските мнения са доста рядко срещани.

Честно казано не знам. Не искам да се изживявам като модератор, просто давам предложения. Очаквам вие да изкажете други такива.

Радвам се, че сте на мнение, че с това трябва да се спре.

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
Автор shaman (Мислещ различно)
Публикувано09.03.05 15:47



Според мен поне за няколко дена /седмици/ трябва да има някой, който да влиза максимум през 30 мин. и да трие всички глупости.
Само така ще се отучат ненормалниците !

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire


Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 16:58



Сам знаеш, че регистрирането на потребител + пускането на мнение не отнема повече от 5 мин, а вероятно може и да се автоматизира.

Щеше да е добре ако софтуера на клубовете позволяваше да се забрани пускането на мнения от нови (например < 5 дни) никове. Пак нямаше да е пълно решение, но поне боклуците щяха да се пускат само от много ентусиазирани индивиди :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.