Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 24.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: vivanov]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.03.05 00:04



Мисля си, че стига по веднъж всяка вечер да се трие, няма нужда на 30 минути. Чак толкова...



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: зakoнa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.03.05 00:06



Много сериозно го мислиш бе! Все пак тук влизаме за удоворствие...



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: TAfricanski]  
Автор зakoнът (непознат )
Публикувано11.03.05 09:00



Видях доста мнения,

много добре, това е хубаво,

но доколкото разбрах, някой твърдят че са тук за удоволствие, да така е, всички сме тук за удоволствие, но човек не може да твърди че е за удоволствие и едновременно да толерира простотии... не се връзва...
А за демокрацията, господа,
трябва много да се учим от напредналите демокрации...
случйно този който ми говореше за демокрацията, точно ти, същия, случайно да знаеш какво означава демокрация в САЩ, Великобритания, Германия, Франция???
Явно не знаеш, сега ще ти обясня набързо и лесно!
Демокрация освен всичко е и това да носиш отговорност за действията и постъпките си и това какво говориш!!! Тука някой да носи отговорност за това какво говори и понякога лъже??? НЕ! Къде е демокрацията тогава!!! А аз говоря за съвсем умишлено и целенасочено лъгане, при това нагло!
Аз съм закона, не не съм тук да раздавам правосъдие, това е право на всички тук. Ако искате болшинството да ме няма, аз ще си отида, хич не ми пука за това. НО АЗ ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА РАБОТЯ ЗА РУСЕ, но няма да работя и против другите български градове, защото това е нашата България. Въпрос на ИЗБОР!
И не мога да разбера какво толкова сложно има в тази комисия, просто 5-6 човека, и който е в нета и има провокация да я маха, толкова ли е трудно?Това е пак въпрос на избор, или може би си нямате доверие помежду си да дадете достъп на няколко човека? Не се сърдете, нищо лично, но отстрани изглежда така.
Закона каза и чака реални идеи за всичко свързано с РУСЕ



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: gat3way]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:01



ЗА триенето на провокативни теми.

ПРОТИВ писането само от хора с регистрирани никове.

ЗА една провокативна тема - ако има някой в настроение да пише глупости и да се лигави нека да го прави там.

ЗА НОВИ МОДЕРАТОРИ - ако ВИванов прецени, че не може да се справи с по-горното.

ПРОТИВ КОМИСИИ - изглежда доста тромава процедура, което ще я прави и неефективна с оглед на това, което искаме да постигнем. Не мисля, че е необходимо да се свикват ad hoc комисии за всеки постинг поотделно. Ако някой се опасява, че нещата не стават по много "демократичен" начин така, бих възразил, като кажа, че комисията се състои всъщност в тази тема - голям брой хора взимат решение за това какви трябва са правилата на Клуба (от което идва и легитимността на решението), а един малък брой хора следи дали тези правила се съблюдават (от което идва и ефективността, поради по-бързото време за реакция) {Това беше за Закона}.



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: Slex]  
Автор зakoнът (непознат )
Публикувано11.03.05 12:46



За всичко съм съгласен със Slex.
За една провокативна тема да се остави.
За тази комисия за която говоря, не разбирам защо се търси под вола теле!
Повечета са съгласни да се махат провокативните теми.В такъв случай те трябва да се махат.Следват въпросите:
Как се махат? От кого се махат?
От един или от няколко човека? Демокрация е наистина мнозинството да избере малцинство(неколцина или един) които да следят за общите правила с които болшинството е съгласно.
Един или няколко - не знам какъв е проблемът тука, просто вместо един, 5 човека имат разрешение да трият провокативни теми. Това е с цел да се покрива по-голям период от време.
Но не разбирам защо някои приемат това така как да кажа "сериозно", повечето са тук да се забавляват. Ако мнозинството примерно реши да има 3-ма души с оторизация да трият когато са тука, как ще се наричат? Дали група, екип, комисия или каквато и друга дума да е, какво е значението, важна е целта и това какво правят.
Закона каза само мнение.
Закона е това което реши мнозинството!



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: зakoнът]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.03.05 23:52



Ами, ако има няколко модератори, постоянно ще се чудим кой направи това и кой онова. Колективното носене на отговорност води до безотговорност!
Вече сме избрали чрез гласуване/комисия един човек, който получава правата и задълженията на модератор и всички разчитаме на него. Аз лично съм изпращал e-mail до него чрез няколко посредника, понеже имах проблеми с компютъра и той не изпълняваше определени типове скриптове, каквито се използват и от маил.бг и от дир.бг. И всичко това, защото исках ТОЙ да пише от мое име, защото има авторитета на модератор, следователно думите му могат да се приемат безрезервно за истина. Даването на подобни права на пет души автоматично ще девалвира най-малкото авторитета на модераторския пост. Още повече, че няма да може да се следва единна политика... Мод1 ще остави някоя тема, а Мод2 ще реши, че е провокативна и ще я затрие. Ето ти готова кавга, разделение на лагери, подливане на вода и т.н.
Не разбирам защо се заяждаш с моето "забавление"! Ти за пари ли влизаш?



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: TAfricanski]  
Автор зakoнът (непознат )
Публикувано12.03.05 08:35



Наистина ме убеди,
може би наистина е най-добре един да има правата да решава кое е провокативно и кое не. Този път наистина беше аргументирано и съм съгласен.
Това за забавлението и парите не го разбрах.



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: TAfricanski]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано12.03.05 18:34



И аз такива опасения имам, ако са двама модераторите.

Най-добре е ако не се налага използването ми на модераторски права, дано някои хора се вразумят.



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: зakoнът]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано13.03.05 23:56



Ами с хъс го писах.
И аз не разбрах какво стана със забавлението, какво не ти хареса там... Това, което имах предвид беше, че, ако правя нещо не с цел да изкарвам пари, за мен то е забавление. Няма значение.



Тема Re: Трябва ли да се трият провокативните теми?нови [re: vivanov]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано13.03.05 23:57



Най-добре, ама не вярвам... Винаги ще има такива, които да искат да се пробват да размътят водата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.