Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 18.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: РУСКИЯТ УНИВЕРСИТЕТ ще е в Стара Загоранови [re: no1inParticular]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано16.02.05 14:46



Е аз не съм ти изкал твоя емайл :)) Исках този на детската градина за да се запиша там ,защото ти ме пращаш там, а аз на теб не мога да откажа любов моя!!

Виждаш ли как се сещаш, че зеленичка с цвета на бенджамин по-ме кефиш!

Хайде ще взема да ти пиша и на теб да излеземе там някъде изевропата!








Тема Re: Руският университет 100% ще е в Стара Загоранови [re: xaxo]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано16.02.05 14:55



Е то е ясно като бял ден, че ще е в Стара Загора, не само защото Путин лично го каза на посещението си в града ни ами и защото най-голямото руско малцинство от 17 000 души живее в региона на СЗ, в смисъл не само областта, но и малко изваън нея!!!

От друга страна Ха Хо този пост е провокация! Виж само първите две мнения и в колко часа са пуснати! Те са на едно и също лице!






Тема Re: СЪЗДАВАНЕ НА РУСКИ УНИВЕРСИТЕТ В РУСЕнови [re: PУCEHEЦ]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 15:25



Знам от човек, който твърди че има вътрешна информация, а и нямам основание да не му вярвам (възможно е обаче да е станало малко развален телефон, иначе не мисля, че лъже), че са идвали представители на Московския университет и са искали да откриват филиал тук, като са предложили да поемат разходите по завършването на новия корпус на университета и там да бъдат занятията им. Обаче работата се е издънила в последния момент, защото нашите са почнали нещо да го увъртат заради политически и личностни интереси и това е вбесило руснаците и те казали, че ще ходят на друго място. Всичките тия събития май са станали миналата година. Колко от това е вярно - не знам. Няма да се учудя обаче ако наистина е станало така, макар че се надявам моят човек нещо да не е разбрал както трябва (което е напълно възможно).

Иначе през 1998 бяха открили паралелка маркетинг, в която обучението трябваше да се извършва на руски от руски лектори или нещо от сорта беше - сега не си спомням точно, но впоследствие май нищо не стана и студентите, които бяха записали там, май ги пренасочиха в "обикновения" маркетинг.



Тема Re: РУСКИЯТ УНИВЕРСИТЕТ ще е в Стара Загоранови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторno1inParticular (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:05



иЗЗЗЗЗкал??? Май си наблегнал на ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗагорките
Ти нали си свали мацка бе..каква любов те удари отново. Явно не е била 30МВ ...
Аз си мислех,че ако пишеш на мен,ще мога лично да ти дам данните и да те препоръчам...Както се казва- ще пуснем връзките хахах



Тема Re: Руският университет 100% ще е в Стара Загоранови [re: xaxo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 16:13



Ооооооо, дааа, Владимир Путин има сантиментални спомени от Стара Загора, затова лично се ангажира да превърне града в руска колония... Не се давайте, ще ви направят квартал на Москва!!!

Аз на тебе няма за какво да ти завиждам. Или имаш Volvo XC90?



Тема Re: Руският университет 100% ще е в Стара Загоранови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 16:16



Ае Мечо, има ли нещо, което при вас го няма? Сега пък най-голямото руско малцинство извадихте... При вас все е най-голямото, най-мощното, най-силното, най-богатото.

А, и всеки уважаващ себе си русенец знае, че в клуб Русе се пускат провокации за Стара Загора. Така ли?

Редактирано от TAfricanski на 16.02.05 16:18.



Тема Re: Руският университет 100% ще е в Стара Загоранови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано16.02.05 16:19



Като не знаеш, недей да коментираш още повече с тоя тон.
Владимир Путин наистина обеща руския университет да бъде в Стара Загора. Мога да гарантирам, понеже местните медии тръбяха няколко седмици по въпроса.
Колкото до малцинството не мога да коментирам, защото Меча има склонност към преувеличение. Факт е обаче, че Стара Загора е един от градовете с най-многобройно население от бившия Съветси съюз. Затова има и руско консулство в града.



Тема ОФФ ТОПИКнови [re: dronix]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано16.02.05 16:32



Откога истината стана равна на преувеличение??? :))

На моята любов ще кажа, че сбърках С със З в думата исках, по невнимание,з ащото тези две букви са една до друга, а и ако не съм разбирал как да пиша защо следващата дума е вярно написана!


Плюс това ми направи впечатление че съм го сбъркал още щом постнах темата, но ме мързеше да си редактирам постинга!


Ех не очаквах да си толкова фдребнава честно!


А колкото до Р-я У-тет в България то и безс тва е ясно че е и ще бъде в СЗ така че повече няма да пиша тук!!!





Тема Re: ОФФ ТОПИКнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторno1inparticular (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:41



Да съм казала,че не можеш да пишеш? Дребнава е ...хайде няма да обиждам излишно. Много сте обидчиви всичките...Мъжка му работа..
или комплексарска?



Тема Re: Руският университет 100% ще е в Стара Загоранови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 22:24



Щото ти, като не знаеш нещо, си мълчиш, нали?

Май руснаците са единствените, които имат консулства из България. Знаете ли други?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.