Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 27.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Форума е само за полови зрели хоранови  
Авторcekcoлor (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 12:58



Прави впечатление,че тука се подвизават дечурлига,които са на етап онаниране/или по народному,чекиджии/.Не е забранено да четат нашите становища, на по-възрастните форумци и да се ограмотяват.Но те от доста отдавна си присвоиха правото и да дават оценки,да исказват становища,което направо е досадно и смешно.Искам да им кажа,че те са зелена кокорбита пепо/зелена тиква/. За семе не стават още.



Тема Re: Форума е само за полови зрели хоранови [re: cekcoлor]  
АвторKиpил и Meтoдий (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 13:24



Напълно си прав.Някой от тях не знаят добре и български език.Дори си мислех,да не би бащите и майките им да са от ДПС?



Тема Отг: Форума е само за половО зрели хоранови [re: Kиpил и Meтoдий]  
Автор тok ((инж.))
Публикувано07.02.05 18:18



Всеки се придържа към правилата на езика, колкото може и най-вече, колкото счита за небходимо. И тримата (сексолог, Кирил и Методий) допуснахте грешки, но поне за мен това не е съществено.

От иЗказванията ви лъха на рутина и култура... Защо ли въобще пиша в тази тема? Ааа да... просто се изкушавам да попитам... колкото и да е гнусно... чия етническа принадлежност притеснява солунските братя?

Заради обидните оценки, намеци и отношение към посетителите на клуба цялата тема е за затриване... поне според мен.



Тема Re: Форума е само за полови зрели хора [re: cekcoлor]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.02.05 19:48



Аз като най-малкия редовен в тоя клуб (или греша?) ще те помоля да изясниш понятията "забранено" и "присвоявам". Излишно е да пояснявам, че това ми е необходимо, за да изградя своята защита.

П.П. Да изясним и понятието "полово зрял индивид"! А, и "ставам за семе".



Тема Re: Отг: Форума е само за половО зрели хоранови [re: тok]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.02.05 19:56



Не я трийте бе! Искам с тоя сексолог да си премеря пишката!!!





Тема сам си решаваш...нови [re: TAfricanski]  
Автор тok ((инж.))
Публикувано07.02.05 21:21



Не се притеснявай. Аз не мога да изтрия темата, но няма да си меря нищо с никого.

Нещо ми подсказва, че пишеш на онези, дето искаха да посрещнат достойно празДника... И тяхната тема трябваше да я затрие vivanov!

Всеки има право да изказва мнение и сам да решава дали и как да отговаря, но не трябва да се търпят извратени приказки!



Тема Re: Форума е само за полови зрели хоранови [re: TAfricanski]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано08.02.05 02:42



Оставям темата, но внимавайте с приказката, ще хвърлям по едно око.

Успех при меренето



Тема Re: Отг: Форума е само за половО зрели хоранови [re: TAfricanski]  
Авторcнeropин (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 10:23



Тошко,ти се върна от Варна ,даде им акъл на ония тъпоглавци от северо-източна България,как да се справят със снежната фъртуна,за да заприличат отчасти на европейския град Русе и хоп,курдисал си се сега тук с намерение да си мериш какалашката. Искам да ти кажа следното,дори пишката ти да е най -дълга от на всички участници, от това не може да се направят генерални изводи.Защо?Например,всяко магаре има много по-голяма пишка,ама мнОООго по-голяма от от твоята.Може би при магарето,определението трябвя да е кур. Е,може ли да приемем,че магарето е по-умно от Тошко? Не ,разбира се.Аз поне така мисля.Съгласен ли си с мен? Твой роторен снегорин.PS.Залягай над уроците и не прекалявай със самозадоволяването.



Тема Re: Форума е само за полови зрели хоранови [re: cekcoлor]  
Авторзaзpявaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 17:49



Искам да ми се разреши допуск до форума не само като читател,а и като списващ.защото се усещам доста поузрял вече.Когато нощем тайно си пущам XXL ,целия ставам на челик.Струва ми се,че ако го ударя,сещате се кое,ще издрънчи,като камертон и то не нотата сол,а направо горно лаааааааа!



Тема Re: Отг: Форума е само за половО зрели хоранови [re: cнeropин]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.02.05 01:10



Ами това ми напомня да попитам:
Зайците, като са много по-активни полово от мене, по-качествени мнения ли дават? Не, разбира се. Аз поне така мисля. Съгласен ли си с мен?

P.S. Сега е ваканция, така че има време да задоволявам каквото намеря за добре.

Редактирано от TAfricanski на 09.02.05 01:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.