Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 30.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Честит Първи Сняг!нови  
Автор тok ((инж.))
Публикувано29.01.05 11:14



Тази зима 2-3 пъти видяхме снежинки в Русе, но все не достигаха за бяла премяна, а и темепературите бяха необичайно високи...

Онова бяха снежинки, а сега вече е сняг .
....ехх, ако бях малък и да ми беше тука шейната...

Честито!



Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: тok]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано29.01.05 11:26



Много странно в България вече почти никакви валежи няма! Едно време имаше по 1 м. сняг, а сега и на 5 см. се радват децата! ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛЯНЕ ще унищожи Света то е ясно!






Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторno1inParticular (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 12:03



Честит ви сняг...Какво като не сте деца, кога това е спирало хората да се радват. Уж трябваше да запазим детското в нас, забравихте ли?
А глобалното затопляне може само да се надява да ни унищожи света. Човечеството ще се справи с тази задача много по-бързо от който и да е природен процес бил той в резултат от нашата некадърност



Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: тok]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 13:21



Айде да ни е честит. Жалко, че не валя по празниците, но пак добре, че сега натрупа малко сняг, че това щеше да ми е първата небяла зима, поне доколкото аз си спомням.



Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: no1inParticular]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 13:29



Е, де да имах твоя оптимизъм. Не мисля, че глобалното затопляне непременно ще унищожи света, но нашите внуци може да виждат сняг само на снимка примерно. Процесите, които стават, са от такъв мащаб, че не съм много сигурен дали човечеството ще успее да ги предотврати дори и да има воля за това. Това, че резултатите от човешката дейност се проявяват по-бързо от който и да е природен процес, не означава, че тези резултати ще настъпят достатъчно бързо, за да се справят с въпросната задача.



Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: Slex]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (МОДЕРАТОР)
Публикувано29.01.05 14:06



Може да унищожи доста растителни и животински видове, като начало, а после и човекът ще дочака своят ред ако не се промени нещо в политиката на Г8 поне! ЕКОЛОГИЯТА трябва тепърва да се развива приоритетно!




Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: Slex]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано29.01.05 16:57



Последните годими ми прави впечатление тенденцията, как зимата се съкращява като започва истински чак през януари. Декември и ноември са все топли, а преди 10 години не беше така ...

Има ли проблеми по русенските пътища, или чистенето е добре организирано?



Тема Re: Честит Първи Сняг!нови [re: vivanov]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (МОДЕРАТОР)
Публикувано29.01.05 16:58



Сняг няма, а с него няма и вода!




Тема Има проблеми.нови [re: vivanov]  
Автор Florian ()
Публикувано29.01.05 17:08



Чистенето не е добре организирано, защото липсва.

Сигурно в общината са безкрайно изненадани, че през януари вали сняг?!



Тема Re: Има проблеми.нови [re: Florian]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано29.01.05 17:24



Както навсякъде и винаги в България ... няма да се научат от грешките си ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.