Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 27.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имам идея за Русенови  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 11:08



Във Форума тук, гъмжи от нелицеприятни оценки за нашия град,за неговите минали,настоящи управници.Предлагам Ви,на ужким да се вживеем в ролята,че уж ние сме в момента управляващите на родния ни град.Да се опитаме да направим такива предложения,които биха променили имиджа на Русе,като място по-привлекателно и за живеене,и за работа и инвестиции,и за развлечение също.Дано някой уцели сполучлива формула,и второ истинските управници да заемат тази идея и да я реализират на практика. Както казваше Жорж Ганчев на времето,да го направим "Ползу роду". Може пък да е лесно.Ние сме млади и много умни нали?



Тема Re: Имам идея за Русенови [re: pyceнeц]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано24.09.04 15:16



Не сме ние хората, които трябва да правят това. Може да сме умни, ама нямаме опит. А и аз лично не познавам нормативната база дотолкова, че да мога да кажа как да стане нещо, мога да кажа само какво според мен трябва да стане.

Без да съм мислил по въпроса веднага се сещам за пустеещите земи на пъпа на града. Паркът на Възрожденците трябва да бъде отдаден на частници, които в замяна на правото да правят кафенета, да го поддържат. "Спортната зала" на кръговото май вече няма много шанс да се използва по предназначение, Пасатът и "търговският център" до Техникума по текстил също биха били апетитна хапка за евентуални инвеститори, а пустошта между Жабешкото и търговски комплекс Ялта може да бъде използвана по-практично. Сигурно има още много подобни терени, но засега се сещам само за тези.

Редактирано от TAfricanski на 24.09.04 15:18.



Тема Re: Имам идея за Русенови [re: pyceнeц]  
Авторниe пak cмe тyk (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 10:28



Само ние от БСП знаем как да се оправят работите,но защо да го казваме пред всички?За да ни крадете идеите ли? Няма да стане.Идват избори.След като ги спечелим,тогава ще управляваме съгласно учението на класиците на социализма."СЕПТЕМВРИ ЩЕ СТАНЕ МАЙ"



Тема Леленови [re: ниe пak cмe тyk]  
Автор dream3r ()
Публикувано26.09.04 15:48



Ще ме извиняваш, но нито за секунда не вярвам, че ти си член на БСП. Нито един член на партията не би си позволил такова изказване.
Нито идеите на БСП са тайна, нито пък има полза от това те да се крият. Напротив. Идеите са политическата основа, с която БСП се кани да спечели следващите избори. Именно чрез тяхното обявяване, защита, а по-късно и реализация.
Не знам по какви причини си решил да напишеш подобно глуповато изказване, но в казаното от теб няма и грам истина.

И красному знамени славной Отчизны
Мы будем всегда беззаветно верны!


Тема Re: Леленови [re: dream3r]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 16:46



Другарю,можеш ли да ни разкажеш нещо за вашите най нови идеи,защото този младеж Станишев нищо не може да обясни като хората на достъпен език. Може би ти имаш информация,че другаря Станишев е много по-умен от Жан Виденов и за това си така накукурижен. Така ли е наистина? Малко се притеснявам,да не стане пак така,както стана на времето.Помниш ли когато ни го набутаха плътно до картофите. РОТ ФРОНТ,другарю.



Тема Re: Леленови [re: OФ]  
Автор dream3r ()
Публикувано27.09.04 20:58



Времето на Виденов ли? Помня го, да. Но макар, че допусна някои грешки, той не беше толкова черен колкото го изкараха. Част от случилото се тогава ни бе причинено отвън. Само и само, защото той не искаше да играе всяка песен по тяхната свирка. (Ще те оставя сам да се досетиш чия).
Що се отнася до Виденов, Станишев и който и да е било друг председател на ВС на БСП, трябва да знаеш, че макар да е номер 1 в партията, председателя не е партията. Зад по-голяма част от идеите и решенията в БСП, както и във всяка друга партия, стои известен брой хора.
Но ако намекваш, че БСП ще повтори грешките от последното си управление – дълбоко грешиш. Мисля, че миналото ни е научило достатъчно, за да не повтаряме грешките му.

И красному знамени славной Отчизны
Мы будем всегда беззаветно верны!


Тема Re: Леленови [re: dream3r]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 15:03



Другарю,ако обичаш да ми отговориш защо комунистите искате да дойдете на власт? Посочи ми една страна в света,където са управлявали комунисти,и там живота на хората да е по-добър от този в западните демокрации.Или ще ми посочиш за пример Северна Корея,Куба,България,СССР и да не изреждам по-вече.Освен отговора ти да е,че искате да станете,като Манджуков.Виж,каква е моята прогноза.Царя няма да ви даде кокала.Запомни това.А за следващите избори няма да ви остане електорат.Много е вехт,и мирише на фекалии.



Тема Re: Леле [re: OФ]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано28.09.04 22:17



Ми че те в западните страни си живеят в действен комунизъм.



Тема Re: Леленови [re: OФ]  
Автор dream3r ()
Публикувано29.09.04 03:57



Ами първо трябва да знаеш, че обиждайки целия електорат на БСП, обиждаш доста хора, които са постигнали много повече от теб (било то в личен, интелектуален, идеен, жизнен, икономически или какъвто друг план искаш и смяташ за приоритетен) и заслужават уважение. Никак не са ми приятни такива неаргументирани изказвания на емоционални основи.
А сега искам да разсея най-жестоката ти заблуда. Политиката, която ние провеждаме и целите към които се стремим нямат нищо общо с комунизма. Социализма, който ние искаме да наложим е система, много добре възприета, в така уважаваната от тебе Западна Европа. Не смятам за нужно да ти давам примери тук, убеден съм, че и сам ще се сетиш за доста.
Що се отнася до царя, с какво смяташ, че неговата политика е по-добра от тази на БСП? И преди да направиш някое погрешно изказване – поне се запознай с настоящите ни цели и методите за постигането им. Първото е доста добре описано в проекта за манифест на БСП (има го на сайта на партията).
А ако смяташ, че БСП все още не е скъсала с миналото си и т.н., мога да ти дам за пример себе си. Още не съм навършил 20 г., бил съм по-нисък от масата, когато комунизмът е паднал, нито един от родителите ми не е бил член на партията, но аз вярвам в социалната политика, затова и подкрепям БСП с две ръце. Миналото си е минало. Винаги ми се е виждало глупаво някой да оценява настоящите ни идеи с тези от преди 20 г.

И красному знамени славной Отчизны
Мы будем всегда беззаветно верны!


Тема Re: Имам идея за Русенови [re: pyceнeц]  
Авторi az sam rusenec (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 09:05



i ti akvi idei ima6? moyata ideya e kato za na4alo da glasuvame s glavite si.Tazi kmetica deto vsi4ki ya hvalyat e golyamo darvo!!!
ina4e gradat si e hubav,ama naroda nehae.Tez deto se izjivyavat kato elit imat samo4ustvie.po-golyamo ot na Geits,a sa si carvuli.Tryabva da se ba4ka yako.Kafenetata sa palni i vseki se oplakva 4e nyama rabota i darjavata ne6to e vinovna!!!! Temata e mnogo dalga razbira se,i nyama da ya prodaljavam




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.