Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 15.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Русенци,да гласуваме за Станишев нанови  
Авторпaтpиoт (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 15:51



предстоящите избори догодина.Станишев е млад,той е пич,знае английски и няма нищо общо с изкукалите динозаври от БКП-БСП. Надявам се,че и вие мислите като мен.Само др.Станишев има сили да оправи България и да ни осигури реални доходи , много по-високи от лъжливите обещания на цар Саймън.Др.Станишев не е Жан Виденов.Гласувайте и ще ми благодарите.



Тема Re: Русенци,да гласуваме за Станишев нанови [re: пaтpиoт]  
Автор groovy ()
Публикувано07.07.04 17:39



Няма начин, скачай



Тема Re: Русенци,да гласуваме за Станишев нанови [re: пaтpиoт]  
АвторДAHOH (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 17:44



Аз избирам Елена Йончева,защото е много опъчена .Тя е смела и безстрашна.Ходи в Ирак по време на войната и предаваше репортажи от мястото на бойните действия,а твоя другар е бъзльо. Аз избирам Елена да ме оправя.



Тема Re: Русенци,да гласуваме за Станишев нанови [re: пaтpиoт]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано07.07.04 19:25



Ще гласувам непременно за него, другарю...стига след планираната национализация да ме направите шеф на някое предприятие, ако ще малко да е, само да развива печаливша дейност...

Ако не, тогава поне знайте, че винаги ще подкрепям вашата велика кауза. Време настана да унищожим класовия враг. Но аз съм прагматик. Трябва да гледам в перспектива и моето бъдеще, освен това на любимата партия и на работническата класа, към която приднадлежа. Затова моля, направете нещо по моя въпрос. Ако пък обещаете да ме назначите за директор на Кремиковци ще ви се отблагодаря щедро - може да предизвикам диверсионни актове, аз се ползвам с голям авторитет из прогресивно мислещата работническа общност в нашия окръжен център Русе. Така че, премислете добре предложението ми, другарю. Вярвам че нашите отношения ще прераснат в една прекрасна симбиоза, така необходима за нас и за партията както въздуха и водата за всяко живо същество...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема А той кво ти обеща?нови [re: gat3way]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 22:16



Познавам хора дето са ходили до София по митинги на БСП за по 5лв., сандвичи и безплатна разходка до София, на тебе кво са ти обещали?



Тема Re: Русенци,да гласуваме за Станишев нанови [re: пaтpиoт]  
Авторcвoбoдeн дeмokpaт (Нерегистриран)
Публикувано08.07.04 11:24



Комунизите и Костовистите,ВЪН от нашия свободен Форум. Къш от тук боклуци.Скривайте се в бълрлогите си,защото миришете гадно и сеете зарази.



Тема Re: А той кво ти обеща?нови [re: пecxo]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано08.07.04 11:35



Уф, а аз си мислех, че електората на левите партии се състои предимно от пенсионери порати идеологически причини...явно и пенсионерите са станали лицемерни изроди.

Всъщност не се учудвам, това голяма част от пенсионерите са най-големите егоисти и гадове, които живеят в БГ. Типичен пример са трамвайте в София - докато се качваш поне 5 пенсионера те блъскат яко докато пъргаво се качват. Когато не си намерят места почват да се преструват че всеки момент ще колабират, че са вдигнали хипервисоко кръвно и че много ги болят краката и не могат да стоят прави. Дори вкарват психоатаки на седящите, обикновено млади хора. При положение че транспорта им излиза почти без пари тия пичове ходят от единия край на града до другия за да си напазаруват или да пият ракия с познатите си...докато за хората, които наистина зависят всекидневно от градския транспорт - тц, плащай си скъпите билети и карти. При положение, че реално точно те поемат безплатните карти за пенсионерските разходки.

После гласуват за първите лицемери, които им обещаят промяна в индексациите и по-високи пенсии. И ако това стане, винаги е за сметка на по-високи данъци. Абсурдна държава, подяждат си корените. Ама нали са електорат - 3 милиона души. Как да не се ядосаш...колкото и ужажение да имаш към старите хора. Особено като видиш някакви бабички омазани с червила и пудри дето имат по 10 апартамента в центъра и ги дават под наем после по цял ден се оплакват колко тежко било за пенсионерите и как нямали пари...и как младите нямали никакво уважение и не им отстъпвали места в трамвайте...че тия са некви хипохондрици ходят през ден на прегледи в болниците бе, сигурно кокалите им са по-здрави и от моите.

Ей това е електората на партията велика...затова ме и отвращават. Като идея не толкова, но като реализация наистина е отвратително...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Русенци, изберете меннови [re: cвoбoдeн дeмokpaт]  
АвторMeteorolog (Нерегистриран)
Публикувано08.07.04 22:02





е те това е истината
ще ви оправя за 1001 ден!
()



Тема Re: Русенци,да гласуваме за Станишев нанови [re: cвoбoдeн дeмokpaт]  
Авторoмepзeн (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 11:53



Правилно!!! Вси4ки т.нар. се-де-сари в Русе минаха в Костовата партия -ДеСейБе. Зарязаха Надежда. Искат "силна ръка", тоталитарен ред. На кого ли приличат???
Седесе в Русе е ДеСейБе.



Тема Re: Русенци,да гласуваме за Станишев нанови [re: пaтpиoт]  
Авторcъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 12:08



Макар,че и някой партийни членове се показаха доста алчни/Манджуков/ напр.Той напр.дори уволни другарката Дърева от вестника си "Дума". За мене е много важно какво е мнението на др.Станишев по новобогаташите от нашата Партия.Или да сменим едни чорбаджии с други? Това влошава много имиджа на нашата партия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.