Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 27.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хайде да поговорим за кабелните TV в Русенови  
АвторЙeднa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 17:06



Моля за вашите мнения, предложения и т.н. Абе общо взето, моля дискутирайте.........



Тема Re: Хайде да поговорим за кабелните TV в Русенови [re: Йeднa]  
Авторxa-xa! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 02:40



Ами то има ли какво да се дискутира??? Само гледай и плачи:))))



Тема Re: Хайде да поговорим за кабелните TV в Русенови [re: xa-xa!]  
АвторЙeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 11:40



Да, за жалост. Но нали все пак плащаме, а не гледаме гратис.
Как можем да ги накараме да пуснат по-интересни канали - в софия гледат national geographic вече с бълг. субтитри - тук никакъв
reality TV - тук в кис 13 - нема
за TV 1000 се говори в София - тук кис 13 лъже от април, че ще ги пусне и нищо.
някой преведен детски канал и т.н.



Тема Re: Хайде да поговорим за кабелните TV в Русенови [re: Йeднa]  
Автор FUN-GSM (търсещ)
Публикувано02.07.04 15:06



хехех ми региана има изброените програми без ТВ 1000 де....
няма обаче CNN.....и май никога няма и да я пуснат....да не говорим за VIVA...VH1......за сметка на това имаме К8....и много бозави програми дето са пуснати да се запълват програмите и едва ли някой ги гледа....



Тема малко градивна критика...нови [re: FUN-GSM]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.07.04 23:36



Интересно, как някой още не се е сетил да излее сто кила псувни върху шефа на дадена кабеларка или пък върху град Русе, който не е измежду гордите градове-притежатели на Идеалната Кабеларка. Но има време де.

Не мисля че горкия собственик на коя и да е кабелна телевизия чете този форум. Така че, щом като не ви харесват каналите, защо не отидете да им се оплачете, да им вдигнете един скандал и т.н? Нали уж градим гражданско общество...всеки случай да чакаш някой да ти оправи нещата и когато това не стане, да си изливаш негативната енергия по форумите, не е начина. Бас държа, че шефа на КИС примерно въобще и не мисли, че клиентите му се оплакват от каналите. Щото няма кой да му се оплаче, и щото не посещава този клуб

А, и една (*гадна реклама)...за БулСатКом да сте чували случайно?

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Аз предлагам...нови [re: gat3way]  
Авторxa-xa! (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 03:57



... да не псуваме и да не си придаваме излишно мъжество в тези форуми, а наистина да дискутираме и стигнем до някакво крайно и задоволяващо всички мнение, което да се изпрати по е-мейл на съответните кабелни оператори. Това какви канали се пускат зависи от броя на събскрайбърите и цената, която плащат. Нека всеки напише какво иска да гледа, нека се изпратят мненията до съответната ТВ, а от там нека ни изчислят по колко ще трябва да плащаме за всичко това и какви са изгледите за промяна в цената, ако тя не ни задоволява, поне аз мисля че така е правилно...

Ето какво ми се гледа на мен:

Sky News, Sky Sports, Discovey-тата, още филмови канали + всичко останало, което вече е включено. На собствения им канал не държа, гледам БТВ и ми стига.

Моля напишете и вашите предложения...



Тема Re: Аз предлагам...нови [re: xa-xa!]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 14:01



Razumno...



Тема Re: Аз предлагам... [re: xa-xa!]  
Автор FUN-GSM (търсещ)
Публикувано03.07.04 18:16



аз не виждам някой да псува, но щом казвате....
от писане на майли няма полза никой няма да ги чете то няма и къде да пратиш на КИС и Делта е-майл!
Многократно съм говорил с шефа на Региана - Попов, но той отказва да пусне яките канали за сметка на многото бозави и безплатни.....
За Булсат.ком положението е трагично....там в пакетите им няма основни БГ канали......и почти никакви западни.....http://bulsat.com/services.php
Има друга система ИТВ-там е ок, но много скъпо все още......
Сега надеждата ми е пак в Региана да пусне по нета избрани ТВ и да можеш да си изираш сам какво да гледаш и да плащаш....



Тема Re: Аз предлагам...нови [re: xa-xa!]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 13:41



Колкото до Дискавъритата на Делта има 4-ри плюс Анимъл и Риалити, така че...Важното е да има мачове, формула, чалга плюс 4-5 европейски музикални програми, документални филми плюс някой приличен игрален. Само че виждам тук, че пак всички опират до исканията си, обаче колко хора в Русе гледат кабелна без да си плащат...сигурно са хиляди и сигурно и те недоволстват, че няма нищо за гледане, е как да има като не си плащат, що нямало лампи и що имало мизерия в болниците, че ако всички си плащаха осигуровките онея кардци поне щяха повече пари да отпускат покрай краденото. Така че ще продължаваме да живеем в омагьосания кръг на собствените си мизерии, които си правим сами, а после търсим някой друг виновник.



Тема Re: Аз предлагам...нови [re: пecxo]  
Авторxa-xa! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 15:34



Абе да бе Песхо, прав си, ама дай това да го оставим за друга тема. То ако всеки си плащаше, нямаше да бъде интересно. Дай да пишем за каналите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.