Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 03.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Докога кретените ще трошат паметници,пейки..  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 16:34



ще изскубват цветя в парковете.Понеже тук участниците във форума сте предимно млади хора,искам да ви попитам,какво мислите по този въпрос.А ви питам,защото съм !00% убеден,че извършителите са млади хора.Или ще кажете,не сме ние.Никой не е видял,никой не знае кои са авторите на тези вандалските прояви.За каква Европа говорите? На такива им трябва трудово възпитателно общежитие,сиреч тюрма.Тъжно,но факт.



Тема Re: Докога кретените ще трошат паметници,пейки..нови [re: pyceнeц]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 17:08



Zaslujavat goliam boi. Obache prichinite sa komplexni - na pyrvo vreme interesno mi e koi im e prodal alkohol, koi gi e pusnal da vandalstvat sled 22 chasa i t.n. Taka che vinata ne e samo vyv vyprosnite mladi hora.



Тема Re: Докога кретените ще трошат паметници,пейки..нови [re: gat3way]  
Автор DrGOA® (екстракционист)
Публикувано20.05.04 07:45



gat3way е напълно прав - корените на цялата тая история са в семейството първо, и второ във всички останали по веригата след това, които толерират издънките на родителите.
С натиск отвън това доста трудно може да се реши.
Парка на Възрожденците - потънал в мизерия. Направиха пейките трудни за крадене, но не и трудни за чупене...и резултатите са на лице.
Веднага се намериха съвестни хорица, които да обвинят за цялата мръсотия собствениците на домашни кучета, които ги разхождат там... Но итересно - някой да е виждал куче, което да го хранят със царевични пръчици, сладолед, сокчета...щото парка е пълен с опаковки...и фасове... Не знам кучетата да пушат...ама може да съм изостанал де:))))
И какво да се чудя всъщност - в целия парк има само 2 (ДВЕ) кошчета, които са едно до друго почти (до руските гробища)...
И не кучетата серат в първата гробница до Пантеона.... Бяхме вързали вратата й с тройно-усукана тел, с клещи...След 2 месеца някой закъсал примерен гражданин успя със зъби и нокти да я развърже и да намери пътя към райското облекчение....
Колкото по-хубави места преоткривам в града ни - толкова по-големи гадости забелязвам... Точно сме за ЕС...щото тук скоро няма да остане неосрано място...а все пак ние си имаме физиологични нужди - ей ти Европа - нови територии за осиране бол!

Please...PULL me...


...OUT of THIS!!

Тема Re: Докога кретените ще трошат паметници,пейки..нови [re: DrGOA®]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 17:22



Аз пък питам къде са били дежурните ченгета и всички други дето трябва да пазят по центъра...излиза 4е може да се изсера на площада и ще бъда безнаказан, да не говорим, че може да се случат много по-лоши неща...кой е виновен....всички: държавата, обществото, семйеството, аз...само че нали затова всеки си има някаква работа и предназначение...иначе постъпката е идиотска.



Тема Re: Христос ако не е Бог, не е добър... [re: пecxo]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 06:38



"песхо: държавата, обществото, семейството, това съм аз..."
и тати





Тема Re: Христос ако не е Бог, не е добър... [re: нeperиcтpиpaн]  
Автори (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 06:40



кметицата




Тема Re: Христос е Бог, не е добър... [re: нeperиcтpиpaн]  
Автормarтpeпaч (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 06:41



и gеt3кaи






Тема Re: Докога кретените ще трошат паметници,пейки.. [re: pyceнeц]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 12:25



Abe, az predi nqkolko dena, minawajki pokraj pametnika na Alxosha, widqh nqkakyw pich, kojto beshe shto-gode dobre oblechen (w smisyl s dynki i rizka, no ne bqha nqkakwi opyrpani) i s nqkakwo takowa golqmo samochuwstwie (pone na men mi izglevdashe taka), kojto qdeshe banichka i pieshe sok i kato swyrshi s banichkata si izbyrsa rycete s hartiqta, posle q hwyrli w edin ot hrastite (ili chemshirite okolo pametnika, ne se seshtam sega tochno), sled towa si dopi sokcheto i si hwyrli chashkata/kutijkata ot nego na syshtoto mqsto, kato mnogo staratelno se opita da q nabuta po-nawytre w hrasta/chemshira, taka che da ne se wivda mnogo-mnogo. Move bi towa mu e ideala za chistota i opazwane na okolnata sreda na choweka - kato ne se wivdat boklucite ot pryw pogled, sigurno nqma da sa tam. Wse mi se struwa, che ako beshe izpolzwal usiliqta, koito polovi za da nabuta chashkata ot soka po-nawytre w hrasta/chemshira, za da q hwyrli w otstoqshtoto na pet metra koshche za bokluk, sigurno shteshe da byde po-dobre. Misleh da mu go kava towa ili pone neshto podobno, ama sigurno shteshe da mi se izrepchi "Kyw si ti che da mi kazwash kwo da praq we!", a moveshe i da mi swirne nqkoj. Abe, kwo da si prikazwame, taka prawqt super mnogo hora i naj-interesnoto e, che ako trygnesh neshto da gi kritikuwash, wednaga shte trygnat da prikazwat za towa, kak si im narushawal swobodata i ne znam si kwo, ako wyobshte se stigne do smislen razgowor.



Тема Re: Докога кретените ще трошат паметници,пейки..нови [re: pyceнeц]  
Автор marka (hevi)
Публикувано08.06.04 23:57



A ti poglejdal li si v po4iven parka 4erodeika nqma zdrav nadgrobna plo4a.



Тема Re: Докога кретените ще трошат паметници,пейки..нови [re: marka]  
Авторepep (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 05:25



Има и друго обаче. Аз в тоя младежки парк повече от 2 кошчета по цялата алея не виждам. Едното е на вазата другото е на виенското колело. Е добре ама няма да плащам данъци за чистотата и после да си нося хартийките по 10 километра докато намеря кошче някъде. Никой не ме пита да плащам ли данъци или не, направо ми ги взимат от заплатата, тогава защо аз трябва да се дерзая къде са кош4етата и че съм правил боклуци. Да се стегнат и вместо да изнасят парите на хората този и онзи, да се сетят да сложат неща по улиците, така че да ми е удобно на мене!!! Дотогава ще сера ако нямам тоалетна, ще хвълям бутилки от минерална вода, докато не ми направят чешмички... Плащам си достатъчно, за да имам удобства, щом ги нямам (а то ги нямам защото парите ми потъват незнайно къде) ще е мръсно, срано и лайняно. Съжалявам да го кажа, но ще е така. Докато младите нямат пари да прекарат една хубава петък вечер - ами нека да седят из парка, да въртят саските и да трошат!!! Нищо в пейзажа на Русе не ме предразполага да пазя. Не ми хваща окото за да го пазя. А би трябвало при толкова проекти и умни глави в тоя град да се направи нещо хубаво не само по главната. Докато един град е като ЛАЙНО той мирише. Когато има вид и хората харесват да излязат и да се разходят, няма да мирише.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.