Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 14.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новата транспортна схеманови  
Авторпътниk (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 14:50



Някои знае ли къде в Интерент има подробности за новата транспортна схема. чува се че ще трябва да се сменят автобуси, за да се стигне до другия край на града...



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: пътниk]  
Автор FUN-GSM (търсещ)
Публикувано23.03.04 21:44



http://www.rousse.bg/
тук преди време бях видял нещо виж на по старите новини.....



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: пътниk]  
Автор dream3r ()
Публикувано24.03.04 22:36



Да и аз чух нещо подобно. Било уж с цел да се чака по-малко по спирките, но маршрутите били много по-малки и трябвало да се прикачваш поне 2-3 пъти, за да стигнеш от единия до другия край на града. Мен ми се струва, че това е повече с цел да плащаме няколко билета за 1 маршрут. Нещо като последен отчаян опит да се спаси градския превоз от фалит.

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: dream3r]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано25.03.04 15:52



Да, ама билетчето щяло да е по-евтино...



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: TAfricanski]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 15:45



По-евтино в България вече нищо не става!

Капитализъм какво искате? След време може и на още по-къси маршрути да ги направят рейсовете с цел да купуваме повече билетчета... а и колко ще чакаме по спирките...тежко ни и горко!



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: БCП]  
Авторпътниk (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 11:15



Много ясно! Винаги сме прецакани от общината...



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: пътниk]  
АвторПpъвият пътниk (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 18:38



Е, не бива да се оставяме - трябва да си много тъп, ако мислиш, че народа ще се качи повторно вместо да се походи 5-10 минути. Лично аз ще съм принуден да направя точно това. пътниците в гр. транспорт са малко и да се търсят начини за изцеждане на пари от тях е много жалко.



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: Пpъвият пътниk]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано01.04.04 18:57



Абе да речем че искаш от Дружба да се предвижиш до Изток. Съответно няма пряк автобус. Отиваш до центъра. Оттам пеша до Изток (4-5 километра) ?

Доколкото знам РОАТ е във фалит. Фирмата реално има максимум 20-ина автобуса, които са приемливи за возене (примерно ония френските дето пътуват до Долапите). Те могат да обслужат 3-4 линии и толкова. Останалото трябва да се даде на частници за които дългите маршрути не са много изгодни (трябва да закупуват повече автобуси за да им е редовна линията та да я одобрят).

От една страна това с 2-те билетчета е лошо. Не че хората с карти много ще ги бърка де. Но от друга е добро. Първо, защото новата фирма за градски транспорт която гласят ще бъде по-устойчива на пазара, ерго потенциално ще може да се инвестира в разни екстри. Освен това, с по-малко линии и същия брой тролеи транспортът ще бъде по-редовен, а не примерно да чакаш прословутата 25-та и когато пристигне да си пуснеш тото. От друга страна селските автобуси няма да преминават през целия град. И да осмърдяват въздуха и да задръстват движението. И да режат от печалбите на градския транспорт. И да загрозяват пейзажа. Притеснява ме момента, че каруците ще ги заместят, и по този параграф ще заприличаме на София. Но това лесно може да се реши с някаква забрана.

Според мен трябва да се въведе най-накрая тази синя зона и да се преструктурира градския транспорт. Така общината ще има достатъчно приходи, а и движението няма да е толкова хаотично. За синята зона и за новата схема (но със смесени чувства).

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: gat3way]  
АвторПъpвият пътниk (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:12



Виж сега, кой ти казва, че ще пътувам от Дружба до Здравец - аз си знам къде пътувам и въобще няма да минавам 4-5 км.

Просто не ми се говори повече по тази тема................................................



Тема Re: Новата транспортна схеманови [re: Пъpвият пътниk]  
Автор БCП (Сталинист)
Публикувано04.04.04 14:35



Както сега на никой дори не му се говори по тази тема така и после на никой няма да му се пътува по новата транспортна схема защото тя смърди от глупостта си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.