Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 28.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Технополис на кръговото...  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано18.03.04 16:54



Ако бъде одобрен проекта, до месец-два почват да строят Технополис на мястото на недовършената зала в Ялта, на кръговото. Надявам се това да се случи. А и в случая мисля че мога да окажа някакво влияние в тази насока, колкото и странно да звучи...

Това е една хубава новина, мисля аз ;)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: gat3way]  
Авторno1inParticular (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 11:00



Добре ли?...Много добре звучи дори. Баща ти ли го проектира?Или говориш за друго влияние... В смисъл, можеш да повлияеш това да се случи...или като се случи,можеш да повлияеш върху това, което ще бъде? при всички положения, готино...



Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: no1inParticular]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано19.03.04 12:48



Ами не го проектира той, но за сметка на това в момента е главен архитект. Би трябвало той да одобрява такива решения. Надявам се да не постъпи както преди когато не дадоха терена на Билла зашото шял да наруши архитектурния баланс (недостроената зала защото е много естетически издържана ама айде)

BTW те от Билла пак искали да строят хипермаркет...само че на мястото на Пасат.

Е, ако не друго поне за инвестиционните планове в града ще научавам бързо ;)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: gat3way]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 15:53



тези новини са чудесни - дано главния архитект ги подкрепи
Технополис и била на пустеещи земи в центъра на русе са добро решение. Крайно време е да се гътне пасата- бившите тъкачни цехове саго изглуждат доста примитивно и са бленувани единствено за румънските прекупвачи...

дано



Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: gat3way]  
Автори kвo oт твa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 22:50



Кво толко се кефите бе? То Технополис има вече из цяла България, дори и в Шумен например! Трябват ни фабрики в България, а не магазини! Побне аз мисля така!



Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: и kвo oт твa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано19.03.04 23:28



"То Технополис има вече из цяла България, дори и в Шумен например!"
Че ние по-назад от Шумен ли ще оставаме?!
За фабриките съм съгласен. Ама не завежда баща ми въпроса с фабриките. Ако беше той, ехе...
Аз не можах да разбера защо не дадоха залата на Билла, де. Супер изсмукано от пръстите прозвуча оправданието за пейзажа на фона на ТК "Ялта", на Пасат и на Агромашина .



Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: TAfricanski]  
Авторнeдoyмявaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 14:28



Това е кощунство да се унищожи кръговото за някакво си магазинче ебаси държавата имаме после защо хората емигрират ами ако имаш пари тук и пред народното събрание в софия ще ти дадат да построиш магазин за белйо например!

Русенци дръжте се не давайте да ни унищожат уникалният градоустройствен план с един смешен магазин, в Германия отдавна ги махнаха хипермаркетите като тип магазин, а тук им се кефим!!!



Тема Re: Технополис на кръговото...нови [re: нeдoyмявaщ]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 18:15



...че кой е казал, че ще развалят този архитектурен триумф - Кръговото (тн. Калчева ливада - нека напомня, че пенсионерите избраха Дебелака втори път, защото "защото оправил кръговото" - то трябав да остане като павметник с билетчета)

доколкото разбирам, ще се строи на мястото на паметника ленин, недостроените площи отзад, и ще се гътне пасата... загубите не са големи

е наистина е добре да има фабрики и пари които да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим, да харчим...



Тема Хммм...нищо личнонови [re: gat3way]  
АвторHoв Юзъp (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 23:35



ОБАЧЕ :
Не те познавам , кой си и какъв си , но можеш да си убеден , че въобще не ме впечатлява кой бил татко ти и т.н.
Точно обратното - докато някакви татковци решават кое как ще бъде - градчето ни ще запада !!!!!
Става дума за обществена /общинска/ собсвеност и гласа на татко ти е точно толкова важен , колкото и на просяка пред блока ми !!!
Побеснявам когато някой решава нещо си от мое име !!!
Повтарям , че не влагам нищо лично !
За тази цел си има референдуми !



Тема Re: Хммм...нищо личнонови [re: Hoв Юзъp]  
Авторno1inParticular (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 11:35



Хей...Какво значи не те интересува "кой е татко" му. Казва ти се главен архитект на града и точка...Едва ли случйно е такъв. А кой решава и кой диктува си е съвсем друг въпрос. Татковците решавали? Какъв ти е проблема? Върши си работата човека. Като искаш ти да решаваш- заповядай! Стани главен архитект на Русе. Обществена собственост? Блах...За какво говориш бе? Все едно аз да кажа, че трябвало да ме питат за Пантеона преди да го направят църква, понеже на мен не ми харесва нито идеята, нито кръста на кубето...Не се излагай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.